Balkan Turları

Çıkış Tarihi
BALKAN TURLARI LİSTELENİYOR


KATEGORİLER
SÜRE
TOPLAM FİYAT

Balkan Turları 2024 Sezonu Boyunca Her Hafta Balkanlar Tur Paketleri. En Uygun Fiyat. Balkan Turları Yurtdışı Turlar içinde misafirlerimiz için hazırladığımız diğer bir seçenektir. Balkanlar’ı keşfetmeye hazır mısınız? Balkan Turları ile bambaşka dünyalara, farklı kültürlere, ilginç yaşam tarzlarına, birbirinden lezzetli farklı mutfak kültürlerine, doğal güzelliklere, bambaşka hayatlara yolculuk ediyoruz. BİNHAN TUR Balkan Turları ile kendimizden çokça şeyler görüp hissedeceğimiz Balkanlar’ı, Avrupa’nın en gözde şehirlerini keşfediyoruz. Bulunduğunuz ile göre Ankara Çıkışlı Balkan Turları, İstanbul Çıkışlı Balkan Turları, İzmir Çıkışlı Balkan Turlarına katılabilirsiniz.

Balkan Turları yukarıdaki turlardan dilediğinizi seçip Erken Rezervasyon Fırsatlarını kaçırmayıp Kredi Kartına Taksit imkanları ile Balkan Turlarının keyfini Binhan Tur ile çıkartın.

BALKAN TURLARI SIKÇA SORULAN SORULAR

Hangi İllerden Balkan Turları Çıkışınız Var?

• Ankara Çıkışlı Balkan Turları

• İstanbul Çıkışlı Balkan Turları

• İzmir Çıkışlı Balkan Turları

Balkan Turları Nelerdir?

Balkan Turlarımız; Ankara Çıkışlı Vizesiz Büyük Balkan 6 Ülke Turu, Vizesiz Büyük Balkan Turu, Vizesiz Balkan Üçlüsü Turu şeklindedir.

Balkan Turlarında Nereler Gezilir?

Balkan Turları – Ankara Çıkışlı Vizesiz Büyük Balkan 6 Ülke Turunda Gezilen Yerler:

Belgrad, Novi Sad, Petro Varadin Kalesi, Özgürlük Meydanı, Svetozar Miletiç Heykeli, Katolik Katedrali, Ortodoks Aya Yorgi Katedrali, Aya Nikola Kilisesi, Sinagog, Saraybosna, Başçarşı, tarihi Osmanlı hanı, Morica Han Katolik Katedrali, Sinagog, Hüsrev Bey ve Ferhadiye Camileri, Latin Köprüsü, Eski Kütüphane, Mostar Konjic, Neretva nehri, Mostar Köprüsü, Koska Mehmet Paşa Camii, Blagaj, Karadağ, Kotor, Budva, St Stefan, Arnavutluk, İşkodra, Kosova, Prizren, Türk Hamamı, Sinan Paşa Camii, Prizren Kalesi, Ortodoks Kilisesi, Christ Saviour Kilisesi, Üsküp, Eski Tren Garı, Rahibe Teresa'nın anıtı, Taş Köprü, Kale Surları, Eski Şehir, Çarşı Mustafa Paşa, Sultan Murad ve Gazi İsa Bey Camileri, Davud Paşa Hamamı, Kapan, Sulu ve Kurşunlu Hanlar, Matka Kanyonu, Ohrid, Tetova, Alaca Camii, St. Naum, Tarihi Çınar Meydanı, Aziz Bogorodica Kameusko, Aya Sofya Kiliseleri, Ohrid'li Aziz Klemeus Heykeli ve Meydanı Eski Türk Konakları, Aziz Pant Alemon Kilisesi, Resne, Resne’li Niyazi’nin Sarayı, Bitola, Türk Çarşısı, Bedesten, İshak Camii, Yeni Cami, Haydar Kadı Camii, Askeri İdadi, Atatürk Müzesi, Belgrad, Eski Saray, Bin Yıl Anıtı, Belgard Kalesi, Kale Meydanı, Taş Meydan, Askeri Müze, Şehit Ali Paşa'nın Türbesi, Bayraklı Camii

Balkan Turları – Vizesi Büyük Balkan Turunda Gezilen Yerler:

