KESİN ÇIKIŞ
 • Gap - Mezopotamya Turu:
 • Gap - Mezopotamya Turu:
 • Gap - Mezopotamya Turu:
 • Gap - Mezopotamya Turu:
 • Gap - Mezopotamya Turu:
 • Gap - Mezopotamya Turu:
 • Gap - Mezopotamya Turu:
 • BİNHAN TUR ile MEZOPOTAMYAYI KEŞFEDİN !
 • NEMRUT DAĞI'NA GÜN BATIMI!
 • DİYARBAKIR'DA TARİHİ HİSSEDİN!
 • MİDYAT'I FOTOĞRAFLAYIN!
 • ŞANLIURFA'DA SIRA GECESİNE KATILIN!
 • YÖRESEL ÜRÜN ALIŞVERİŞİ YAPIN!

ANKARA ÇIKIŞLI
GAP MEZOPOTAMYA TURU
(3 GECE 4 GÜN)

GAP Turları, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ni keşfetmek için mükemmel bir fırsat sunuyor. Bölgenin tarihi dokusunu yansıtan mekanları, muhteşem doğal güzellikleri ve benzersiz kültürel mirası ile kendinizi başka bir dünyada hissedeceksiniz. GAP turları ile tarih kitaplarını değiştiren bizleri 12 bin yıl öncesine götüren, gizemini hala koruyan Göbeklitepe’yi, ‘dünyanın gözbebeği olan’ Gaziantep’i, Nemrut Dağı ile Adıyaman’ı, Tarih kokan Mardin’i, sular altında kalmış hüznün yeri Hasankeyf’i ve Güneydoğu Anadolu’nun başkenti sayılan Diyarbakır’ı keşfediyoruz. Bu bölgeyi keşfetmek, unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamak için sizlerde Gap Turlarına katılın!

GAP TURU GİRİŞ ÇIKIŞ SAATLERİ

ANKARA'DAN ÇIKIŞ GÜNÜ VE SAATİ: ÇARŞAMBA 23.30
ANKARA'YA DÖNÜŞ GÜNÜ VE VARIŞ SAATİ: PAZARTESİ 05.30

BİLGİ VE REZERVASYON:

0850 308 5768 - 0533 816 7306


GAP TURU İÇİN KAYIT OLUŞTURMA VE ÖDEME YÖNTEMLERİ:
-WEB SİTESİ ÜZERİNDEN REZERVASYON YAPIN DİYEREK %40 ÖN ÖDEME YAPIP GERİYE KALANI ARAÇTA ÖDEYEBİLİRSİNİZ VEYA TAMAMINI ONLİNE OLARAK ÖDEYEBİLİRSİNİZ.
-WHATSAPP ÜZERİNDEN BİZE ULAŞARAK İBAN ADRESLERİMİZE %40 ÖN ÖDEME YAPIP GERİYE KALAN ÜCRETLERİNİZİ TUR GÜNÜ ARAÇTA ÖDEYEBİLİRSİNİZ.
-OFİSİMİZDE ÖN GÖRÜŞME GERÇEKLEŞTİREREK KREDİ KARTI VEYA NAKİT ÖDEME YAPARAK KAYIT OLUŞTURABİLİRSİNİZ.

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
BULUŞMA - HAREKET - GECE YOLCULUĞU 1 gün programını görmek için tıklayınız

BULUŞMA-HAREKET-GECE YOLCULUĞU

23.30 KIZILAY ATATÜRK BULVARI GAMA İŞ MERKEZİ ÖNÜ
23.40 ANKAMALL
23.45 UFUK HASTANESİ DURAĞI
23.50 TAURUS AVM DURAĞI
23.55 DİKMEN KAVŞAĞI
00.05 GÖLBAŞI SHELL BENZİNLİK

Siz değerli misafirlerimiz ile Çarşamba gecesi saat 23:30’da ilk hareket noktamız olan Kızılay Gama İş Merkezi önünden hareket ediyor, diğer duraklarımızdan katılacak misafirlerimizin katılımı ile Ankara Çıkışlı GAP – MEZOPOTAMYA Turumuz için keyifli gece yolculuğumuza başlıyoruz.

2.

