Kardan Adam Şenlikleri ve Karadeniz Turu

  • Kardan Adam Şenlikleri ve Karadeniz Turu:
  • Kardan Adam Şenlikleri ve Karadeniz Turu:
  • Kardan Adam Şenlikleri ve Karadeniz Turu:
  • Kardan Adam Şenlikleri ve Karadeniz Turu:

Ankara Çıkışlı
Kardan Adam Şenlikleri ve Karadeniz Turu
(2 Gece 3 Gün)

Doğanın Büyüsünde Eğlencenin Zirvesi: Ayder Kardan Adam Festivali

Karlarla kaplı dağların görkemiyle bezeli, mistik atmosferiyle ünlü Ayder Yaylası, yılın en heyecan verici etkinliklerinden birine ev sahipliği yapıyor: Ayder Kardan Adam Festivali! Her yıl binlerce kişiyi doğanın kalbinde bir araya getiren bu renkli etkinlik, kar ve eğlencenin buluştuğu unutulmaz anların yaşandığı bir festival atmosferi sunuyor.

Ayder Kardan Adam Şenlikleri ve Karadeniz Turu Giriş Çıkış Saatleri:
Ankara'dan Çıkış Günü ve Saati: 25 Ocak Perşembe 21.30
Ankara'ya Dönüş Günü ve Saati: 28 Ocak Pazar 23.30*

​​​​Bilgi ve Rezervasyon:
0850 308 5768 - 0533 816 7306


Ankara Çıkışlı Kardan Adam Şenlikleri ve Karadeniz Turu İçin Kayıt Oluşturma ve Ödeme Yöntemleri:
-WEB SİTESİ ÜZERİNDEN REZERVASYON YAPIN DİYEREK %30 ÖN ÖDEME YAPIP GERİYE KALANI ARAÇTA ÖDEYEBİLİRSİNİZ VEYA TAMAMINI ONLİNE OLARAK ÖDEYEBİLİRSİNİZ.
-WHATSAPP ÜZERİNDEN BİZE ULAŞARAK İBAN ADRESLERİMİZE %30 ÖN ÖDEME YAPIP GERİYE KALAN ÜCRETLERİNİZİ TUR GÜNÜ ARAÇTA ÖDEYEBİLİRSİNİZ.
-OFİSİMİZDE ÖN GÖRÜŞME GERÇEKLEŞTİREREK KREDİ KARTI VEYA NAKİT ÖDEME YAPARAK KAYIT OLUŞTURABİLİRSİNİZ.

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Trabzon, Ayasofya, Telkari Atölyesi, Atatürk Köşkü, Uzungöl 1 gün programını görmek için tıklayınız
21:30 KIZILAY ATATÜRK BULVARI GAMA İŞ MERKEZİ ÖNÜ
21:35 MİLLİ KÜTÜPHANE ÖNÜ
21:40 AŞTİ KARŞISI
21:45 AKKÖPRÜ MİGROS KARŞISI
21:50 KEÇİÖREN FATİH KÖPRÜSÜ ALTI
21.55 AYDINLIKEVLER TÜRK TELEKOM

21:30’da ilk hareket noktamız olan Kızılay Gama İş Merkezi önünden hareket ediyor, diğer duraklarımızdan katılacak misafirlerimizin katılımı ile Ankara Çıkışlı 2 Gece 3 Gün Kardan Adam Şenlikleri ve Karadeniz Turumuz için gece yolculuğumuza başlıyoruz. Sabah erken saatlerde Trabzon'a ulaşıyor ve sabah kahvaltısı için serbest zaman veriyoruz. Kahvaltı sonrasında Kommenos devletinin en önemli eserlerinden biri olan ve 1964 yılında müzeye çevirilen Ayasofya Müzesi'ni ziyaret ediyoruz. Rehberimizin anlatımlarının ardından Ayasofya'yı fotoğraflıyor ve hemen ardından Telkari Atölyesi'ni ziyaret ediyoruz. Bir sonraki durağımız ise kısa bir yolculuğun ardından Atatürk Köşkü olacak. Rehberimizin anlatımlarının ardından fotoğraf molası veriyoruz. Daha sonrasında Çaykara ilçesinde bulunan ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken Uzungöl’e yolculuğumuz başlıyor. Uzungöl'e geçmeden önce yol üzerinde bıçak atölyesine giriyoruz. Tarihi Sürmene Bıçakçılığı hakkında ustasından bilgi alıyor ve ürün alışverişi için serbest zaman veriyoruz. Bıçak Atölyesi ziyaretimizin ardından Uzungöl'e doğru devam ediyoruz. Muhteşem manzarası ile Uzungöl'e varıyoruz. Uzungölde vereceğimiz serbest zamanda yürüyüş yapabilir, manzarasını fotoğraflayabilir, çevrede ki kafelerde çay-kahve keyfi yapabilirsiniz. Rehberimizin belirlediği saatte aracımızda buluşuyor ve otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 