Tiran, Elbasan, Ohrid, Halveti Tekkesi, Çınar Ağacı, Türk Çarşısı, Ali Paşa Camii, Ohrid Limanı, Karantina Kilisesi, Türk ve Horasan Evleri, Abbaralar, Antik Egnatia Yolu, Keraklea Lynketis, Saat Kulesi, Aya Dimitri Kilisesi, Ayasofya Kilisesi, Aya Klement Manastırı, Aya Kaneo Kilisesi, Aya Pantelejmon Kilisesi, Samoil Kalesip, Ohrid Çarşısı, St. Naum, Ohrid gölü, Resne, Resne’li Niyazi’nin Sarayı, Bitola, Türk Çarşısı, Bedesten, İshak Camii, Yeni Cami, Haydar Kadı Camii, Askeri İdadi, Atatürk Müzesi, Üsküp, Eski Tren Garı, Rahibe Teresa'nın Anıtı ve Evi, Taş Köprü, Kale Surları, Eski Şehir Mustafa Paşa Camii, Sultan Murad Camii, Gazi İsa Bey Camii, Davud Paşa Hamamı, Kapan, Sulu ve Kurşunlu Hanlar, Matka Kanyonu, Priştina, Çarşı Camii, Sultan Murad Camii, Yaşar Paşa Camii, Osmanlı Konağı, Murad Hüdavendigar Türbesi, Prizren, Türk Hamamı, Sinan Paşa Camii, Prizren Kalesi, Ortodoks Kilisesi, Christ Saviour Kilisesi, Üsküp, Belgrad, Kale Meydanı, Askeri Müze, İstanbul Kapı, Saat Kulesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Zindan Kapı, Leopoldov Kapı, Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi, Stefan Lazerevic Anıtı, Nebojsa Kulesi, Saborna Kilisesi, Cumhuriyet Meydanı, Terazi Meydanı, Taş Meydan, Saraybosna, Başçarşı, Kurşunlu Medresesi, Hüsrev Bey Camii, Saat Kulesi, Katolik Katedrali, Ortodoks Kiliseleri, Musevi Sinagogu, Latin Köprüsü, Osmanlı Çeşmesi, Fatih Camii, Mostar, Konjic (Konyitz) Köprüsü, Neretva Nehri, Mostar Köprüsü, Koska Mehmet Paşa Camii, Blagaj, Karadağ, Kotor, St Stefan, İşkodra, Tiran, Ethem Bey Camii, Tarihi Saat Kulesi, Ulusal Müze, Opera ve Bale Binası, Parlamento, Başbakanlık Binaları, Cumhurbaşkanlığı Köşkü, Rahibe Teresa Heykeli, İskender Bey Meydanı

Balkan Turları – Vizesiz Balkan Üçlüsü Turunda Gezilen Yerler:

Tiran Ethem Bey Camii, Tarihi Saat Kulesi, Ulusal Müze, Opera ve Bale Binası, Parlamento ve Başbakanlık Binaları, Cumhurbaşkanlığı Köşkü, Rahibe Teresa Heykeli ve İskender Bey Meydanı, Ohrid, Halveti Tekkesi, Ohrid’in Sembolü Çınar Ağacı, Türk Çarşısı, Ali Paşa Camii, Ohrid Limanı , Karantina Kilisesi, Türk ve Horasan Evleri, Abbaralar, Antik Egnatia Yolu, Keraklea Lynketis, Saat Kulesi, Aya Dimitri Kilisesi, Ayasofya Klisesi, Aya Klement Manastırı, Aya Kaneo Kilisesi, Aya Pantelejmon Kilisesi, Samoil Kalesi Ohrid Çarşısı, Ohrid Gölü Tekne Turu, St.Naum – Resne – Manastır Turu, Resne’li Niyazi’nin Sarayı, Bitola, Manastır, Türk Çarşıs, Bedesten, İshak Camii, Yeni Cami, Haydar Kadı Camii, Askeri İdadi, Atatürk Müzesi, Ohrid, Üsküp, Tetova (Kalkandelen) – Matka Kanyonu Turu, Alaca Camii ve Külliyesi, Matka Kanyonu, Yahya Paşa Camii, Saat Kulesi, Türk Çarşısı, İsa Bey Camii, Mustafa Paşa Camii, Murat Paşa Camii, Kapan Hanı, Sulu Han, Davut Paşa Hamamı, Taş Köprü, Makedonya Meydanı, Osmanlı Köprüsü, Davut Paşa Hamamı, Türk Çarşısı, Kurşunlu Han, Sulu Han, Kapan Han, Saat Kulesi, Sultan Murat Camii, İsa Bey Camii, Kosova, Murad Hüdavendigar Türbesi, Tiran, Prizren, Türk Hamamı, Sinan Paşa Camii, Prizren Kalesi, Ortodoks Kilisesi, Christ Saviour Kilisesi.

Balkan Turlarında Hangi Ülkeleri Görüyoruz?

Balkan Turlarında öncelikli olarak; Arnavutluk, Kosova, Makedonya, Sırbistan, Bosna Hersek ve Karadağ gezilmektedir.

Balkan Turları Hangi Aylarda Düzenlenir?