Gün
ADANA'DA KAHVALTI, TAŞ KÖPRÜ, SABANCI MERKEZ CAMİİ, ADIYAMAN, KAHTA 2 gün programını görmek için tıklayınız
Gece yolculuğumuzun ardından Binhan Turizm ile GAP- MEZOPOTAMYA Turumuzun 2.gününde Saat 08.00 sularında Adana'da Sabah kahvaltısı yapıyoruz (Adana’da sabah kahvaltısı tur fiyatına dâhidir). Kahvaltımızdan sonra Adana’da Seyhan Nehri üzerinde bulunan Tarihi Taş Köprüyü panoramik olarak görüyoruz ve bölgenin en önemli camilerinden olan Adana Sabancı Merkez Camii’ne gidiyoruz. 32 metre çaplı ana kubbe 32 farza, avludaki 28 kubbe Kuran-ı Kerim'de adı geçen 28 peygambere, ana kubbedeki 40 pencere Hz.Muhammed (s.a.v.)’in peygamber olduğu yaşa ve 40 rekat namaza, 99 metrelik 6 minare Allah’ın 99 güzel ismine karşılık gelir. Bu mimari harikası camii gezimizin ardından Adana'ya veda ederek Adıyaman’a doğru hareket ediyoruz. Adıyaman’da ilk olarak öğle yemeğimiz için mola veriyoruz (Öğle yemeği tur fiyatına dahil değildir, rehberimizin yönlendireceği restorantta hizmet alabilirsiniz). Daha sonra Kahta’da bizleri bekleyen minibüslerimize binerek (Nemrut Dağı programımız tur fiyatına dahil değildir) Kommagene Kralı Mithridates ve ailesinin mezarlarının bulunduğu Karakuş Tümülüsü’ne ulaşıyoruz. Muhteşem manzara eşliğinde rehberimizin yapacağı anlatımların ardından minibüslerimize binerek Roma döneminin en görkemli köprülerinden birisi olan Cendere Çayı üzerine inşa edilmiş 18 asırlık Cendere Köprüsü’ne varıyoruz. Burada fotoğraf molası verdikten sonra Doğu Toros sıra dağları üzerinde 2150 metre yüksekliğindeki Nemrut Dağı'na tırmanışa geçiyoruz. Zirvede 2150m’de Kral I. Antiochos’un Tümülüsü yer almaktadır. Doğu ve batı teraslarında I. Kral Antiochos tarafından yapılmış Zeus (Oromasdes), Apollon, Mithras, Helios, Hermes, Herakles, Artagnes, Ares, Kommagene, Tche ve kendisinin dev heykelleri bulunmaktadır. Kral I. Antiochos, bir araya getirdiği Yunan-pers din ve kültürünü, geleneklerini bu eserlerde açık bir şekilde pekiştirmiştir. Rehberimizden gerekli bilgileri aldıktan sonra Antiochos'un şu vasiyetini hatırlayarak eşsiz günbatımı manzarasının keyfini çıkartıyoruz; “Doğum günüm her ay ve yıl kutlanıp, bayram günü olacak, bu günlerde baş rahip, tanrılar ve benim için kendisine benim ve kanunların cömertçe verdiği Pers kılığına bürünerek hepimizin üzerine altın çelenkler koyacak. Hepimiz için bol bol kokular yakacak ve gereğince kurbanlar kesecek, kutsal sofraları en güzel yemekler ve şaraplarla donatacak. Buraya toplanan ulusum, bol bol yiyip bayram edecek” Günbatımı ardından tekrar minibüslerimize binerek aracımıza geri dönüyor otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
(Hava koşulları ve günlerin kısalması durumunda Nemrut Dağı Günbatımı yerine Gündoğumu programı yapılabilir.)

Kahvaltı:
Adana'da alınacaktır. (Tur Fiyatına Dahil)
Öğle Yemeği: Adıyaman’da alınacaktır. (Dahil Değildir)
Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. (Ücrete Dahildir)
Konaklama Oteli: Antiochos Otel vb. Oteller

3.

