• Kurban Bayramı Karadeniz Turu:
  • Kurban Bayramı Karadeniz Turu:
  • Kurban Bayramı Karadeniz Turu:

Kurban Bayramı
Karadeniz ve Batum Turu

(3 Gece 4 Gün)


​​​​Bilgi ve Rezervasyon:
0850 308 5768 - 0533 816 7306

Ankara Çıkışlı Kurban Bayramı Karadeniz ve Batum Turu İçin Kayıt Oluşturma ve Ödeme Yöntemleri:
-WEB SİTESİ ÜZERİNDEN REZERVASYON YAPIN DİYEREK %30 ÖN ÖDEME YAPIP GERİYE KALANI ARAÇTA ÖDEYEBİLİRSİNİZ VEYA TAMAMINI ONLİNE OLARAK ÖDEYEBİLİRSİNİZ.
-WHATSAPP ÜZERİNDEN BİZE ULAŞARAK İBAN ADRESLERİMİZE %30 ÖN ÖDEME YAPIP GERİYE KALAN ÜCRETLERİNİZİ TUR GÜNÜ ARAÇTA ÖDEYEBİLİRSİNİZ.
-OFİSİMİZDE ÖN GÖRÜŞME GERÇEKLEŞTİREREK KREDİ KARTI VEYA NAKİT ÖDEME YAPARAK KAYIT OLUŞTURABİLİRSİNİZ.

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
1 gün programını görmek için tıklayınız
21:30 KIZILAY ATATÜRK BULVARI GAMA İŞ MERKEZİ ÖNÜ
21:35 MİLLİ KÜTÜPHANE ÖNÜ
21:40 AŞTİ KARŞISI
21:45 AKKÖPRÜ MİGROS KARŞISI
21:50 KEÇİÖREN FATİH KÖPRÜSÜ ALTI (SAMSUN YOLU ÜZERİ)
21.55 AYDINLIKEVLER TÜRK TELEKOM
Değerli misafirlerimiz, sizleri belirtilen duraklardan karşıladıktan sonra 3 gece 4 gün Konaklamalı Karadeniz turumuza araçiçi anlatım ve ikramlarımız eşliğinde keyifli gece yolculuğumuza başlıyoruz.
Sabah erken saatlerde Trabzona varıyor ve Sera Gölü'nde kahvaltı için serbest zaman veriyoruz.Serbest zamanın ardından bir sonraki uğrak noktamız olan Coşandere ve Meryem Ana Derelerini takiben Altındere Milli Parkı İçerisinde bulunan Sümela Manastırına ulaşıyoruz. Etrafı dik kayalarla çevrili vadi boyunca ilerleyip 15 dakika yürüdükten sonra 1355 rakımdaki Sümela Manastırına varış. M.S. 300’lü yıllarda yapıldığı tahmin edilen manastır dik bir yamaçta büyük kayalıklar oyularak yapılmış olan Sümela Manastırını geziyor ve fotoğraflıyoruz. Sümela Manastırı gezilerimizin ardından bölgeden ayrılıyor ve Trabzon'un Of ilçesine hareket ediyoruz. Burada Çay Fabrikası gezimizi mühendis eşliğinde yapıyor çayın evrelerini öğreniyoruz.Arzu eden misafirlerimiz çay alış verişi yapabilir. Şimdi Sırada Uzungöl var. Uzungöl etrafında serbest zaman veriyor ardından otelimize geçiyoruz.

Sabah kahvaltısı: Trabzon Sera Gölü’nde ekstra olarak alınacaktır.
Öğle yemeği: Anlaşmalı restoranda ekstra olarak alınacaktır.
Akşam yemeği: Otelde alınacak olup fiyata dahildir.
Konaklama: Golden Inn Uzungöl otel vb.Oteller
Rota: Ankara – Trabzon – Uzungöl

2.

