İYİ SEÇİM!
  • Amasra Turu - Kurban Bayramı Özel: VADE FARKSIZ +3 TAKSİT ve %30 ÖN ÖDEME İLE KAYIT OLUŞTURMA FIRSATI!
  • Amasra Turu - Kurban Bayramı Özel: VADE FARKSIZ +3 TAKSİT ve %30 ÖN ÖDEME İLE KAYIT OLUŞTURMA FIRSATI!
  • Amasra Turu - Kurban Bayramı Özel: VADE FARKSIZ +3 TAKSİT ve %30 ÖN ÖDEME İLE KAYIT OLUŞTURMA FIRSATI!
  • BİNHAN TUR ile AMASRAYI KEŞFEDİN !
  • BAKACAK TEPESİNDEN AMASRA'YI FOTOĞRAFLAYIN!
  • KEMERE KÖPRÜSÜ'NDEN GEÇİN!
  • AĞLAYAN AĞAÇ'TAN KUŞ ADASI'NI FOTOĞRAFLAYIN!
  • TEKNE TURUNA ÇIKIN!
  • ÇEKİCİLER ÇARŞISI'NDA YÖRESEL ÜRÜN ALIŞVERİŞİ YAPIN!
VADE FARKSIZ +3 TAKSİT ve %30 ÖN ÖDEME İLE KAYIT OLUŞTURMA FIRSATI!

ANKARA ÇIKIŞLI
AMASRA TURU
GÜNÜBİRLİK

Günübirlik Amasra Turu, doğal güzellikleri ve tarihi dokusu ile sizleri adeta büyüleyecek. Kendinizi doğanın kucağına bırakmak ve tarihi dokusuyla iç içe olmak isterseniz, Günübirlik Amasra Turu tam size göre. Amasra, tarihi dokusu, deniz manzarası ve doğal güzellikleriyle ziyaretçilerini büyüleyen bir yerdir. Sadece bir günde bile olsa Amasra'nın doğal güzelliklerine ve tarihine şahit olmanızı sağlayacak bu tur, unutulmaz anılar ve fotoğraflarla dolu bir gün geçirmenize olanak sağlayacak.

AMASRA TURU GİRİŞ ÇIKIŞ SAATLERİ

ANKARA'DAN ÇIKIŞ SAATİ: 07:00
ANKARA'YA VARIŞ SAATİ : 22:30

​​​​BİLGİ ve REZERVASYON:

0850 308 5768 - 0533 816 7306


TUR PROGRAMI

KUŞ KAYASI YOL ANITI, BAKACAK TEPESİ, AMASRA MANZARASI, KEMERE KÖPRÜSÜ, FATİH CAMİİ, ŞAPEL, AMASRA KALESİ, ÇEKİCİLER ÇARŞISI, BARIŞ AKARSU HEYKELİ, TEKNE TURU
07:00 KIZILAY ATATÜRK BULVARI GAMA İŞ MERKEZİ ÖNÜ
07:10 BAHÇELİEVLER MİLLİ KÜTÜPHANE
07:15 SÖĞÜTÖZÜ ARMADA AVM ÖNÜ
07:30 ERYAMAN OPTİMUM AVM KARŞISI (KEPEZ DURAĞI)