Gün
DİYARBAKIR, ULU CAMİİ, DÖRT AYAKLI MİNARE, DİYARBAKIR SURLARI, MARD 3 gün programını görmek için tıklayınız
Binhan Tur ile Ankara Çıkışlı GAP – MEZOPOTAMYA Turumuzun 3. gününde otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Adıyaman’a veda ederek Diyarbakır’a doğru yola çıkıyoruz. Diyarbakır yol güzergahımız üzerinde Adıyaman – Kahta – Siverek – Diyarbakır’ı birbirine bağlayan ve Doğu’nun Boğaz Köprüsü olan Nissibi Köprüsü’nü göreceğiz. Güneydoğu’nun en eski ve köklü kenti olan Diyarbakır’ ulaşıyoruz. Anadolu’nun ilk, İslam Âleminin 5. Harem-i Şerif’i olan Ulu Camii gezimizi gerçekleştirip, 1500 yılında Akkoyunlu Kasım Bey tarafından yapılan Dört Ayaklı Minareyi (Şeyh Mutahhar Camii) göreceğiz. Daha sonra yapım tarihi ve yaptıran uygarlığın bilinmediği, 9000 yıllık bir tarihe sahip olduğu bilinen Diyarbakır surlarının en eskisi olan Keçi Burcu, Urfa Kapı ve Mardin Kapıyı panoramik olarak görüyoruz. Ardından On Gözlü Köprüye varıyoruz. Hıdırellez zamanı yöre halkı dileklerini bir beze yazıp bu köprüden Dicle Nehri’ne atarlarmış. Buradaki fotoğraf molamızın ardından, Dicle Nehri kıyısında bulunan 2015 yılında UNESCO Dünya Miras Listesi’ne alınan, tarımsal değerinin dışında, kültürel ve tarihi olarak da özgün bir yere sahip Hevsel Bahçelerini görüp fotoğraflıyoruz. Diyarbakır’dan ayrılarak sular altında kalmış, iki yakasını Dicle Nehrinin ayırdığı Batman’ın tarihi ilçesi Hasankeyf’e gidiyoruz. Hasankeyf yolunda Batman’da bulunan at başı petrol pompalarını ve eski yerleşim yerlerine ait mağaraları panoramik olarak görüyoruz. Öğle yemeğimiz için Batman’da vereceğimiz molanın ardından Hasanakeyf’e ulaşıyoruz. Tarihi 12 bin yıl öncesine dayanan Hasankeyf’te, Ilısu Barajının yapılmasının kesinleşmesiyle beraber 3 km uzaklığa yeni bir yerleşim yeri kurulmuştur. 2020 yılı Şubat ayı itibariyle sular altında kalan Hasankeyf’in hüznüne ortak olacağımız bu gezimizde görkemini hala koruyan Hasankeyf Kalesi'ni, gizli su Tüneli'ni, El Rızık Camisi'nin Minaresi'ni ve mağaraları görerek serbest zamanın veriyoruz. Serbest zamanın ardından aracımıza binerek Midyat’a hareket ediyoruz. Midyat’ta Süryani ustalar tarafından yıllar boyunca geliştirilmiş ve bir kültür halini almış Telkâri sanatının örneklerini görüp satın alabileceğimiz telkâri atölyesini ziyaret edip, alışverişlerimizi gerçekleştiriyoruz. Telkari alışverişlerimizden sonra Sıla, Hercai, Ah Bir Bulut Olsam gibi dizilerin çekildiği Midyat Konuk Evi ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Burada vereceğimiz fotoğraf molasının ardından GAP Turumuzun 3.gününü tamamlayarak otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı:
Otelde alınacaktır. (Ücrete Dahildir)
Öğle Yemeği: Batman Ali Usta Restaurant (Dahil Değildir)
Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. (Ücrete Dahildir)
Konaklama Oteli: Mardiva Resort Otel, Yay Grand Otel vb. oteller

4.