Gün
2 gün programını görmek için tıklayınız
Değerli misafirlerimiz,
Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra Rizeye hareket ediyoruz. Çay tarlaları eşliğinde Rizeye giriyor yeşilin her bir tonunu yakalama fırsatı buluyoruz. Önce Rize Bezi Atölyesine uğruyor yöresel ürünlerden alma fırsatı yakalıyoruz ardından Fırtına Vadisi'ne doğru yol alıyoruz. Fırtına Vadisi'ne varışımızın ardıdan dileyen konuklarımız için Zipline ve Rafting etkinlikleri için serbest zaman veriyoruz. Eski adıyla Peruma deresinin kenarında rehberimizinin yönlendireceği restorantta öğle yemeklerinizi alabilirsiniz. Fırtına Vadisi gezilerimizin ardından Ayder Yaylasına çıkıyoruz. Ayder Yaylasına varınca önce Kalegon ardından Gelin Tülü Şelalesini gördükten sonra yaylada serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz adına türküler yazılan, son yıllarda birçok dizi ve filme ev s(Zilkale – Palovit – Şenyuva – Çinçiva - Huser Turu EXTRA’DİR) ahipliği yapan dünyadaki cennet Tarihi Taş Köprü, Çinçiva Köyü, Zilkale, Palovit Şelalesi, Şimşir Ormanları gezileri için aracımızdaki yerlerimizi alıp Doğu Karadeniz bitki örtüsünün en zengin örneklerini görerek keyifli yolculuğumuza başlıyoruz. Yol boyunca etrafımızda dağların dik yamaçlarında dahi çay tarımının yapıldığını görüyoruz. Çay bahçeleri ve kivi bahçelerinin arasında ilerlerken Karadeniz’i tam manasıyla yaşadığınızı hissedeceksiniz. ‘’Bulutların Ülkesi’’ olarak adlandırılan Çamlıhemşin’den geçerek Çat vadisi içerisinde yer alan, bölgenin en eski ve en büyük kemerli taş köprüsü olan Çinçiva Köprüsünde mola veriyoruz. Fotoğraf ve köy kahvesindeki molamızın ardından artık dağları ve yaylaları tanıma vaktimiz geliyor. Kaçkar dağları Milli parkı sınırları içerisinde yer alan Zilkale ilk gezi noktamız oluyor. Zil kale ormanların içerisinde arkasına Kaçkar dağlarının görkemli manzarasını alan ve gören herkesi büyülü bir dünyanın içindeymiş gibi hissettiren oldukça güzel bir manzaraya sahiptir. Deniz seviyesinden 750 mt Çat deresinden 100mt yükseklikte olan Zil kale gezimizi tamamladıktan sonra 30 mt yükseklikten dökülen Palovit şelalesini görmeye gidiyoruz.(Yol güvenliğine bağlı olarak Palovit Şelalesi opsiyoneldir.) Ekstra turlara katılmayacak olan misafirlerimiz ayder yaylasında vakit geçirdikten sonra otelimize geçebilirler. Gezilerimizin ardından akşam yemeği ve konaklama için otelimize geçiyoruz.

Sabah kahvaltısı: Otelde alınacak olup fiyata dahildir.
Öğle yemeği: Anlaşmalı restoranda ekstra olarak alınacaktır.
Akşam yemeği: Otelde alınacak olup fiyata dahildir.
Konaklama: Yeşilvadi Otel, Pordanis Otel, Elif Otel, Hilal Otel vb.Oteller
Rota: Trabzon Uzungöl – Rize Ayder Yaylası

3.

