Güney Doğu Turları

Çıkış Tarihi
GÜNEY DOĞU TURLARI LİSTELENİYOR
 • Tunceli Munzur Vadisi Kemaliye Turu

  4 Gün
  Otobus
  ---
  Detaylar
 • Gap - Mezopotamya Turu

  Ankara Çıkışlı Otobüslü Gap Turu ile Dolu Dolu Bir Tur Geçirmeye Hazır Mısınız? Güneydoğu Anadolu'nun eşsiz güzelliklerini keşfetmek için hazır olun!
  4 Gün
  Otobus
  8.990TL
  Detaylar
  EN YAKIN: 27 Haziran


KATEGORİLER
SÜRE
TOPLAM FİYAT

Güney Doğu Turları; Her Hafta Sonu Ankara Hareketli Günübirlik ve Konaklamalı Tur Paketleri

Gap turları ile gezilecek şehirler

Gaziantep, Hatay, Adana, Diyarbakır, Mardin, Şanlıurfa, Adıyaman, Erzurum, Iğdır, Van, Muş, Bingöl,  Elazığ, Malatya şehirleri ve bölgenin tüm görülesi yerleri farklı Gap turları seçenekleri ile misafirlerini beklemekte. Birçok seçenek var kısa turlar, daha kapsamlı ve uzun süren turlar gibi siz size uygun olan turu seçerek, sizin için planlanmış, her detayı düşünülmüş gezintinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Sadece gezi değil gap turları boyunca farklı bir çok eğlenceli programı da sizin için planlamış olacak.

GAP turu , Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde bölgenin doğal güzelliklerine, kültürel değerlerine, tarihi yapılarına, günlük yaşantısına ve meşhur yemeklerine odaklanan turlar; kültür ve gurme turizminin en keyifli örneklerinden birisidir. Tur sırasında gezilecek şehirler arasında kültür mozaiği Antakya, Doğu'nun Paris'i lakaplı Diyarbakır, baklavasıyla ziyaretçileri mest eden Gaziantep, kebabıyla rüyalara giren Şanlıurfa, tarihi dar sokaklarıyla dizi setlerini andıran Mardin, çiğ köftesiyle hayalleri süsleyen Adıyaman gibi otantik lokasyonların yanı sıra Akdeniz'in Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ne göz kırpan kentleri olan Adana ve Kahramanmaraş da yer alıyor. 

Büyük Gap Turu

 Güney Doğu Anadolu'yu Doğu Anadolu İle Birleştirdik. Adı Gibi Dolu Dolu Gap bölgesini gezmeye kebaplarını yemeğe gidiyoruz. Güney Doğu Anadoluyu Keşfetmeye Peygamberler Diyarını Gezmeye Davet Ediyoruz. Kebap Yemeğe doyamayacağınız bölgede Mırra içmeden gelmeyeceksiniz.