Ege Turları

Çıkış Tarihi
EGE TURLARI LİSTELENİYOR


SÜRE
TOPLAM FİYAT

Ege Turları; Her Hafta Sonu Ankara Hareketli Günübirlik ve Konaklamalı Tur Paketleri. En Uygun Fiyat, konaklamalı turlar içinde misafirlerimiz için hazırladığımız diğer bir seçenektir. Ege’nin güzelliklerini BİNHANTUR ile keşfetmeye hazır mısınız? Tarihi ve doğal güzellikleri ile birbirinden güzel farklı destinasyonları ile harika bir tur programı sizi bekliyor. Ege turlarımızda 2 gece 3 gün, 3 gece 4 gün şeklinde iki farklı turumuz bulunmaktadır. Butik Ege Turu ve Ege Turu olarak ikiye ayrılmaktadır. Bulunduğunuz ile göre Ankara Çıkışlı Ege Turu, İstanbul Çıkışlı Ege Turu, Konya Çıkışlı Ege Turu, Kırıkkale Çıkışlı Ege Turu, Çorum Çıkışlı Ege Turuna katılabilirsiniz.

Ege Turları yukarıdaki 6 adet tur'dan dilediğinizi seçip Erken Rezervasyon Fırsatlarını kaçırmayıp %40 ön ödeme ve +3 Vade Farksız Kredi Kartına Taksit imkanları ile ege turu 'nun keyfini Binhan Tur ile çıkartın.

Hangi İllerden Ege Turu Çıkışınız Var?

• Ankara Çıkışlı Butik Ege Turu (2 Gece – 3 Gün)

• Ankara Çıkışlı Ege Turu (3 Gece – 4 Gün)

• İstanbul Çıkışlı Butik Ege Turu (2 Gece – 3 Gün)

• Konya Çıkışlı Butik Ege Turu (2 Gece – 3 Gün)

• Kırıkkale Çıkışlı Butik Ege Turu (2 Gece – 3 Gün)

• Çorum Çıkışlı Butik Ege Turu (2 Gece – 3 Gün)

Ege Turunda Gezilecek Yerler Nereler? 

 2 Gece 3 Gün Butik Ege TurlarıCunda Marinası, Cunda Adası, Taksiyarhis Kilisesi, Ayvalık, Şeytan Sofrası, Sarımsaklı Plajı, Alaçatı, Alaçatı Değirmenleri, Çeşme, Çeşme Kalesi, Cezayirli Hasan Paşa Heykeli, İzmir, Konak, Konak Meydanı, Konak Saat Kulesi, Kıbrıs Şehitleri Caddesi, Kordon, Kordon Boyu, Meryem Ana, Efes Antik Kenti, Şirince Köyü, Kuşadası, Kuşadası Sahil

3 Gece 4 Gün Ege Turları; Cunda Marinası, Cunda Adası, Taksiyarhis Kilisesi, Ayvalık, Şeytan Sofrası, Sarımsaklı Plajı, Alaçatı, Alaçatı Değirmenleri, Çeşme, Çeşme Kalesi, Cezayirli Hasan Paşa Heykeli, İzmir, Konak, Konak Meydanı, Konak Saat Kulesi, Kıbrıs Şehitleri Caddesi, Kordon, Kordon Boyu, Meryem Ana, Efes Antik Kenti, Şirince Köyü, Kuşadası, Kuşadası Sahil, Sığacık, Sığacık Limanı, Eski Foça, Pamukkale

Ege Turu Hangi Aylarda Düzenlenir? 

- Nisan Ayı (Ramazan Bayramı)

- Mayıs Ayı

- Haziran Ayı

- Temmuz Ayı

- Ağustos Ayı

- Eylül Turu

- Ekim Ayı

Ege’de Ne Yenir, Ne İçilir? 

