Ankara Çıkışlı Lavanta Bahçeleri - Salda Gölü - Pamukkale Turu

 • Ankara Çıkışlı Lavanta Bahçeleri - Salda Gölü - Pamukkale Turu: VADE FARKSIZ +3 TAKSİT ve %30 ÖN ÖDEME İLE KAYIT OLUŞTURMA FIRSATI!
 • Ankara Çıkışlı Lavanta Bahçeleri - Salda Gölü - Pamukkale Turu: VADE FARKSIZ +3 TAKSİT ve %30 ÖN ÖDEME İLE KAYIT OLUŞTURMA FIRSATI!
 • Ankara Çıkışlı Lavanta Bahçeleri - Salda Gölü - Pamukkale Turu: VADE FARKSIZ +3 TAKSİT ve %30 ÖN ÖDEME İLE KAYIT OLUŞTURMA FIRSATI!
 • Ankara Çıkışlı Lavanta Bahçeleri - Salda Gölü - Pamukkale Turu: VADE FARKSIZ +3 TAKSİT ve %30 ÖN ÖDEME İLE KAYIT OLUŞTURMA FIRSATI!
 • BİNHAN TUR ile PAMUKKALE, SALDA ve LAVANTA BAHÇELERİ'Nİ KEŞFEDİN !
 • SALDA GÖLÜ'NÜ GEZİN!
 • TRAVERTENLER'İ FOTOĞRAFLAYIN!
 • LAVANTA BAHÇELERİ'Nİ FOTOĞRAFLAYIN!
 • HİERAPOLİS ANTİK KENTİ'Nİ KEŞFEDİN!
 • YÖRESEL ÜRÜN ALIŞ VERİŞİ YAPIN!
VADE FARKSIZ +3 TAKSİT ve %30 ÖN ÖDEME İLE KAYIT OLUŞTURMA FIRSATI!

ANKARA ÇIKIŞLI
LAVANTA BAHÇELERİ SALDA GÖLÜ VE PAMUKKALE TURU

( 1 GECE 2 GÜN )

Ankara Çıkışlı Lavanta Bahçeleri, Salda Gölü ve Pamukkale Turu, Türkiye'nin en güzel ve doğal güzellikleriyle dolu bir seyahat rotasıdır. Bu tur, doğanın en güzel manzaralarını keşfetmek isteyen herkes için mükemmel bir seçenektir. Lavanta Bahçeleri Salda Gölü ve Pamukkale Turunda; Lavanta Bahçelerinde Lavanta kokusu eşliğinde yürüyüş yapabilir, fotoğraf çekebilir ve güneşin batışını izleyebilirsiniz. Salda Gölünde; suya atlayabilir, kano yapabilir, plajda güneşlenebilir veya gölün etrafındaki yürüyüş yollarını keşfedebilirsiniz. Pamukkale'de; beyaz traverten teraslarında yürüyebilir, Antik Hierapolis Kenti kalıntılarını keşfedebilir, doğal termal havuzlarda yüzebilirsiniz.


BİLGİ VE REZERVASYON:

0850 308 5768 - 0533 816 7306


Ankara Çıkışlı Lavanta Bahçeleri Salda Gölü ve Pamukkale Turu için Kayıt Oluşturma ve Ödeme Yöntemleri:
WEB SİTESİ ÜZERİNDEN SATIN AL DİYEREK %30 ÖN ÖDEME YAPIP GERİYE KALANI ARAÇTA ÖDEYEBİLİRSİNİZ VEYA TAMAMINI ONLİNE OLARAK ÖDEYEBİLİRSİNİZ.
WHATSAPP ÜZERİNDEN BİZE ULAŞARAK İBAN ADRESLERİMİZE %30 ÖN ÖDEME YAPIP GERİYEKALANI TUR GÜNÜ ARAÇTA ÖDEYEBİLİRSİNİZ.
OFİSİMİZE GELİP ÖN GÖRÜŞME YAPIP KREDİ KARTI VEYA NAKİT ÖDEME YAPARAK KAYIT OLUŞTURABİLİRSİNİZ.