Gün
KASIMİYE MEDRESESİ, ESKİ MARDİN SOKAKLARI, ZİNCİRİYE MEDRESESİ, PRO 4 gün programını görmek için tıklayınız
Binhan Tur ile GAP – MEZOPOTAMYA Turunun 4. gününde otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında Mardin’i gezmeye Kasımiye Medresesi ile başlıyoruz. Artuklular Döneminde yapımına başlanan ve 15. Yüzyılın sonlarında Akkoyunlu Sultan Kasım İbn Cihangir döneminde tamamlanmış olan Medrese’de rehberimizden bilgiler alarak gezip, fotoğraf molası ardından Diyarbakır Kapı’da aracımızdan inerek Eski Mardin sokaklarında yürüyüşe başlıyoruz. Cumhuriyet Meydanı’nda başlayan yürüyüşümüzde Zinciriye Medresesi, Mardin Protestan Kilisesi, Latifiye Camii, Sokulbar (İnekler Çarşısı), Bakırcılar Çarşısını göreceğiz. Yürüyüşümüz sırasında Artuklu Döneminin mimari örneklerinden olan Mardin Ulu Camii’yi rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Dilimli kubbesi ve minaresiyle Mardin’in sembolü olan Mardin Ulu Cami kayıtlara göre iki minareli inşa edilmiştir. Caminin bugün mevcut olan tek minaresinin kare kaidesindeki yazıt, yapım tarihini 1176 olarak vermektedir. Fakat bugünkü minare 1888/1889 yıllarında yeni ve elektik bir üslupla yapılmıştır. Bazı Süryani yazarlar kiliseden çevrildiğini söylerler. Yapı kiliseden çevrilmemiş olsa bile, yerinde eski bir kilisenin bulunması muhtemeldir. Burada rehberimizden alacağımız tarihi bilgiler ardından sokakları birbirine bağlayan küçük tünellerin yani Abbaraların altından geçerek yürüyüşümüze devam ediyoruz. 13. Yüzyılın başlarında Artuklu Sultanı Melik Nasreddin Artuk Aslan tarafından yaptırılan Şehidiye Camii’ni görerek, bir dönem PTT Binası olarak kullanılmış ve bu şekilde tanınan Eski Ermeni Konağı olan Şahtana Konağı’nı geziyoruz. Ardından Mezopotamya Ovasına karşı yorgunluk çaylarımızı içebilmek ve muhteşem fotoğraflar çekebilmek için kısa bir mola veriyoruz. Ardından Mardin’in meşhur kahve ve kuruyemiş alışverişlerimizi gerçekleştirip, öğle yemeği molası veriyoruz. Öğle yemeğimizin ardından Mardin’e evda ederek Hz. İbrahim Peygamber’in doğduğu ve ateşe atıldığı, Hz. Eyüp Peygamber’in çile çektiği, Şuayip Peygamber’in İbadet ettiği Peygamberler Şehri Şanlıurfa’ya doğru hareket ediyoruz. Şanlıurfa’da ilk durağımız olan Göbeklitepe’ye varıyoruz. Şanlıurfa’nın Örencik Köyü yakınlarında bulunan Anadolu’nun ve Dünya’nın uygarlık tarihinin ilk tapınaklarına ev sahipliği yapan, Unesco Dünya Kültür Miras Listesindeki Göbeklitepe Höyüğü’ne varıyoruz. Keşfiyle birlikte sadece bölge tarihini değil insanlık tarihini değiştiren, tarihi 12 bin yıl önceye dayanan Göbeklitepe, geçtiğimiz yıllarda National Geographic dergisinin tüm dünyada “Dinin Doğduğu Yer” sloganıyla kapak yapılmıştır. Henüz çok az bir kısmı açılmış olan ve neolitik çağın Hac Merkezi kabul edilen Göbeklitepe hakkında rehberimizden tarihi bilgiler alarak gezimizi tamamladıktan sonra akşam saatlerinde göreceğimiz Şanlıurfa denilince akla ilk gelen gezi yerlerinden birisi olan Balıklı Göl’e hareket ediyoruz. Balıklı Göl, Şanlıurfa şehir merkezinin güneybatısında yer alan ve İbrahim Peygamberin ateşe atıldığında düştüğü yer olarak bilinmektedir. Kutsal balıkları ve çevrelerindeki tarihi eserler ile Şanlıurfa'nın en çok ziyaretçi çeken yerlerindendir. Hz. İbrahim’in ateşe atıldığı yerde oluşan Balık Göl (Halil-Ür Rahman) ve Nemrut’un kızı Zeliha’nın gözyaşlarından oluştuğu söylenen Aynzeliha Gölü’nü görüp rehberimizden bilgiler aldıktan sonra serbest zaman veriyoruz. Ardından Şanlıurfa’nın otantik çarşıları, Bakırcılar çarşısı, Bedesten, Sipahi pazarı, İsot pazarı ve Gümrük Hanı’nda Urfa’ya özgü ürünler alabilmeniz için alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Gap Turumuzun 4.gününü tamamlayarak otelimize doğru hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz bölge kültürünü tanıyabileceğimiz ekstra olarak düzenlenecek sıra gecesine katılabilirler. Sıra Gecesi organizasyonu Tur fiyatına dahil değildir. Dileyen misafirlerimiz ile aracımızda buluşarak geçiş yapılacaktır. Akşam yemeği ile birlikte Sıra Gecesi organizasyon ücreti kişi başı 200 TL’dir. Akşam Yemeği Menüsünde; Lebeni Çorbası, Adana, Patlıcanlı Kebap, Fındık Lahmacun, İçli Köfte Ayran bulunmaktadır. Canlı müzik etkinlikleri ile ortalama 2,5 saat süren Sıra Gecesi organizasyonumuzun ardından aracımıza binerek otelimize geri dönüş yapıyoruz.
Önemli: Şanlıurfa otel konaklamamız oda + kahvaltı şeklinde olup, otelde akşam yemeği hizmeti alınmamaktadır.

