Günübirlik Polatlı Gordion Alagöz Turu

  • Günübirlik Polatlı Gordion Alagöz Turu:
  • Günübirlik Polatlı Gordion Alagöz Turu:
  • Günübirlik Polatlı Gordion Alagöz Turu:

GÜNÜBİRLİK POLATLI GORDİON ALAGÖZ TURU

Ankara'nın batısında yer alan Polatlı, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle dolu bir ilçedir. Polatlı'nın en büyük tarihi hazinelerinden biri, Gordion Kenti'dir. Gordion, antik Frigya'nın başkenti olarak bilinir ve tarih boyunca önemli bir merkezdi.

POLATLI GORDİON ALAGÖZ TURU GİRİŞ ÇIKIŞ SAATLERİ:
KIZILAY'DAN ÇIKIŞ SAATİ: 08.00
KIZILAY'YA VARIŞ SAATİ : 20.00

​​​​BİLGİ ve REZERVASYON:
0850 308 5768 - 0533 816 7306


TUR PROGRAMI:

Sabah saat 08.00’de ilk hareket noktamız olan Kızılay Gama İş merkezi önünde buluşuyor ve diğer duraklardan katılacak misafirlerimizin de katılımı ile Polatlı’ya hareket ediyoruz. . Yolumuz üzerinde bulunan Malıköy Tren İstasyonu Müzesini gezip Alagöz Karargâh Müzesine gidiyoruz. Alagöz Karargâh Müzesi Atatürk’ün 22 gün 22 gece Sakarya savaşını yönettiği yerdir. 5713 şehidimizin anısına yapılmış olan Sakarya Şehitliğini ziyaret edip, savaşın önemli mevkilerinden olan, Duatepe’ye çıkıyor hem şehri tepeden seyretme imkânı buluyor hem de buradaki anıtları inceliyoruz. Öğle yemeği molasının ardından tarihin sırlarını gizleyen kente Gordion’a doğru yola çıkıyoruz. Kral Midas’ın Tümülüs’ü ilk durağımız. Kral Midas’ın mezarının ziyaretinin ardından Frig Uygarlığına ait eserlerin sergilendiği Gordion Müzesi’nin gezilmesi. Gezilerimizin ardından rehberimizin belirlediği saatte aracımızda buluşuyor ve Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli molaların ardından Ankara'ya varıyor ve başka bir BİNHANTUR organizasyonunda sizlere görüşmek üzere vedalaşıyoruz.


KAYIT OLUŞTURMA VE ÖDEME YÖNTEMLERİ:
-WEB SİTESİ ÜZERİNDEN REZERVASYON YAPIN DİYEREK %30 ÖN ÖDEME YAPIP GERİYE KALANI ARAÇTA ÖDEYEBİLİRSİNİZ VEYA TAMAMINI ONLİNE OLARAK ÖDEYEBİLİRSİNİZ.
-WHATSAPP ÜZERİNDEN BİZE ULAŞARAK İBAN ADRESLERİMİZE %30 ÖN ÖDEME YAPIP GERİYE KALAN ÜCRETLERİNİZİ TUR GÜNÜ ARAÇTA ÖDEYEBİLİRSİNİZ.
-OFİSİMİZDE ÖN GÖRÜŞME GERÇEKLEŞTİREREK KREDİ KARTI VEYA NAKİT ÖDEME YAPARAK KAYIT OLUŞTURABİLİRSİNİZ.

DAHİL OLANLAR:
Gidiş - Dönüş Ulaşım
Araç İçi Kahvaltı Paketi
Rehberlik Hizmeti
Çevre Gezileri
Milli Park Girişleri
Binhan Tur Refakati
Profesyonel Rehberlik Hizmeti

HARİÇ OLANLAR:
Müze Giriş Ücretleri
Özel Harcamalar
Öğle Yemeği

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

BİNHAN TUR - KATILIMCI TUR KATILIM SÖZLEŞMESİ

Ankara Çıkışlı Günübirlik Polatlı Gordion Alagöz Turumuzda Bebek / Çocuk indirimleri sadece iki (2) yetişkin yanında katılan bir (1) çocuk için geçerli olmaktadır. 5 yaşa kadar olan bebek katılımcılar kucakta ücretsiz olarak seyahat edebilmektedir. Bebek misafir (0 - 5 yaş) için ek koltuk talep edilmesi halinde sistemde yer alan 5 - 11 yaş fiyatlandırmaları geçerli olacaktır.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#144
LOKASYON:
Ankara
YEMEK:
1 Kahvaltı
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
08.00 Kızılay Gama İş Merkezi Önü
08.05 Milli Kütüphane Önü
08.10 Armada Avm Önü
08.15 Ümitköy Köprüsü
BİTİŞ:
Turumuzda yer alan biniş noktalarında inilebilir.
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

890TL

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Günübirlik Polatlı Gordion Alagöz... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.