Gap Turu Ankara Çıkışlı


Ankara Çıkışlı GAP Turları

Türkiye’nin başkenti Ankara’dan hareket eden ve güneydoğu Anadolu’nun en güzel noktalarının eşsiz güzellikleri ile karşılaşacağınız Ankara çıkışlı Gap turları sizleri bekliyor. Ankara çıkışlı Gap turları fırsatlarından yararlanarak binhan tur ile Gap turu yapmanın ayrıcalığını yaşamak ister misiniz? Güneydoğu Anadolu bölgesine gerçekleştirilen bu turistlik seyahatler ile ülkemizin ne denli zengin bir kültür mozaiği olduğuna şahit olacaksınız. Güneydoğu’nun eşsiz güzelliklerinden, tarihinden, kültüründen ve lezzetlerinden oluşan Ankara çıkışlı Gap turları nasıl gerçekleştiriliyor?

  • GAP turlarımız Ankara çıkışlıdır ve Ankara’nın çeşitli buluşma noktalarından misafirlerimiz yolculuğun yapılacağı araç ile
  • Gap turları farklı programlar ile gerçekleşir ve içerik, görülecek şehir sayısı, turun gün sayısı değişiklik gösterebilir.
  • Binhan tur ile güvenli ve konforlu bir yolculuk süreci geçirirsiniz
  • Ankara çıkışlı Gap turları boyunca Profesyonel tur rehberimiz misafirlerimize eşlik eder ve bölgeyi tanıtır ve bölge ile ilgili bilgi edinmenizi sağlar
  • Seyahatiniz boyunca çeşitli ikramlardan yararlanabilirsiniz, turun içeriğine göre yararlanacağınız ayrıcalıklar değişiklik gösterebilir.

Ankara’dan hareket eden Ankara çıkışlı Gap turları ile tatil yapmaya, yeni kültürler ve doğal güzellikler görmeye hazır mısınız? Size en uygun tarihi belirleyerek Ankara çıkışlı Gap turları ile ilgili bilgi almak için ulaşabilirsiniz.


GAP Turu

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin eşsiz güzellikleri, doğası ve tarihi önemi ile öne çıkan bir çok şehir bulunuyor. Bu şehirler tarihin en eski zamanının izlerini taşırken, farklı bir çok inanışında beşiği olmuştur. Yukarı Mezopotamya olarak geçen güneydoğu Anadolu bölgesi Fırat ve Dicle nehrinin arasında bulunması nedeniyle de bereketli topraklara da sahiptir. Yukarı Mezopotamya toprakları tarihin her sayfasında bereketi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış bir coğrafyadır. Bölge de bulunan masalsı efsaneler de bu nedenlerle ortaya çıkmıştır.


Ankara çıkışlı gap turu içeriği

Adana, taş köprü, Adıyaman, nemrut dağı, Diyarbakır, Diyarbakır surları, Mardin kapı, Hevsel bahçeleri, Batman, Hasankeyf, Mardin, Midyat, eski Mardin, Şanlıurfa, Harran, Göbeklitepe, balıklı göl, Gaziantep , Antep kalesi ve Güneydoğu’nun simgesi sıra gecesi ve daha onlarca önemli noktanın gezilmesi ile hayatınızın en eşsiz deneyimlerinden birini yaşayacağınız Ankara çıkışlı gap turları ile keşiflere davetlisiniz.


KATEGORİLER