Olympos Adrasan Tatil Turu (4 Gece 5 Gün)

  • Olympos Adrasan Tatil Turu (4 Gece 5 Gün) : VADE FARKSIZ +3 TAKSİT ve %30 ÖN ÖDEME İLE KAYIT OLUŞTURMA FIRSATI!
  • Olympos Adrasan Tatil Turu (4 Gece 5 Gün) : VADE FARKSIZ +3 TAKSİT ve %30 ÖN ÖDEME İLE KAYIT OLUŞTURMA FIRSATI!
  • Olympos Adrasan Tatil Turu (4 Gece 5 Gün) : VADE FARKSIZ +3 TAKSİT ve %30 ÖN ÖDEME İLE KAYIT OLUŞTURMA FIRSATI!
  • Olympos Adrasan Tatil Turu (4 Gece 5 Gün) : VADE FARKSIZ +3 TAKSİT ve %30 ÖN ÖDEME İLE KAYIT OLUŞTURMA FIRSATI!
  • BİNHAN TUR ile OLYMPOS'U KEŞFEDİN !
  • OLYMPOS ANTİK KENTİ'Nİ GEZİN!
  • OLYMPOS PLAJI'NI FOTOĞRAFLAYIN!
  • ADRASAN PLAJI'NDA KEYİF YAPIN!
  • TEKNE TURLARI'NA ÇIKIN!
  • SU SPORLARI AKTİVİTELERİNE KATILIN!
VADE FARKSIZ +3 TAKSİT ve %30 ÖN ÖDEME İLE KAYIT OLUŞTURMA FIRSATI!

ANKARA ÇIKIŞLI
OLYMPOS ADRASAN TATİL TURU
(4 GECE 5 GÜN)

Kumsalı ve turkuaz renkli denizi ile ünlü olan Olympos, dinlenmek ve doğanın tadını çıkarmak isteyenler için idealdir. Ankara Çıkışlı Olympos Adrasan Tatil Turları, genellikle doğal güzellikleri, tarihi yerleri ve sakin atmosferi keşfetmek isteyenler için unutulmaz bir deneyim sunar. Sizlere keyifli anılar bırakacak olan Ankara Çıkışlı Olympos Adrasan Tatil Turlarında Antalya’nın doğasıyla iç içe olabileceksiniz. Birbirinden güzel koylarıyla tekne turları, gezi rotası, tarihi noktaları ve kristal deniziyle birbirinden farklı anlar yaşamak için Ankara Çıkışlı Olympos Adrasan Tatil Turlarına katılabilirsiniz.
OLYMPOS ANTİK KENTİ - OLYMPOS PLAJI - ÖĞLE YEMEKLİ TEKNE TURU* - KEMER TURU VE EĞLENCE MEKANLARI* - ADRASAN PLAJI - SU SPORLARI* - MEHTAP TURU* - ADRASAN GÜN DOĞUMU SEYRİ VE YÜZME* 

  ADRASAN'DA KONAKAMA AYRICALIĞI İLE
 ADRASAN ADA ARASI OTEL VE ADRASAN BEACH CLUB OTEL
  << DENİZE YÜRÜME MESAFESİ >>

BİLGİ VE REZERVASYON:

0850 308 5768 - 0533 816 7306

ANKARA ÇIKIŞLI OLYMPOS ADRASAN TATİL TURU İÇİN KAYIT OLUŞTURMA VE ÖDEME YÖNTEMLERİ:
-WEB SİTESİ ÜZERİNDEN REZERVASYON YAPIN DİYEREK %30 ÖN ÖDEME YAPIP GERİYE KALANI ARAÇTA ÖDEYEBİLİRSİNİZ VEYA TAMAMINI ONLİNE OLARAK ÖDEYEBİLİRSİNİZ.
-WHATSAPP ÜZERİNDEN BİZE ULAŞARAK İBAN ADRESLERİMİZE %30 ÖN ÖDEME YAPIP GERİYE KALAN ÜCRETLERİNİZİ TUR GÜNÜ ARAÇTA ÖDEYEBİLİRSİNİZ.
-OFİSİMİZDE ÖN GÖRÜŞME GERÇEKLEŞTİREREK KREDİ KARTI VEYA NAKİT ÖDEME YAPARAK KAYIT OLUŞTURABİLİRSİNİZ.