Kahvaltı:
Otelde alınacaktır. (Ücrete Dahildir)
Öğle Yemeği: Ebrar Mahalli Yemekler (Dahil Değildir)
Akşam Yemeği: Sıra Gecesinde alınacaktır. (Dahil Değildir)
Konaklama Oteli: Alahan Hotel, Nevali Otel, Harran Otel vb. oteller

5.

Gün
HARRAN, KONİK KUBBELİ EVLER, HALFETİ, TEKNE TURU, GAZİANTEP, ZEUGMA 5 gün programını görmek için tıklayınız
Binhan Tur ile Ankara Çıkışlı GAP – MEZOPOTAMYA Turumuzun 5. gününde otelde alınacak sabah kahvaltısı sonrasında “Yolların Kesiştiği Yer” anlamına gelen Harran'a hareket ediyoruz. Harran, Dünya üzerinde sadece 3 bölgede bulunan Konik Kubbeli Evleri ile koruma altına alınmıştır. İlk İslam üniversitesinin de bulunduğu 5000 yıllık geçmişe sahip olan Harran’da, Harran Üniversitesi (Ulu Cami), Harran Höyüğü, Kale, Kervansaray ve Geleneksel Konik Harran Evlerini görüp bir tanesine misafir oluyoruz. Bu gezilerin ardından ülkemizin ‘’Citta Slow’’ kentlerinden biri olan Halfeti’ye hareket ediyoruz. Birecik Barajı İnşasından sonra bir kısmı baraj gölü altında kalan Halfeti’de bizi bekleyen teknemize binerek tekne turuna başlıyoruz. Baraj gölü üzerinde yapacağımız gezinti sırasında yine büyük bir kısmı baraj gölü altında kalmış olan Kral kızı Mağarası, Rumkale ve Bilesur Savaşan Köyü’nde Fırat’ın suları altında kalan Cami ve minaresini göreceğiz. Tekne turumuzun bitimiyle Halfeti’ye veda ediyor ve Gaziantep’e hareket ediyoruz. Gaziantep’te ilk olarak yöreye özgü yemekler tadabilmek için öğle yemeği molası veriyoruz. Ardından Büyük İskender tarafından geçit yeri anlamında isimlendirilen Zeugma Kenti’nin Birecik Barajı sularının altında kalmasının ardından, Romalı Generallerin villalarının taban moziklerinin çıkartılıp sergilendiği Zeugma Mozaik Müzesi’ne hareket ediyoruz. 9 Eylül 2011 tarihinde Gaziantep'te açılan ve 1700 metrekarelik mozaik ile dünyanın ikinci büyük mozaik müzesi olma özelliğini taşıyan müzede Dünyaca ünlü ‘’Çingene Kızı’’ mozaiğinin yanı sıra konusunu Yunan Mitlojisinden alan mozikleri rehberimizin anlatımları eşliğinde geziyoruz. Müze gezimizin ardından Antep mutfağının en leziz yemeklerini tadabilmek için vereceğimiz öğle yemeği sonrasında Antep Kalesine hareket ediyoruz. Gaziantep'in merkezindeki bir tepeye kurulmuş olan kale, ne zaman inşa edildiği bilinmemekle birlikte, Roma döneminde gözlem amaçlı kullanıldığı bilinmektedir. Kale, tarih boyunca birçok kez restore edilmiş ve son halini 2000'li yılların başında yapılan bir restorasyon ile almıştır. Kısa bir fotoğraf molasının ardından Antep’in meşhur baklava ve Antep fıstığı alışverişlerimizi gerçekleştirmek için mola veriyoruz. Alışverişlerimizi gerçekleştirdikten sonra Pirsefa Hazretleri ve Hz. Yuşa Peygamber Türbelerini ziyaret ediyoruz. Daha sonra Sedefçiler, Baharatçılar, Sebze Hali, Tarihi Paşa Hanı, Tahtani Camii, Uzun Çarşı, Tarihi Gümrük Hanı, Zincirli Bedesten, Kunduracılar Çarşısı’nı görerek Bakırcılar Çarşısı’na ulaşıyoruz. Burada Gaziantep`in en eski çarşısı olarak bilinen 250 yıllık Almacı Pazarını geziyoruz. Daha sonra Ahi Evran Heykelini görerek Tahmis Kahvecisi’ne ulaşıyoruz. 1635-1638 yılları arasında Türkmen Ağası ve Sancak Beyi Mustafa Ağa Bin Yusuf tarafından, Mevlihane Tekkesi’ne gelir gelir getirmesi amacıyla yapılan Tahmis Kahvesi’nde Menengiç Kahvesi içmek ve çarşılarda alışverişlerinizi gerçekleştirmeniz için mola veriyoruz. Molamızın ardından Binhan Tur ile Ankara Çıkışlı GAP - MEZOPOTAMYA Turumuzu sonlandırıyoruz ve 19.00'da aracımıza geçerek dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gece yolculuğumuzun ardından 05.30 - 06.00* civarında Ankara’ya ulaşıyor ve sizlerle vedalaşıyoruz.