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
GECE YOLCULUĞU,EĞİRDİR GÖLÜ, SAGALASSOS ANTİK KENTİ, SALDA GÖLÜ 1 gün programını görmek için tıklayınız

00.30 KIZILAY GAMA İŞ MERKEZİ
00.35 MİLLİ KÜTÜPHANE ÖNÜ
00.40 ARMADA AVM ÖNÜ
00.45 ÜMİTKÖY KÖPRÜSÜ
Cuma gününü Cumartesi gününe bağlayan gece 00:30’da aracımız Kızılay Gama İş Merkezi Önünden aracımız ilk hareketini gerçekleştiriyor. Diğer duraklarımızdan katılacak misafirlerimizin katılımları ile Ankara Çıkışlı 1 Gece Gün Lavanta Bahçeleri, Salda Gölü ve Pamukkale Turumuz için gece yolculuğumuza başlıyoruz.
Sabah saatlerinde Türkiye’nin 2. Tatlı su gölü olan Eğirdir Gölü’ne ulaşıyoruz. Göl manzarasında serpme kahvaltımızı aldıktan sonra yaklaşık 1 saat kadar serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından sanat ve tarihin bir arada bulunduğu, Pisidia Bölgesi'nin Roma İmparatorluk Dönemi'nin en önemli şehri olan ve UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Sagalassos Antik Kentini ziyaret ediyoruz. Şehirde bulunan yapıların büyük bir çoğunluğu Roma Dönemi'ne aittir. Rehberimizin anlatımları ve fotoğraf çekimleri için vereceğimiz serbest zamanın ardından öğle yemeği için rehberimizin yönlendireceği restorantta serbest zaman veriyoruz.
Öğle yemeği için verilen serbest zamanın ardından Ankara Çıkışlı Lavanta Bahçeleri, Salda Gölü ve Pamukkale Turumuzun ilk gününde son durağımız olan Salda Gölü’ne doğru hareket ediyoruz. Türkiye'nin en berrak, en temiz ve en derin göllerinden olan Salda Gölü'nde kısa gezinti sonrası Gölde yüzmek için 2 saat serbest zaman veriyoruz (Salda Gölü’nde yüzmek isteyen misafirlerimizin plaj malzemeleri için ayrı bir çanta yapmaları tavsiye edilmektedir). Serbest zamanın ardından Denizli’ye hareket. Akşam yemeği ve konaklama Denizli’deki otelimizde.

Sabah Kahvaltısı:
Eğirdir Gölü'nde Alınacaktır ( Tur Ücretine Dahil Değildir )
Öğle Yemeği: Rehberimizin Yönlendireceği Restoranda Alabilirsiniz. (Tur Ücretine Dahil Değildir.)
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup Tur Fiyatına Dahildir.
Konaklama: Çimenoğlu Hotel

2.

