Konya Çıkışlı Karadeniz Turları

Çıkış Tarihi
KONYA ÇIKIŞLI KARADENİZ TURLARI LİSTELENİYOR
 • Konya Çıkışlı Doğu Karadeniz Ve Batum Turu

  VADE FARKSIZ +3 TAKSİT ve %30 ÖN ÖDEME İLE KAYIT OLUŞTURMA FIRSATI!
  4 Gün
  Otobus
  8.500TL
  Detaylar
  EN YAKIN: 23 Temmuz


KATEGORİLER
SÜRE
TOPLAM FİYAT

Konya çıkışlı Karadeniz turu, doğal güzellikleri, tarihi yerleri ve leziz yemekleri ile unutulmaz bir deneyim sunar. Şimdi rezervasyon yapın ve keyifle gezmeye başlayınKonya çıkışlı Doğu Karadeniz ve Batum Turları, Karadeniz'in doğal güzelliklerini keşfetmek isteyenler için harika bir seçenek sunuyor. Doğanın yeşil tonları ile buluşacağınız turda, eşsiz manzaralar eşliğinde unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Doğu Karadeniz ve Batum Turu, 3 gece 4 gün süren bir tur. Tur boyunca, Trabzon'un ünlü turistik yerleri, Zigana Dağı, Gümüşhane, Uzungöl, Ayder Yaylası, Fırtına Vadisi, Batum ve Hopa gezilecek yerler arasında yer alıyor. Tarihi yerlerin yanı sıra, doğal güzelliklerin de bolca bulunduğu bu turda, Karadeniz'in lezzetli yemekleri ve yerel kültürleri de tadılacak.

Konya Çıkışlı Dolu Dolu Karadeniz ve Batum Turu ise 4 gece 5 gün süren bir tur. Bu turda da Trabzon, Zigana Dağı, Uzungöl, Ayder Yaylası, Fırtına Vadisi, Batum ve Hopa gibi popüler turistik yerler ziyaret ediliyor. Ayrıca Rize Çayeli'nde bulunan Çeçeva Çay Bahçesi, Sürmene Bıçak Atölyesi ve Amasya Arkeoloji Etnografya ve Mumya Müzesi gibi yerler de tur programında yer alıyor.

Karadeniz'in mistik doğasına adım atmak ve tarihi yerlerini keşfetmek isteyenler için Konya çıkışlı Doğu Karadeniz ve Batum Turları, unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyor. Yerel kültürlerin tadına varacağınız bu turda, doğanın güzellikleri arasında kaybolacaksınız. Rehberler eşliğinde gerçekleşecek tur boyunca, unutulmaz anılar biriktireceksiniz.

Konya Çıkışlı Karadeniz Turu: Doğal Güzellikler, Tarihi Yerler ve Leziz Yemekler

Unutulmaz Bir Deneyim Sunuyor; Karadeniz bölgesi, Türkiye'nin güzelliklerinin bir arada bulunduğu bir yerdir. Doğal güzellikleri, tarihi yerleri ve leziz yemekleri ile insanları kendine hayran bırakır. Konya çıkışlı Karadeniz turu, bu güzelliklere en yakın şekilde tanık olmanızı sağlar.

Doğal Güzellikleri Keşfetme Şansı

Karadeniz bölgesinde bulunan doğal güzellikler, turistlerin en çok ilgisini çeken unsurlardandır. Konya çıkışlı Karadeniz turu ile bu güzelliklere en yakın şekilde tanık olabilirsiniz. Ormanlar, göller, dağlar ve plajlar gibi alanlarda keyifle vakit geçirebilirsiniz.

Tarihi Yerleri Gezme Fırsatı

Karadeniz bölgesi, tarihi yerleri ile de ünlüdür. Konya çıkışlı Karadeniz turu ile bu tarihi yerlere de ulaşabilirsiniz. Tarihi kalıntılar, eski şehirler ve müzeler gibi alanları gezebilir, tarihi bilgiler edinebilirsiniz.