Kahvaltı:
Otelde alınacaktır. (Ücrete Dahildir)
Öğle Yemeği: Gaziantep Kuşleme Kebap Han, Aşina Restaurant vb. (Dahil Değildir)
Akşam Yemeği: Yol güzergahında dinlenme tesisinde alınacaktır. (Dahil Değildir)
Konaklama Oteli: Bu gece otel konaklaması yoktur.


DAHİL OLANLAR:
3 Gece Otel Konaklaması
İlk Gün Restaurantta Sabah Kahvaltısı
3 Sabah Kahvaltısı ( Otellerde açık büfe şeklinde alınacaktır )
2 Akşam Yemeği ( Otellerde set menü veya açık büfe şeklinde alınacaktır )
Lüks Araçlar ile Ulaşım
Programda Belirtilen Çevre Gezileri
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Binhan Turizm güvencesi
1618 Nolu Turizm Kanununa göre Zorunlu Seyahat Sigortası

HARİÇ OLANLAR:
Öğle Yemekleri
Halfeti Tekne Turu (70 TL)
Nemrut Dağı Günbatımı Turu(150 TL)
Urfa Yemekli Sıra Gecesi (250 TL)
Ekstra Belirtilen Organizasyonlar
Kişisel Harcamalar
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri (Belediye ve özel işletmeler için geçerlidir.)
Müze Kart (Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı müzeler için geçerlidir.)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER
BİNHAN TUR - KATILIMCI TUR SÖZLEŞMESİ
Ankara Çıkışlı GAP - MEZOPOTAMYA Turumuza katılacak misafirlerimize MüzeKart+ çıkartmalarını tavsiye etmekteyiz.
MüzeKart+ Nedir ?
MüzeKart ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Milli Saraylar ve Çanakkale Alan Başkanlığına bağlı 350’den fazla müze ve ören yerini bir yıl boyunca sınırsız ziyaret edebilmektesiniz.
Müze Kart satın aldığınız ilk günden itibaren bir yıl boyunca geçerli olmaktadır.
Türkiye'nin Müzeleri uygulaması ile üyelik oluşturarak, müze ve örenyeri girişinde oluşturacağınız kod ile kartınızı anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Üyelik oluşturulmayan durumlarda MüzeKart'ınızın kargo ile size ulaşmasını beklemeniz gerekecektir.
MÜZE KART SATIN ALMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN.

Ankara Çıkışlı Gap - Mezopotamya Turumuzun Fiyatlandırmaları Hakkında Notlar:
-Sistemlerimizde yer alan yetişkin ücretleri 2 ve 3 kişilik odalarda kişi başı ücretlerdir.
-Tek kişilik katılımlarda veya tek kişilik oda taleplerinde fiyat farkı alınmaktadır.
-Konaklamalı turlarımızda çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında sadece 1 çocuk için geçerli olmaktadır. 
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#Bnhn101
LOKASYON:
Güneydoğu (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
4 Kahvaltı, 2 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
23.30 KIZILAY ATATÜRK BULVARI GAMA İŞ MERKEZİ ÖNÜ 23.40 ANKAMALL 23.45 UFUK HASTANESİ DURAĞI 23.50 TAURUS AVM DURAĞI 23.55 DİKMEN KAVŞAĞI 00.05 GÖLBAŞI SHELL BENZİNLİK
BİTİŞ:
TURUMUZDA YER ALAN BİNİŞ NOKTALARI İLE AYNI NOKTALARDA İNİŞ YAPILABİLİR.
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları
EKSTRALAR
250 TL
Şanlıurfa Yemekli Sıra Gecesi
150 TL
Nemrut Dağı Gün Batımı Turu
70 TL
Halfeti Tekne Turu

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

3.790TL

5 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Gap - Mezopotamya Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.