2024 Gap Turu


2024 Gap Turu

04.02.2024

2024 Gap Turu Fiyatları ile Güneydoğu Anadolu'yu Keşfedin

Binhan Tur Gap Mezopotamya Turu 5690 ₺'den Başlayan Fiyatlarla

Güneydoğu Anadolu'nun eşsiz güzellikleri ve tarihi dokularıyla dolu bir macera için Binhan Tur'un sunduğu Gap Mezopotamya Turu'na katılın! 5690 ₺'den başlayan fiyatlarla Ankara çıkışlı bu muhteşem tur, 2 akşam yemeği ve 3 sabah kahvaltısı ile unutulmaz anılar biriktirmenizi sağlıyor.


GAP Turları ile Tarih ve Doğa İç İçe

GAP Turları, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ni keşfetmek isteyenlere eşsiz bir fırsat sunuyor. Bölgenin tarih kokan mekanları, muazzam doğal güzellikleri ve benzersiz kültürel mirası sizi 12 bin yıl öncesine götürecek. Göbeklitepe, Gaziantep, Nemrut Dağı, Adıyaman, Mardin ve daha fazlasını keşfedin!

Unutulmaz Anılarla Dolu Güneydoğu Anadolu Turu Detayları

Tur, Çarşamba gecesi saat 21:00’da Ankara'nın merkezi Kızılay Gama İş Merkezi önünden başlıyor. İlk durağımız Kahta, burada özel servislerle UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesinde yer alan Nemrut Dağı'na çıkıyoruz. Ardından Karakuş Tümülüsü ve Cendere Köprüsü'nde unutulmaz anılar biriktiriyoruz.

Gizemli Diyarbakır ve Hasankeyf'in Dokusunu Keşfedin

Diyarbakır'a geçişte Nissibi Köprüsü'nden geçiyor, Diyarbakır Surları, Ulu Cami, Cahit Sıtkı Tarancı Evi, Hasanpaşa Hanı, ve Dört Ayaklı Minare gibi önemli noktaları ziyaret ediyoruz. Öğle yemeği molasının ardından sular altında kalmış hüznün şehri Hasankeyf'i panoramik olarak görüp, Midyat'a doğru yola çıkıyoruz.

Mardin'in Tarihi ve Gümüş İşçiliğinin Zarafeti

Mardin gezimizde Deyr-ul Zaferan Manastırı, Ulu Cami, Kasımiye Medresesi ve eski sokaklarda keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Akşamüzeri Midyat'taki otelimize varıyor ve geceyi burada geçiriyoruz.

Göbeklitepe ve Harran'ın Mistik Atmosferi

Sabahın erken saatlerinde Şanlıurfa'ya doğru yola çıkıyoruz. Göbeklitepe'nin mistik atmosferine tanıklık edip, ardından Harran'ı ziyaret ediyoruz. Harran Ulu Camii, Harran Üniversitesi, Balıklıgöl ve Hz. İbrahim'in makamını ziyaret ediyoruz.

Halfeti'nin Güzelliği ve Gaziantep'in Zengin Kültürü

Halfeti'ye giderek Birecik Baraj Gölü'nde tekne turu yapıyoruz. Ardından Gaziantep'e geçiyor ve Zeugma Mozaik Müzesi'ni ziyaret ediyoruz. Bakırcılar Çarşısı'nda alışveriş yapma şansı buluyoruz. Turun sonunda Ankara'ya dönüş için hareket ediyoruz.

Dahil Olanlar ve Harçlar

Tur paketiniz içerisinde gidiş-dönüş ulaşım, 3 gece konaklama, sabah kahvaltıları, akşam yemekleri, seyahat sigortası ve profesyonel rehberlik hizmetleri bulunmaktadır.

Haricindeki Hizmetler ve Ekstralar

Tur paketiniz haricindeki hizmetler arasında restoranlardaki sabah kahvaltısı, tüm şahsi harcamalar, öğle yemekleri, müze ve ören yeri giriş ücretleri yer almaktadır. Ayrıca, ekstra olarak sunulan Halfeti Tekne Turu, Urfa'da Yemekli Sıra Gecesi, Nemrut Dağı Turu gibi seçeneklere katılabilirsiniz.

Bu muhteşem Gap turuyla 2024 yılında Güneydoğu Anadolu'nun eşsiz güzelliklerini keşfetmek için hemen yerinizi ayırtın!

Turu Satın Almak İçin; https://www.binhantur.com/gap-mezopotamya-turu  ilgili bağlantıyı ziyaret edin.

KATEGORİLER