Gün
3 gün programını görmek için tıklayınız
Değerli misafirlerimiz,
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Batum'a gitmek üzere otelimizden ayrılıyoruz. Sarp sınır kapısına geldiğimizde geçiş işlemlerimizi tamamlayıp Batum şehir merkezine doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Batum şehrinin merkezinde aracımızdan inip yaya olarak rehberimiz eşliğinde Batum şehrini gezmeye başlıyoruz. Batumda göreceğimiz noktalar Gonio Kalesi, Piazza Meydanı, Avrupa Meydanı, Medea Heykeli, Ali ve Nino Heykeli, Nikolas Kilisesi bölgelerini gezdikten sonra serbest zamanınız başlıyor. Serbest zamanın ardından Sarp sınır kapına hareket ediyoruz. Geçiş işlemlerimizi tamamladıktan sonra dönüş yoluna geçiyoruz. Batum şehrine gelmek istemeyenler için Artvin Karagöl turumuz (ekstra) olarak sizlere sunulacaktır.
Borçka - Karagöl turumuz için ilk noktamız Borçka olacaktır. Burada minibüslerle buluşarak Karadeniz’in doğa harikası el değmemiş bakir topraklarından biri olan Karagöl’e doğru ilerliyoruz. Bu heyelan set gölü ziyaretimizi gerçekleştirirken doğanın tadını çıkarabilmeniz için sizlere serbest zaman veriyoruz. Ardından tekrar minibüslere binerek aracımızla buluşuyoruz. Aracımızla buluştuktan sonra Bıçak Atölyesi ziyaretlerimizi gerçekleştirip hemen ardından Trabzon imparatorluğu krallarından 1. Manuel Kommenos tarafından yaptırılan Ayasofya’yı görmek üzere yolculuğumuza devam ediyoruz. Ayasofya gezilerimizin ardından Ordu'ya doğru yol alıyoruz. Yol güzergahımız üzerinde Giresun Kalesi'nin panoramik olarak görülmesi. Akşam yemeği ve konaklama için otelimize geçiyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile akşam yemeğinin ardından Ordu Sahil'de yürüyüş keyfi yapabilir.

Sabah kahvaltısı: Otelde alınacak olup fiyata dahildir.
Öğle yemeği: Anlaşmalı restoranda ekstra olarak alınacaktır.
Akşam yemeği: Otelde alınacak olup fiyata dahildir.
Konaklama: Balıktaşı City Otel vb.Oteller

4.

Gün
4 gün programını görmek için tıklayınız
Şehir/Bölge: Ordu Teleferik - Samsun Bandırma Vapuru - Atatürk Anıtı - Tütün İskelesi - Rus Pazarı - Amasya Müzesi - Mumyalar Müzesi - Saraydüzü Kışlası - Bimarhane(Şifahane) Şehzadeler Parkı - Şehzadeler Müzesi - Hazeranlar Konağı - Kral Kaya Mezarları - Saat Kulesi - Yeşilırmak - Bayezid Külliye
Değerli misafirlerimiz,
Sabah kahvaltımızı alıyor ve Ordu teleferikle Boztepe'ye çıkıyoruz ve sizlere serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Samsun'a hareket ediyoruz. Samsun'da; Bandırma Vapuru, Atatürk Anıtı, Tütün İskelesi Rus Pazarı gezildikten sonra öğle yemeğimizi alıyor ardından Şehzadeler Şehri olan Amasyaya hareket ediyoruz. İlk durağımız Amasya Müzesi ve Mumyalar Müzesi, Saray Düzü Kışlası, (Amasya Tamimnamesi Binası) Bimarhane (Şifahane) , Şehzadeler Parkı, Şehzadeler Müzesi, Hazeranlar Konağı, Kral Kaya Mezarları, Saat Kulesi ve Yeşilırmak, Bayezid Külliyesi ve Amasya Minyatür Müzesi, Gök Medrese ve Torumtay Türbesi Son olarak Ferhat İle Şirin Su kanallarını gördükten sonra Amasyadan ayrılıyor ve dönüşe geçiyor bir başka Binhan Tur organizasyonda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Sabah kahvaltısı: Otelde alınacak olup fiyata dahildir.
Öğle yemeği: Anlaşmalı restoranda ekstra olarak alınacaktır.
Akşam yemeği: Anlaşmalı restoranda ekstra olarak alınacaktır.
Konaklama: Dikkat Bu Gece Konaklama Yoktur.
Rota: Fatsa – Samsun – Amasya – Ankara

DAHİL OLANLAR:
Lüks Araçlar İle Ulaşım
Araç İçi İkramlar
Turizm Güvencesi
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
Tüm Çevre Gezileri
Milli Park Giriş Ücretleri
Otellerde 3 Gece Konaklama
Otellerde 3 Sabah Kahvaltısı
Otellerde 3 Akşam Yemeği

HARİÇ OLANLAR:
Öğle Yemekleri
Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
Huser Yaylası Turu
Çinciva - Zil Kale - Palovit Şelalesi Turu
Karagöl Turu
Amasya Tekne Turu
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Kişisel Harcamalar

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER
‼️ÖNEMLİ NOT‼️

Ekstra turlarda en az katılım sayısı 16 kişidir.