Siz değerli misafirlerimizi belirtilen saatlerde belirtilen duraklardan aldıktan sonra araç içinde alacağımız paket kahvaltımız ile Ankara çıkışlı günübirlik Amasra turu programımıza başlıyoruz. Yolculuğumuz sırasında vereceğimiz yarım saatlik bir molanın ardından öğle saatlerinde Batı Karadeniz’in İncisi olan Amasra’ya varıyoruz. İlk olarak Bitinya-Pontus valisi tarafından yaptırılmış olan Kuş Kayası Yol Anıtı’nı görüyor ve rehberimizin anlatımlarını dinleyerek fotoğraf molası veriyoruz. Sonrasında Fatih Sultan Mehmed’in lalasına ‘Lala Lala Çeşm-i Cihan bura mı ola’ olarak hitap ettiği Bakacak Tepesi’nde muhteşem Amasra manzarasını seyrediyor, fotoğraf çekimi için serbest zaman veriyoruz. Amasra’nın masmavi denizi ve ferah havasını soluyarak Barış Akarsu parkına geçiyor ve ünlü sanatçımızın heykelini görüyoruz. Meşhur Amasra Salatası ve taze balıktan oluşan öğle yemeğimiz (extra ücretlendirilmekte) için serbest zaman veriyoruz. Bu muazzam lezzetleri tattıktan sonra rehberimizin anlatımları ile birlikte yavaş yavaş Roma mimarisi eseri olan ve 15 Temmuz 2013 tarihi itibariyle UNESCO tarafından Dünya Mirasları Geçici Listesi'nde yer edinen Amasra Kalesi’nin içerisine giriyoruz. Her yeni uygarlıkla birlikte değişen kaleyi gezerken içerisinde Hz.İsa’nın göğe yükselişinin resmedildiği Şapel’e uğruyoruz. Sonrasında ise 1460 yılında inşa edilmiş Bizans Kilisesi olan, fetih ile birlikte ise camiye çevrilen Fatih Camii’yi görüyor ve tarihi Kemere Köprüsü’ne geçiyoruz. Son olarak dileyen misafirlerimiz ile Ağlayan Ağaç’a çıkarak turumuzu noktalıyoruz. Yüzmek, tekne turu yapmak ve Çekiciler Çarşısı’nda ahşap ürünler ve hediyelik eşya alışverişi yapmak için misafirlerimize serbest zaman verdikten sonra turumuzu tamamlayarak Ankara’ya doğru yola çıkıyoruz. Gerekli molalarımızın ardından 22.30 civarında Ankara'ya varıyoruz. Bir başka BİNHAN TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.
KAYIT OLUŞTURMA VE ÖDEME YÖNTEMLERİ:
-WEB SİTESİ ÜZERİNDEN REZERVASYON YAPIN DİYEREK %30 ÖN ÖDEME YAPIP GERİYE KALANI ARAÇTA ÖDEYEBİLİRSİNİZ VEYA TAMAMINI ONLİNE OLARAK ÖDEYEBİLİRSİNİZ.
-WHATSAPP ÜZERİNDEN BİZE ULAŞARAK İBAN ADRESLERİMİZE %30 ÖN ÖDEME YAPIP GERİYE KALAN ÜCRETLERİNİZİ TUR GÜNÜ ARAÇTA ÖDEYEBİLİRSİNİZ.
-OFİSİMİZDE ÖN GÖRÜŞME GERÇEKLEŞTİREREK KREDİ KARTI VEYA NAKİT ÖDEME YAPARAK KAYIT OLUŞTURABİLİRSİNİZ.

DAHİL OLANLAR:
Özel Tur Araçları ile Ulaşım
Rehberlik ve BİNHAN TURİZM Refakat Hizmetleri
Programda Belirtilen Geziler
Sabah Kahvaltısı (Araçta sandviç)
Milli Park Giriş Ücretleri

HARİÇ OLANLAR:
Öğle Yemeği
Kişisel Harcamalar

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER
BİNHAN TUR - KATILIMCI TUR KATILIM SÖZLEŞMESİ

Ankara Çıkışlı Günübirlik AMASRA Turumuzda Bebek / Çocuk indirimleri sadece iki (2) yetişkin yanında katılan bir (1) çocuk için geçerli olmaktadır. 5 yaşa kadar olan bebek katılımcılar kucakta ücretsiz olarak seyahat edebilmektedir. Bebek misafir (0 - 5 yaş) için ek koltuk talep edilmesi halinde sistemde yer alan 5 - 11 yaş fiyatlandırmaları geçerli olacaktır.
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#128
LOKASYON:
Amasra (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
Araç İçi Kahvaltı Paketi
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
07:00 KIZILAY ATATÜRK BULVARI GAMA İŞ MERKEZİ ÖNÜ
07:10 BAHÇELİEVLER MİLLİ KÜTÜPHANE
07:15 SÖĞÜTÖZÜ ARMADA AVM ÖNÜ
07:30 ERYAMAN OPTİMUM AVM KARŞISI (KEPEZ DURAĞI)
BİTİŞ:
TURUMUZDA YER ALAN BİNİŞ NOKTALARI İLE AYNI NOKTALARDA İNİŞ YAPILABİLİR.
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

BİLGİ
İSTEYİNİZ

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Amasra Turu - Kurban Bayramı Özel ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.