Leziz Yemeklerin Tadına Bakma Şansı

Karadeniz bölgesi, leziz yemekleri ile de ünlüdür. Konya çıkışlı Karadeniz turu ile bu yemeklere de tanık olabilirsiniz. Balık, mısır ekmeği ve baklavalar gibi leziz yemeklerin tadına bakabilirsiniz.

Rezervasyon Yapın ve Keyifle Gezmeye Başlayın

Konya çıkışlı Karadeniz turu, doğal güzellikleri, tarihi yerleri ve leziz yemekleri ile unutulmaz bir deneyim sunuyor. Şimdi rezervasyon yapın ve keyifle gezmeye başlayın.

Konya Çıkışlı Doğu Karadeniz ve Batum Turu (3 Gece - 4 Gün)

Karadeniz'in eşsiz doğal güzelliklerini keşfetmek ve Gürcistan'ın Batum şehrinde bir tur yapmak isteyenler için Konya çıkışlı bu tur kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Tur, 3 gece 4 gün sürüyor ve gezginleri Karadeniz'in doğal, tarihi ve kültürel zenginliklerini keşfetmeye davet ediyor.

Turun ilk günü, Sümela Manastırı ve Uzungöl gibi popüler turistik yerleri ziyaret ediyoruz. Sabah kahvaltısını Sümela'da bir yöresel restoranda yapıyoruz ve ardından Altındere Vadisi'nden Sümela Manastırı'nı görüyoruz. Manastır içine girilemeyebilir ama Milli Park'a gidip doğanın tadını çıkarabilirsiniz. Daha sonra Araklı'da bir restoranda Karadeniz pidemizi tadıyor ve çay üretim fabrikasını ziyaret edip alışveriş yapıyoruz. Sonra, eşsiz manzarasıyla ünlü Uzungöl'ü ziyaret ediyoruz ve Sürmene'deki Zarha Mountain Resort Otel'de konaklıyoruz.

İkinci gün, Karadeniz sahil yolundan Hopa'dan geçerek Sarp sınır kapısına gidiyoruz. Burada Gürcistan'a giriş yapıyor ve Piazza Meydanı'nı ziyaret ediyoruz. Meydan, Avrupa şehirlerinin meydanlarını andırıyor ve gezimiz sırasında aşkları filmlere ve kitaplara konu olan Ali ve Nino Heykeli'ni de görüyoruz. Daha sonra Batum'dan ayrılıyor ve Fırtına Vadisi üzerindeki restoranda öğle yemeğimizi alıyoruz. Sonra, zipline ve salıncak gibi aktivitelerle eğleniyoruz ve Ayder Yaylası'nda konaklamak üzere Ceymakçur Yaylası'na gidiyoruz.

Üçüncü gün, ekstra yayla programı için hareket ediyoruz ve muhteşem doğa manzaralarına şahit oluyoruz. Öğle yemeği için Fırtına Vadisi üzerindeki restorana gidiyoruz ve daha sonra Ayder Yaylası'nda aktivitelerimize devam ediyoruz. Akşam yemeği sonrasında Karadeniz müzik gecesi yapıyoruz ve geceyi Ayder Yaylası'nda konaklayarak geçiriyoruz.

Dördüncü gün, Rize Çayeli'nde bulunan Çeçeva çay bahçesini ziyaret ediyoruz ve ardından Sürmene'deki bıçak atölyesine uğruyoruz. Öğle yemeği için Akçabaat Köftesi'ne gidiyoruz ve Trabzon'da Kommenos Kralı I.Manuel tarafından yapılan Ayasofya Camii Müzesi'nin panoramik manzarasını görüyoruz. Daha sonra Trabzon'un Akçaabat ilçesinde bulunan Yöresel Şarküteri'ye uğruyoruz ve alışveriş yapıyoruz. Turun son durağı Ordu'da Boztepe'ye çıkıyoruz ve eşsiz manzaralar eşliğinde serbest zaman geçiriyoruz. Tur sonrasında, Konya'ya dönüş yoluna geçiyoruz.