- Deniz Ürünleri

- Zeytinyağlı Bakla

- Deniz Börülcesi

- Zerde

- İzmir Lokması

- Zeytinyağlı Sarma

- Şambalı

- Labada Salatası

- İzmir Köfte

- Boyoz

- Kumru ve Ayvalık Tostu

- İzmir Bombası

- Kordon’da Midye & Dolma

- Damla Sakızlı Kahve

- Şirince Şarabı

- Sübye

Ege Turuna Çıkarken Yanımızda Neler Bulunmalıdır? 

Ankara Çıkışlı Butik Ege Turu, Ankara Çıkışlı Ege Turu, Çorum Çıkışlı Butik Ege Turu, Çorum Çıkışlı Ege Turu, Kırıkkale Çıkışlı Butik Ege Turu, Kırıkkale Çıkışlı Ege Turu, Konya Çıkışlı Butik Ege Turu, Konya Çıkışlı Ege Turu, İstanbul Çıkışlı Butik Ege Turu, İstanbul Çıkışlı Ege Turu programlarımıza katılacak misafirlerimiz için Ege Turu’na çıkarken yanlarına almaları ve yanlarında bulundurmaları gereken eşyaları maddeler halinde belirtelim.

- Şarj Aleti

- Rahat Yürüyüş Ayakkabısı

- PowerBank

- Ağrı Kesici

- Fotoğraf Makinesi

- Yedek Kıyafetler

- Güneş Gözlüğü

- Yeni,Çipli,Resimli Kimlik Kartı

- Sırt Çantası

- Sahil Malzemeleri(havlu, güneş kremi, terlik)

- Şapka

- Şemsiye

Ege Turlarında Ulaşım Ne ile Sağlanıyor?

Ankara Çıkışlı Butik Ege Turu, Ankara Çıkışlı Ege Turu, Çorum Çıkışlı Butik Ege Turu, Çorum Çıkışlı Ege Turu, Kırıkkale Çıkışlı Butik Ege Turu, Kırıkkale Çıkışlı Ege Turu, Konya Çıkışlı Butik Ege Turu, Konya Çıkışlı Ege Turu, İstanbul Çıkışlı Butik Ege Turu, İstanbul Çıkışlı Ege Turu programlarımıza katılacak misafirlerimiz için Ege Turu programlarımız ilgili çıkış şehirlerine göre otobüs, minibüs veya midibüs ile gerçekleştirilmektedir.

Ege Turu Erken Rezervasyon Fırsatları Sunuyor mu? 

Ankara Çıkışlı Butik Ege Turu, Ankara Çıkışlı Ege Turu, Çorum Çıkışlı Butik Ege Turu, Çorum Çıkışlı Ege Turu, Kırıkkale Çıkışlı Butik Ege Turu, Kırıkkale Çıkışlı Ege Turu, Konya Çıkışlı Butik Ege Turu, Konya Çıkışlı Ege Turu, İstanbul Çıkışlı Butik Ege Turu, İstanbul Çıkışlı Ege Turu programlarımız sizlere Erken Rezervasyon fırsatı sunmaktadır. Ocak ayı itibariyle Erken Rezervasyon’a açılan Ege Turları için %40 ön ödeme yaparak kayıtlarınızı oluşturabilir ve geriye kalan ücretlerinizin tamamını Ege Turu’nuzun ilk gününde yapabilirsiniz.

Ege Turlarında Serbest Zaman Veriliyor mu?

Ankara Çıkışlı Butik Ege Turu, Ankara Çıkışlı Ege Turu, Çorum Çıkışlı Butik Ege Turu, Çorum Çıkışlı Ege Turu, Kırıkkale Çıkışlı Butik Ege Turu, Kırıkkale Çıkışlı Ege Turu, Konya Çıkışlı Butik Ege Turu, Konya Çıkışlı Ege Turu, İstanbul Çıkışlı Butik Ege Turu, İstanbul Çıkışlı Ege Turu programlarımız BİNHAN TUR tarafından özenle hazırlanmış olmakla birlikte yılların bilgi, birikim ve deneyimi ile oluşturulmuştur. Ege Turu katılımcılarımız Ege programlarını rehberlerimiz eşliğinde detaylı bir şekilde gezerek ilgili gezilerin ardından EGE’in en çok dikkat çeken noktalarında verilen serbest zamanlarında bireysel olarak ta vakit geçirebileceklerdir.