Konaklama: Loya Ahşap Otel

2.

Gün
Ayder, Kardan Adam Festivali 2 gün programını görmek için tıklayınız
Otelde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Kardan Adam Şenlikleri ve Karadeniz Turumuzun ikinci gününe başlıyoruz. Turumuzun ikinci gününü tamamen yayladaki şenliklere ayıracağız. Karlar üzerine kurulan sahnede yöresel sanatçıların vereceği konsere eşlik ediyoruz. Yaylanın her köşesinde çalan tulum eşliğinde karlar üzerinde horon oynamayı da unutmuyoruz. Dileyen misafirlerimiz kardan adam yapma yarışması ve festivalin en çok tercih edilen aktivitelerinden birisi olan ve özel olarak oluşturulmuş kayak pistinde şişme deniz botu, çamaşır leğeni, naylon torba, yüzme simidi, lastik şambrel ile karda kayabilirler. Burada geçirdiğimiz tüm gün boyunca birbirinden güzel anlara eşlik edip, ölümsüzleştirdikten sonra tekrar otelimize dönüyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.


Konaklama: Loya Ahşap Otel

3.

Gün
Rize Bez Atölyesi, Çay Fabrikası, Ordu, Boztepe, Ankara 3 gün programını görmek için tıklayınız
Otelde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından turumuzun son gününe başlıyoruz. Yolumuz üzerinden bulunan Rize Bez Atölyesinde serbest zaman veriyoruz ve hemen ardından Karadeniz denilince akla ilk gelen ürünlerden biri olan Çayın hikâyesini dinlemek ve çay alış verişi yapmak için çay fabrikası ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Daha sonrasında Ordu'ya hareket ediyoruz. Ordu'ya varışımızın ardından Ordu’nun sembolü olan ‘’Boztepe’ye çıkmalı şu Ordu’ya bakmalı’’ sözünün yeri olan Boztepe’ye teleferik ile çıkıyoruz. Boztepe’de Ordu şehir manzaralı restoranlarda çay kahve içebilir, bol oksijenli doğa yürüyüşü yapabilir, muhteşem manzarayı fotoğraflayabilir, sevdiklerinize hediyelik eşyalar alabilirsiniz. Boztepe turumuzu tamamlamanın ardından programımızı tamamlıyoruz ve Ankara’ya geri dönmek üzere yola çıkıyoruz.
Keyifli yolculuğumuz araç içi ikramlarımız ve gerekli molalarımız sonrası Ankara’ya ulaşıp sizlerle bir başka Binhan Tur organizasyonda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


DAHİL OLANLAR:
Otellerde 2 Gece Konaklama
İlk Gün Restoranda Kahvaltı
Tüm Sabah Kahvaltıları (3)
Tüm Akşam Yemekleri (2)
Turizm Paketli Lüks Araçlar İle Ulaşım
Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri
Ayder Yaylası Turu
Milli Park Giriş Ücretleri
Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası

HARİÇ OLANLAR:
Öğle Yemekleri
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Yemeklerde Alınan İçecekler
Ekstra Belirtilen Organizasyonlar
Kişisel Harcamalar

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#156
LOKASYON:
Karadeniz (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
3 Kahvaltı, 2 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
21:30 KIZILAY ATATÜRK BULVARI GAMA İŞ MERKEZİ ÖNÜ
21:35 MİLLİ KÜTÜPHANE ÖNÜ
21:40 AŞTİ KARŞISI
21:45 AKKÖPRÜ MİGROS KARŞISI
21:50 KEÇİÖREN FATİH KÖPRÜSÜ ALTI
21.55 AYDINLIKEVLER TÜRK TELEKOM
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

4.790TL

3 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Kardan Adam Şenlikleri ve Karadeniz... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.