Balkan Turları yılın her döneminde düzenlenmektedir. Sizde 12 ay boyunca Ankara Çıkışlı Balkan Turları, İstanbul Çıkışlı Balkan Turları, İzmir Çıkışlı Balkan Turlarına katılabilir ve keyifli bir tur programı geçirebilirsiniz.

Balkan Turlarına Çıkarken Yanımızda Neler Bulunmalıdır?

Ankara Çıkışlı Balkan Turları, İstanbul Çıkışlı Balkan Turları, İzmir Çıkışlı Balkan Turları programlarımıza katılacak misafirlerimiz için BALKAN TURLARINA çıkarken yanlarına almaları ve yanlarında bulundurmaları gereken eşyaları maddeler halinde belirtelim.

- Şarj Aleti

- Rahat Yürüyüş Ayakkabısı

- PowerBank

- Şemsiye

- Ağrı Kesici

- Fotoğraf Makinesi

- Yedek Kıyafetler

- Güneş Gözlüğü

- Sırt Çantası

- Yağmurluk

- Pasaport

Balkan Turlarında Ulaşım Ne ile Sağlanıyor?

Ankara Çıkışlı Balkan Turları, İstanbul Çıkışlı Balkan Turları, İzmir Çıkışlı Balkan Turları programlarımız ilgili çıkış şehirlerine göre otobüs veya uçak ile gerçekleştirilmektedir.

Balkan Turları Erken Rezervasyon Fırsatları Sunuyor mu?

Ankara Çıkışlı Balkan Turları, İstanbul Çıkışlı Balkan Turları, İzmir Çıkışlı Balkan Turları programlarımız sizlere Erken Rezervasyon fırsatı sunmaktadır. Tur dönemlerine göre 2023 itibariyle Erken Rezervasyon’a açılan Balkan Turları için web sayfamızdan kredi kartı ile online ödeme yaparak, banka hesaplarımıza havale / eft ile ödeme yaparak veya Kızılay Karanfil Sokak’ta bulunan ofisimizde kredi kartı veya nakit ödeme yaparak kayıt oluşturabilirsiniz.

Balkan Turlarında Serbest Zaman Veriliyor mu?

Ankara Çıkışlı Vizesiz Büyük Balkan 6 Ülke Turu, Vizesiz Büyük Balkan Turu, Vizesiz Balkan Üçlüsü Turu programlarımız BİNHAN TUR tarafından özenle hazırlanmış olmakla birlikte yılların bilgi, birikim ve deneyimi ile oluşturulmuştur. Balkan Turları katılımcılarımız Balkan Turu programlarını rehberlerimiz eşliğinde detaylı bir şekilde gezerek ilgili gezilerin ardından Balkanların en çok dikkat çeken noktalarında verilen serbest zamanlarında bireysel olarak ta vakit geçirebileceklerdir.

Çocuklu Aile Olarak Balkan Turlarına Katılabiliyor muyuz?

Ankara Çıkışlı Balkan Turları, İstanbul Çıkışlı Balkan Turları, İzmir Çıkışlı Balkan Turları programlarımız her kitleye ve yaş grubuna hitap etmektedir. Çocukları ile beraber 2023 Balkan Turlarımıza katılmayı düşünen misafirlerimiz gönül rahatlığı ile Balkan Turlarımıza rezervasyon yapabilirler.

Balkan Turlarında Serbest Zamanlarda Rehber Bize Eşlik Ediyor mu?

Ankara Çıkışlı Vizesiz Büyük Balkan 6 Ülke Turu, Vizesiz Büyük Balkan Turu, Vizesiz Balkan Üçlüsü Turu programlarımızda tur esnasında verilen serbest zamanlarımız katılımcılarımız bölgeyi bireysel olarak gezmesi, fotoğraflaması ve hissetmesi için verilmektedir. Verilen serbest zamanlarda rehberlerimiz bire bir katılımcılara eşlik etmemekte olup serbest zaman verilen bölgede herhangi bir duruma karşı hazır olarak katılımcılarımıza yakın noktalarda yer almaktadır.

Balkan Turlarına Nasıl Kayıt Oluşturabilirim?

Ankara Çıkışlı Balkan Turları, İstanbul Çıkışlı Balkan Turları, İzmir Çıkışlı Balkan Turları paketlerimiz için www.binhantur.com web sayfamızdan online rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Web sayfamız üzerinden kredi kartınız ile tam ödeme yaparak BALKAN TURLARI için kayıtlarınızı oluşturabilirsiniz.

Dilerseniz 0850 308 57 68 no’lu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek şirket iban bilgilerimiz alabilir, ön ödeme veya tam ödemelerinizi şirket hesabımıza havale/eft yoluyla iletebilirsiniz.

Kızılay Karanfil Sokak’ta bulunan BİNHAN TUR ofisimizden Balkan Turları ile ilgili yüz yüze bilgi alabilir ve nakit veya kredi kartı ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.