Özel Aracımızla Tura Katılabiliyor muyuz?

Evet, özel aracınızla EGE turuna katılabilirsiniz. Ortak nokta buluşmalı EGE turları özel aracı ile katılmak isteyen tatil severler için düzenlenmiştir.

Çocuklu Aile Olarak Tura Katılabiliyor muyuz? 

Ankara Çıkışlı Butik Ege Turu, Ankara Çıkışlı Ege Turu, Çorum Çıkışlı Butik Ege Turu, Çorum Çıkışlı Ege Turu, Kırıkkale Çıkışlı Butik Ege Turu, Kırıkkale Çıkışlı Ege Turu, Konya Çıkışlı Butik Ege Turu, Konya Çıkışlı Ege Turu, İstanbul Çıkışlı Butik Ege Turu, İstanbul Çıkışlı Ege Turu programlarımız her kitleye ve yaş grubuna hitap etmektedir. Çocukları ile beraber 2023 Ege Turlarımıza katılmayı düşünen misafirlerimiz gönül rahatlığı ile Ege Turlarımıza rezervasyon yapabilirler.

Serbest Zamanlarda Rehber Bize Eşlik Ediyor mu? 

Ankara Çıkışlı Butik Ege Turu, Ankara Çıkışlı Ege Turu, Çorum Çıkışlı Butik Ege Turu, Çorum Çıkışlı Ege Turu, Kırıkkale Çıkışlı Butik Ege Turu, Kırıkkale Çıkışlı Ege Turu, Konya Çıkışlı Butik Ege Turu, Konya Çıkışlı Ege Turu, İstanbul Çıkışlı Butik Ege Turu, İstanbul Çıkışlı Ege Turu programlarımızda tur esnasında verilen serbest zamanlarımız katılımcılarımız bölgeyi bireysel olarak gezmesi, fotoğraflaması ve hissetmesi için verilmektedir. Verilen serbest zamanlarda rehberlerimiz bire bir katılımcılara eşlik etmemekte olup serbest zaman verilen bölgede herhangi bir duruma karşı hazır olarak katılımcılarımıza yakın noktalarda yer almaktadır.

Ege Turuna Nasıl Kayıt Oluşturabilirim? 

Ankara Çıkışlı Butik Ege Turu, Ankara Çıkışlı Ege Turu, Çorum Çıkışlı Butik Ege Turu, Çorum Çıkışlı Ege Turu, Kırıkkale Çıkışlı Butik Ege Turu, Kırıkkale Çıkışlı Ege Turu, Konya Çıkışlı Butik Ege Turu, Konya Çıkışlı Ege Turu, İstanbul Çıkışlı Butik Ege Turu, İstanbul Çıkışlı Ege Turu paketlerimiz için www.binhantur.com web sayfamızdan online rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Web sayfamız üzerinden kredi kartınız ile dilerseniz %40 ön ödeme ile kayıtlarınızı oluşturabilir veya tam ödeme yaparak Ege Turu için kayıtlarınızı oluşturabilirsiniz. Dilerseniz 0850 308 57 68 no’lu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek şirket iban bilgilerimiz alabilir, ön ödeme veya tam ödemelerinizi şirket hesabımıza havale/eft yoluyla iletebilirsiniz. Kızılay Karanfil Sokak’ta bulunan BİNHANTUR ofisimizden Ege Turu ile ilgili yüz yüze bilgi alabilir ve nakit veya kredi kartı ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.