‼️ÖNEMLİ NOT‼️

Öncelikle tura gelmeden once unutulmamasi gereken seyler arasında nüfus cüzdanı veya pasaportun unutulması durumunda şirket sorumlu değildir ve hiçbir şekilde telafisi yapılmaz. Sınıra geldigimiz zaman rehber arkadaş size butun bilgilendirmeyi yapmaktadır. Sizlerden aracin icinde 150 TL toplayacaktır. Bu sizin Batuma girmenizi sağlayacak yurt dışı çıkış harç pulu ücretidir. Grup ya da münferit olarak katılacak kişilerin 18 yaşın altında olanların bizlere belirtilmesi gerekmektedir. (Belirtilmemesi durumunda şirketimiz sorumluluk kabul etmemektedir.)


‼️‼️ÖNEMLİ NOT‼️‼️

• Batum’a geçiş yeni sistem kimlik ya da pasaportla gerçekleşmektedir. Geçiş yapacakların kimlik yada pasaportlarının kullanım süresi dolmadığı ve cezası olmadığı sürece geçiş işlemlerinde bir sıkıntı yaşamayacaktır.

• Eski Nüfus cüzdanı geçiş işlemlerinde kabul edilmez.

• Eski, deforme olmuş kimlikler girişlerde kabul edilmez. Yeni kimliklerin çiplerine dikkat edilmelidir. Çipleri deforme olmuş ise geçiş işlemlerinde sorun yaşayabilirler.

• Tüm çocukların kimliklerinde fotoğraf bulunması zorunludur.

• Seyahatte 18 yaşından küçük çocukların aileleri (anne ve baba) ile olmaları gerekmektedir. Aksi takdirde aile (anne ve baba) onaylı noter tasdikli muhafakatname gerekmektedir.

• Ülkeye girişlerde ilaç (reçetesiz), et ve süt ürünleri, kesici alet ve silah gibi tehlike arz eden cisimler kesinlikle kabul edilmez.

• KKTC vatandaşları AB pasaportu taşıyorlarsa vize mevzuatına göre hareket etmek zorunda, Türk kimliği taşıyorlarsa sadece kimlikle giriş yapabiliyor.

• Gümrük mevzuatı gereği 30,000 Lari ve üzeri karşılığı olan para ya da altın bulunduran kişilerin beyanda bulunmaları gerekiyor.

• Yoğun tatil dönemleri ve resmi tatillerde yaşanacak yoğunluk nedeniyle Sarp Sınır Kapısı‘nda hem yaya hem de araç kuyrukları oluşuyor. Bu dönemlere dikkat etmekte yarar var bununla ilgili oluşan problemlerden firmamız kesinlikle sorumlu değildir.

•Gümrük kapısı geçiş işlemlerimiz esnasında üzerimizde etiketi bulunmayan bir ilaç bulunması geçiş esnasında misafirlerimizin sorun yaşamasına sebep olmaktadır. Misafirlerimize tavsiyemiz mümkünse astım, tansiyon, diyabet ilaçları gibi kullanımı zaruri olmayan ilaçlarını(ağrı kesici) yanlarına almamalarıdır. Mutlaka alınması gereken ilaçları ise üzerinde ismi bulunan bir şekilde kutusu ile yanında taşımasıdır.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#125
LOKASYON:
Karadeniz (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
3 Kahvaltı, 3 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
21:30 KIZILAY ATATÜRK BULVARI GAMA İŞ MERKEZİ ÖNÜ 21:35 MİLLİ KÜTÜPHANE ÖNÜ 21:40 AŞTİ KARŞISI 21:45 AKKÖPRÜ MİGROS KARŞISI 21:50 KEÇİÖREN FATİH KÖPRÜSÜ ALTI (SAMSUN YOLU ÜZERİ) 21.55 AYDINLIKEVLER TÜRK TELEKOM
BİTİŞ:
00:00 ANKARA KIZILAY GAMA İŞ MERKEZİ
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

7.990TL

4 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Kurban Bayramı Karadeniz Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.