Ankara Çıkışlı Adana Lezzet Festivali Turu

  • Ankara Çıkışlı Adana Lezzet Festivali Turu:
  • Ankara Çıkışlı Adana Lezzet Festivali Turu:

ANKARA ÇIKIŞLI ADANA LEZZET FESTİVALİ TURU
(1 GECE - 2 GÜN)

07 - 08 EKİM 2023


​​​​BİLGİ VE REZERVASYON:
0850 308 5768 - 0533 816 7306


ANKARA ÇIKIŞLI ADANA LEZZET FESTİVALİ TURU İÇİN KAYIT OLUŞTURMA VE ÖDEME YÖNTEMLERİ:
WEB SİTESİ ÜZERİNDEN SATIN AL DİYEREK %30 ÖN ÖDEME YAPIP GERİYE KALANI ARAÇTA ÖDEYEBİLİRSİNİZ VEYA TAMAMINI ONLİNE OLARAK ÖDEYEBİLİRSİNİZ.
WHATSAPP ÜZERİNDEN BİZE ULAŞARAK İBAN ADRESLERİMİZE %30 ÖN ÖDEME YAPIP GERİYEKALANI TUR GÜNÜ ARAÇTA ÖDEYEBİLİRSİNİZ.
OFİSİMİZE GELİP ÖN GÖRÜŞME YAPIP KREDİ KARTI VEYA NAKİT ÖDEME YAPARAK KAYIT OLUŞTURABİLİRSİNİZ.

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Buluşma ve Hareket, Adana Şehir Turu, Lezzet Festivali 1 gün programını görmek için tıklayınız
00:30 Kızılay Gama İş Merkezi Önü
00:40 Armada Avm
00:45 Taurus Avm
01:00 Gölbaşı Shell Benzinlik


Siz değerli misafirlerimiz ile saat 00.30 ’da ilk hareket noktamız olan Kızılay Gama İş Merkezi önünden hareket ediyor, diğer duraklarımızdan katılacak misafirlerimizin katılımı ile keyifli gece yolculuğumuza başlıyoruz. Gerekli molalarımız sonrasında sabah saatlerinde 'Aşkla Yaşanan Bambaşka Şehir' Adana'ya ulaşıyoruz. Restoranımızda alacağımız kahvaltımız sonrasında rehberimiz eşliğinde Adana şehir turumuza başlıyoruz. İlk durağımız olan Seyhan Nehri ve Taşköprü, Bebekli Kilise, Yağ Camii, Ulu Cami gezilerimizi gerçekleştiriyor ve ardından Büyük Saat Meydanı ve Atatürk Evi Müzesini görüyoruz. Sabancı Merkez Camii ziyaretimizi de tamamladıktan sonra festival alanına geçiyoruz. Festival alanında rehberimizin belirleyeceği saate kadar aktivitelere katılıp sonrasında akşam saatlerinde otele dönüşümüz için rehberimizin belirlediği saatte buluşarak otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.Konaklama: DORAMAR RESORT OTEL & TATİL KÖYÜ

2.

Gün
Tarsus, Eshab-ı Keyf Mağarası, Kleopatra Kapısı, St. Paul Kuyusu 2 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından Adana Lezzet Festivali Turumuzun ikinci gününe başlıyoruz. Otel çıkış işlemlerimizin ardından Tarsus`a hareket ediyoruz. Tarsus şelalesini, Eshab-ı Keyf diye adlandırılan ve kutsal kişiler olarak bilinen, Hıristiyanlarca 7, Müslümanlarca 8 evliya olarak kabul edilen Yemliha, Mekselina, Mislina, Mernuş, Sazenuş, Debernuş ve Kefeştetayuş adındaki yedi genç ve köpekleri Kıtmir`e ait olduğu söylenen ve burada yüzyıllarca uyuduklarına inanılan Eshab-ı Keyf Mağarasını ziyaret ediyoruz. Eski Tarsus şehrinin tek sağlam kalmış olan kapısı Kleopatra Kapısını görüyoruz. Kleopatra Kapısından sonra, Hıristiyanlığın en önemli azizlerinden birisi olarak kabul edilen St. Paul`un evinden geriye kalan Hıristiyan hacıların da ziyaret noktası olan St. Paul Kuyusu`nu ziyaret ediyoruz. Sonrasın da eski Tarsus sokaklarında geziyor ve yılanların şahı Şahmeran`ın efsanesinin geçtiği hamamın önünde geçerken rehberimizden Şahmeran`ın efsanesi hakkında bilgi alıyoruz. St. Daniel Peygamberin mezarının olduğuna inanılan kazı alanına gidiyoruz. Beyaz Çarşı (Kırk Kaşık Bedesteni)'da vereceğimize serbest zaman ardından, Nusret Mayın Gemisini görüyoruz turumuzu tamamlıyoruz. Keyifli yolculuğumuz ve gerekli molalarımız sonrasında akşam saatlerinde Ankara’ya ulaşıyoruz. Bir sonraki BİNHANTUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
Lüks Araçlar İle Gidiş - Dönüş Ulaşım
1. Gün Restoranda Sabah Kahvaltısı
1 Gece Otel Konaklaması
Otelde Akşam Yemeği
İkinci Gün Otelde Sabah Kahvaltısı
Seyahat Sigorta Paketi
Profesyonel Rehberlik ve Acenta Refakat Hizmetleri

HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalar
Öğle Yemekleri
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#143
LOKASYON:
Adana (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
2 Kahvaltı, 1 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
00:30 Kızılay Gama İş Merkezi Önü
00:40 Armada Avm
00:45 Taurus Avm
00:00 Gölbaşı Shell Benzinlik
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

2.790TL

2 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Ankara Çıkışlı Adana Lezzet Festivali... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.