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
ANKARA – ADRASAN – KEMER GEZİSİ VE EĞLENCE MEKANLARI 1 gün programını görmek için tıklayınız
ANKARA – ADRASAN – KEMER GEZİSİ VE EĞLENCE MEKANLARI
Siz değerli misafirlerimiz ile belirtilen tur tarihlerinin bir gün öncesi gece 23:55 Kızılay Avm önünde, 00:00 Armada Avm önünde, 00:20 Ümitköy Köprüde buluşmamızın ardından keyifli tatil yolculuğumuza başlıyoruz. Güzergahımız üzerinde gerekli molalarımız sonrası sabah saatlerinde konaklama yapacağımız otele ulaşıyoruz. Sabah saatlerinde otele varışımız sonrasında odalarımızın hazırlanması ve dağıtılması sırasında dileyen misafirlerimiz otelde bekleyerek zaman geçirebilirler, dilerseniz odanızı teslim alıncaya kadar adrasan plajına giderek denizde vakit geçirebilir, dileyen misafirlerimiz de rehberimizin yönlendirmesi ile ulupınar ya da adrasan plajında ilk gün ekstra sabah kahvaltısına katılabilir. Günümüzün devamında adrasanın muhteşem sahil şeridinde denize girerek ya da otelimizin doğa ile iç içe bulunan havuzunda keyifle vakit geçirebilirsiniz. Otelimizde alacağımız akşam yemeğimizin ardından dileyen misafirler rehberimizin bilgilendirmesiyle planlanacak Kemer akşam gezisi ve isteğe bağlı gece clubu etkinliklilerine katılmak üzere Adrasan'dan Kemer'e yaklaşık 45 dk sürecek bir yolculuk sonrası Kemer çarşısı, liman caddesi ve marinanın tanıtılmasının ardından dileyen misafirlerimiz etraftaki eğlence mekanlarında zaman geçirebilir ya da alışveriş için çevreyi gezebilirler.
           
• Bugünün akşamına özel olarak düzenleyeceğimiz ekstra etkinliğimizde Kemer’in ışıl ışıl sokaklarında yürüyüş yapma ve birbirinden güzel mekanlarda zaman geçirme fırsatı bularak dileyen misafirlerimizde Antalya’nın en ünlü gece kulüplerinde eğlenmek için rehberimizden tavsiye alabilecektir. Akşam yemeği sonrası saat 21:30 civarında pansiyonumuzun önünde buluşarak yaklaşık 45 dakika sürecek bir yolculuk sonrası kemere ulaşıyoruz. Gece 01:00 a kadar bölgede geçirilecek zaman sonrası otelimize dönüyoruz. (Not: Bu program, araçta rehberin detaylı bilgilendirmesinin ardından alınacak talep sonrası yeterli katılımcının oluşması durumunda gerçekleşecektir. Esktra aktivitedir, katılım zorunlu değildir.) 

2.

Gün
ADRASAN – ADRASAN PLAJI – SULUADA TEKNE TURU* 2 gün programını görmek için tıklayınız
ADRASAN – ADRASAN PLAJI – SULUADA TEKNE TURU*

Sabah açık büfe alacağımız kahvaltı sonrası gün boyu sürecek yemekli tekne turuna katılmak isteyen dileyen misafirlerimiz ile rehberimizin belirleyeceği saatte otelimiz'den yürüme mesafesi olan tekne iskelesine gidiyoruz. Grubumuza özel ayrılan tekne ile yapacağımız günübirlik tekne turumuzda bölgeniz en popüler gezi rotalarından biri olan Suluada'ya giderek turkuazın bir çok tonunu görebileceğimiz berrak bir denizde yüzme fırsatı bulacağız. Ada çevresi ve kara tarafında ziyaret edeceğimiz ve yüzme imkanı bulacağımız tur boyunca birbirinden güzel müzikler eşliğinde eğlenerek günümüze neşe katmaya devam edeceğiz. Öğle saatlerinde tekne alacağımız birbirinden lezzetli yemeklerin tadını unutamayacaksınız. Sonrasında yapılacak meyve ikramıyla enerjimizi yeniden toplayarak eğlenmeye devam ediyoruz. Tekne turuna katılmayan misaifrlerimiz Adrasan plajında akşam saatlerine kadar denize girebilir, plajın etrafında bulunan restoranlarda yeme-içme imkanlarından faydalanabilir, su sporları yapabilir ya da otel'de zaman geçirebilirler.

3.

Gün
ADRASAN - OLYMPOS – MEHTAP TURU 3 gün programını görmek için tıklayınız
ADRASAN - OLYMPOS – MEHTAP TURU
Sabah açık büfe alacağımız kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz ile rehberimizin belirleyeceği saatte dileyen misafirlerimiz ile buluşmamızın ardından araçtaki yerlerimizi alıp yaklaşık 10 km mesafede bulunan Olympos antik kentine doğru yola çıkıyoruz. Öncelikle Olympos antik kentini geziyor ve rehberimizden alacağımız bilgilendirmeler sonrası belirlenen saate kadar Olympos plajında deniz keyfi yapıyoruz. Belirlenen saatte buluşarak Adrasan koyuna geri gidiyoruz. Dileyen misafirlerimiz adrasan plajında akşam saatlerine kadar denize girebilir, plajın etrafında bulunan restoranlarda yeme-içme imkanlarından faydalanabilir, su sporları yapabilirsiniz. Tüm gün deniz keyfi sonrası otelimizde akşam yemeği ve konaklama.
           