Tur boyunca, eşsiz manzaralar eşliğinde Karadeniz'in doğal ve tarihi güzelliklerini keşfetmenin yanı sıra, yöresel lezzetleri tatma fırsatı bulacaksınız. Ayrıca, Batum gezisi ve zipline ve salıncak gibi aktivitelerle unutulmaz anılar biriktireceksiniz.

Tura katılmak için TC nolu nüfus hüviyet cüzdanınızı yanınıza almayı unutmayın. Tur ücretine dahil olmayan 150 TL çıkış ücreti misafir tarafından ödenir. Ayrıca, eski nüfus cüzdanları ile Gürcistan'a geçiş sağlanamaz.

Konya Çıkışlı Doğu Karadeniz ve Batum Turu, doğa ve kültür turizmi sevenler için mükemmel bir seçimdir. Eşsiz manzaralar, lezzetler ve deneyimlerle dolu bir tatil için bu turu kaçırmayın.

Konya Çıkışlı Dolu Dolu Karadeniz ve Batum turu (4 Gece - 5 Gün)

Doğa ve kültür sevenlerin keyifle gezilebilecek bir rota. 4 gece 5 gün süren tur, Trabzon'dan başlayarak Karadeniz'in güzelliklerini ve Gürcistan'ın Batum şehrini keşfetme fırsatı sunuyor.

Turun ilk günü, Trabzon'a ulaşım sağlandıktan sonra Altındere Milli Parkı'na gidiliyor. Yeşilin bin bir tonunu barındıran parkta Sümela Manastırı ziyaret ediliyor. Daha sonra Uzungöl'e gidiliyor ve serbest zaman sonrası otelde konaklama yapılıyor.

İkinci gün, Rize ve Artvin'e gidiliyor. Rize Çayeli'nde bulunan Çeçeva Çay Bahçesi ziyaret ediliyor. Daha sonra Batum'a geçiş yapılıyor ve Gonio Kalesi, Medea Heykeli, Piazza Meydanı, Saint Nicholas Kilisesi, Poseidon Heykeli ve Meryem Ana Katedrali gibi turistik yerler geziliyor. Konaklama Batum'da yapılıyor.

Üçüncü gün, Batum'dan ayrılıp Rize'ye doğru yola çıkılıyor. Rize Bez Atölyesi ve Fırtına Deresi yanındaki tesislerde mola veriliyor. Zilkale, Şenyuva, Palovit Şelalesi ve Elevit Yaylası turu yapılıyor. Daha sonra Ayder Yaylası'na gidilip otelde konaklama yapılıyor.

Dördüncü gün, Trabzon'a gidilip Çay Üretim Fabrikası ziyareti yapılıyor. Atatürk Köşkü, Ayasofya Camii, Akçaabat Köfte restoranı, Giresun Kalesi ve Boztepe ziyareti gerçekleştiriliyor. Konaklama Ordu'da yapılıyor.

Beşinci ve son gün, Perşembe Yaylası gezisi yapılıyor. Daha sonra Samsun'a gidilip Bandırma Vapuru ziyareti yapılıyor. Amasya'ya gidilip Arkeoloji Etnografya ve Mumya Müzesi, Bayezid Külliyesi, Yalı Boyu Evleri, Şehzadeler Parkı, Saat Kulesi, Hazeranlar Konağı, Kral Kaya Mezarları gibi turistik yerler geziliyor. Tur sona eriyor ve geri dönüş yoluna geçiliyor.

Konya çıkışlı dolu dolu Karadeniz ve Batum turu, doğanın ve kültürün güzelliklerini keşfetmek isteyenler için unutulmaz bir deneyim olabilir.