Gün
PAMUKKALE HİEARAPOLİS - LAVANTA VADİSİ(KUYUCAK KÖYÜ) 2 gün programını görmek için tıklayınız
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Ankara Çıkışlı 1 Gece 2 Gün Lavanta Bahçeleri, Salda Gölü ve Pamukkale Turumuzun 2.gününe başlıyoruz. Aracımız da buluşarak Pamukkale’ye doğru hareket ediyoruz. 400 bin yıl önce meydana gelen bir dizi depremle, Büyük Menderes havuzunda termal suların oluşturduğu travertenleriyle eşsiz bir manzaraya sahip olan Pamukkale, ziyaretçilerine görsel bir şölen sunuyor. Kalsiyum karbonatla doymuş olan su, güneşin altında buharlaşıyor. Pamukkale’deki gezimizi tamamladıktan sonra lavanta üretiminin merkezi durumundaki Kuyucak köyüne gideceğiz. Kuşçular, Çukurören, Yeşilyurt köylerinde ve Senir ile Kılıç kasabalarında da lavanta üretimi yapılmaktadır. Lavantalar, haziran sonu morarmaya başlıyor ve temmuz ayı çiçekleri patlayınca mosmor oluyor. Temmuz sonu ağustos başından itibaren ise hasat yapılıyor ve lavantalar toplanıp yağları çıkartılıyor. Gün doğumunda mor lavanta tarlaları arasında gezinti yapıp lavanta kokusunu içimize çekiyor ve lavantaların sunduğu görsel şöleni hafızalarımıza ve fotoğraf makinelerimize kayıt ediyoruz. Başlangıçta kurak, susuz, bir şey üretilemeyen tarlalar boş kalmasın diye ekilen ilk lavanta fidelerinden bugüne 3000 hektar alana kadar yayılmış durumda. Türkiye’nin toplam lavanta üretiminin %93’ü bu bölgeden sağlanıyor. Bir lavanta kökünden 15-20 yıl ürün almak mümkün. Yürüyüş boyunca görsel şölenin hiçbir karesini kaçırmak istemeyeceksiniz, bu yüzden yanınızda yedek hafıza kartı bulundurmanızı öneriyoruz. Lavanta Bahçesi ziyaretlerimizin ardından 19.00 civarında Ankara Çıkışlı 1 Gece 2 Gün Lavanta Bahçeleri, Salda Gölü ve Pamukkale Turumuzu tamamlıyoruz ve Ankara’ya doğru hareket ediyoruz. 23:45 civarında Ankara’ya ulaşıyor ve başka bir BİNHAN TUR organizasyonunda görüşmek üzere misafirlerimiz ile vedalaşıyoruz.
DAHİL OLANLAR:
Özel Tur Araçları ile Gidiş-Dönüş Ulaşım
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Binhan Turizm Refakat Hizmeti
1 Gece Otel Konaklaması
1 Sabah Kahvaltısı ( Otelde Alınacaktır )
1 Akşam yemeği ( Otelde Alınacaktır )
Programda Belirtilen Geziler

HARİÇ OLANLAR:
• İlk Gün Sabah Kahvaltısı
• Öğle Yemeği
• Kişisel Harcamalar,
• Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

*Tura katılacak misafirlerimize turdan önce müze kart çıkartmaları tavsiyemizdir


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER
BİNHAN TUR - TUR KATILIMCI SÖZLEŞMESİ


Ankara Çıkışlı Lavanta Bahçeleri - Salda Gölü - Pamukkale Turumuza katılacak misafirlerimize MüzeKart+ çıkartmalarını tavsiye etmekteyiz.


MüzeKart+ Nedir ?


MüzeKart ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Milli Saraylar ve Çanakkale Alan Başkanlığına bağlı 350’den fazla müze ve ören yerini bir yıl boyunca sınırsız ziyaret edebilmektesiniz.

Müze Kart satın aldığınız ilk günden itibaren bir yıl boyunca geçerli olmaktadır.

Türkiye'nin Müzeleri uygulaması ile üyelik oluşturarak, müze ve örenyeri girişinde oluşturacağınız kod ile kartınızı anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Üyelik oluşturulmayan durumlarda MüzeKart'ınızın kargo ile size ulaşmasını beklemeniz gerekecektir.

MÜZE KART SATIN ALMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN.


Ankara Çıkışlı Lavanta Bahçeleri - Salda Gölü - Pamukkale Turumuzun Fiyatlandırmaları Hakkında Notlar:

-Sistemlerimizde yer alan yetişkin ücretleri 2 ve 3 kişilik odalarda kişi başı ücretlerdir.

-Tek kişilik katılımlarda veya tek kişilik oda taleplerinde fiyat farkı alınmaktadır.

-Konaklamalı turlarımızda çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında sadece 1 çocuk için geçerli olmaktadır. 


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#3
LOKASYON:
Ankara
YEMEK:
1 Kahvaltı, 1 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
00.30 KIZILAY GAMA İŞ MERKEZİ
00.35 MİLLİ KÜTÜPHANE ÖNÜ
00.40 ARMADA AVM ÖNÜ
00.45 ÜMİTKÖY KÖPRÜSÜ
BİTİŞ:
TURUMUZDA YER ALAN BİNİŞ NOKTALARI İLE AYNI NOKTALARDA İNİŞ YAPILABİLİR.
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

BİLGİ
İSTEYİNİZ

2 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Ankara Çıkışlı Lavanta Bahçeleri... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.