• Bugüne özel akşam düzenleyeceğimiz ekstra etkinliğimiz adrasan hareketli mehtap turu. Tur hakkında detaylı bilgilendirme yapan rehberimizin alacağı rezervasyon sonrası talep eden misafirlerimiz ile akşam yemeği sonrası otelimizin önünde buluşarak adrasan iskelesine gidiyoruz. Grubumuzu hazır bekleyen teknemizle mehtabı seyretmek üzere açılıyoruz. Dileyen misafirlerimiz mehtap turu sırasında denize de girebilirler. Turu tamamlamamızın ardından tekrar otelimize dönüyoruz.

4.

Gün
ADRASAN - OLYMPOS 4 gün programını görmek için tıklayınız
ADRASAN - OLYMPOS
Sabah otelimizde açık büfe alacağımız kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz adrasanın muhteşem sahil şeridinde denize girerek ya da otelimizin doğa ile iç içe bulunan havuzunda keyifle vakit geçirebilirsiniz. Otelimizde alacağımız akşam yemeği sonrası serbest zaman. Konaklama Adrasandaki otelimizde.

5.

Gün
ADRASAN – ANKARA 5 gün programını görmek için tıklayınız
ADRASAN – ANKARA
Adrasan koyu bölge'de gün doğumunu seyredebileceğiniz en güzel koylardan biri olma özelliğinde olduğu için son günümüzde otelimizden çıkış yapmadan önce rehberimizin de sizleri yönlendireceği üzere tavsiyemiz gün doğumu saatinde adrasan plajında güneşin doğuşunu seyretmeniz ve dileyen misafirlerin sabahın en sakin saatlerinde denize girme ve bu deneyimi yaşaması yönündedir. Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında odalarımızı resepsiyona teslim ederek öğle saatlerine doğru otelimizden ayrılıyoruz ve Ankara’ya dönmek üzere yola çıkıyoruz. Güzergahımız üzerinde vereceğimiz gerekli molalarımız sonrasında akşam saatlerinde Ankara'da oluyor ve siz değerli misafirlerimiz ile bir başka organizasyonda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
Ankara'dan Gidiş-Dönüş Ulaşım
4 Gece 5 Gün Adrasan Konaklama
Otelde Alınacak Sabah Kahvaltısı (4)
Otelde Alınacak Akşam Yemeği (4)
Acente Refakati
Seyehat Sigortası

HARİÇ OLANLAR:
İlk Gün Kahvaltı
Öğle Yemekleri
Ekstra Belirtilen Aktiviteler
Kişisel Harcamalar

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER
BİNHAN TUR - TUR KATILIMCI SÖZLEŞMESİ

Ankara Çıkışlı 4 GECE 5 GÜN OLYMPOS ADRASAN TATİL Turumuza katılacak misafirlerimize MüzeKart+ çıkartmalarını tavsiye etmekteyiz.

MüzeKart+ Nedir ?

MüzeKart ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Milli Saraylar ve Çanakkale Alan Başkanlığına bağlı 350’den fazla müze ve ören yerini bir yıl boyunca sınırsız ziyaret edebilmektesiniz.

Müze Kart satın aldığınız ilk günden itibaren bir yıl boyunca geçerli olmaktadır.

Türkiye'nin Müzeleri uygulaması ile üyelik oluşturarak, müze ve örenyeri girişinde oluşturacağınız kod ile kartınızı anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Üyelik oluşturulmayan durumlarda MüzeKart'ınızın kargo ile size ulaşmasını beklemeniz gerekecektir.

MÜZE KART SATIN ALMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN.

Ankara Çıkışlı 4 GECE 5 GÜN OLYMPOS ADRASAN TATİL Turumuzun Fiyatlandırmaları Hakkında Notlar:

-Sistemlerimizde yer alan yetişkin ücretleri 2 ve 3 kişilik odalarda kişi başı ücretlerdir.

-Tek kişilik katılımlarda veya tek kişilik oda taleplerinde fiyat farkı alınmaktadır.

-Konaklamalı turlarımızda çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında sadece 1 çocuk için geçerli olmaktadır. 
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#21
LOKASYON:
Olimpos (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
4 Kahvaltı, 4 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
23.55 KIZILAY GAMA İŞ MERKEZİ ÖNÜ
00.00 ARMADA AVM ÖNÜ
00.20 ÜMİTKÖY KÖPRÜSÜ ALTI
BİTİŞ:
TURUMUZDA YER ALAN BİNİŞ NOKTALARI İLE AYNI NOKTALARDA İNİŞ YAPILABİLİR.
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

8.990TL

5 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Olympos Adrasan Tatil Turu (4... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.