İstanbul Çıkışlı Baştan Sona Karadeniz Turu

 • İstanbul Çıkışlı Baştan Sona Karadeniz Turu:
 • İstanbul Çıkışlı Baştan Sona Karadeniz Turu:
 • İstanbul Çıkışlı Baştan Sona Karadeniz Turu:
 • BİNHAN TUR ile KARADENİZ'İ KEŞFEDİN !
 • AYDER YAYLASI'NI GEZİN!
 • YAYLA HAVASI ALIN!
 • ZİPLİNE ve RAFTİNG ETKİNLİKLERİNE KATILIN!
 • BOZTEPE'YE ÇIKIN!
 • YÖRESEL ÜRÜN ALIŞ VERİŞİ YAPIN!

İSTANBUL ÇIKIŞLI
BAŞTAN SONA KARADENİZ TURU
(4 GECE 5 GÜN)

YEŞİL ve MAVİNİN MEMLEKETİ ‘NE YOLCULUK…

BAŞTAN SONA KARADENİZ TURU GİRİŞ ÇIKIŞ SAATLERİ

İSTANBUL'DAN ÇIKIŞ GÜNÜ VE SAATİ: PAZARTESİ 14.30
İSTANBUL'A DÖNÜŞ GÜNÜ VE VARIŞ SAATİ: PAZAR 05.30*

  BİLGİ VE REZERVASYON:

  0850 308 5768 - 0533 816 7306​​​​


  İSTANBUL ÇIKIŞLI KARADENİZ TURU İÇİN KAYIT OLUŞTURMA VE ÖDEME YÖNTEMLERİ
  WEB SİTESİ ÜZERİNDEN SATIN AL DİYEREK %30 ÖN ÖDEME YAPIP GERİYE KALANI ARAÇTA ÖDEYEBİLİRSİNİZ VEYA TAMAMINI ONLİNE OLARAK ÖDEYEBİLİRSİNİZ.
  WHATSAPP ÜZERİNDEN BİZE ULAŞARAK İBAN ADRESLERİMİZE %30 ÖN ÖDEME YAPIP GERİYEKALANI TUR GÜNÜ ARAÇTA ÖDEYEBİLİRSİNİZ.
  OFİSİMİZE GELİP ÖN GÖRÜŞME YAPIP KREDİ KARTI VEYA NAKİT ÖDEME YAPARAK KAYIT OLUŞTURABİLİRSİNİZ.

  TUR PROGRAMI

  Yazdır  

  1.

  Gün
  1 gün programını görmek için tıklayınız
  17:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü
  17:30 Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü)
  18:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
  18:15 Kartal Köprüsü Otobüs Durağı
  18:30 Çayırova Mc Donalds Önü
  Siz değerli misafirlerimiz ile saat 21:30’da ilk hareket noktamız olanİncirli Doğtaş Mobilya Önünden hareket ediyor, diğer duraklarımızdan katılacak misafirlerimizin katılımı ile keyifli gece yolculuğumuza başlıyoruz.

  Sabah Trabzon’a ulaşım sağladıktan sonra kahvaltı(ekstra) alacağımız restorana geçiyoruz Ardından Trabzon Maçka’da bulunan Altındere Milli Parkına hareket ediyoruz. Altındere Milli Parkı içine girdiğinizde adeta yeşilin 1001 tonunu göreceksiniz. Yeşilliklerin içinde bulunan Karadağ’ın eteklerinde kayaya oyularak inşa edilmiş olan Sümela Manastırının mimari harikasını gördüğünüzde şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz. 1250 mt. yükseklikte bulunan Sümela Manastırını dinledikten sonra tekrar aracımızla buluşup Uzungöl’e doğru yol alıyoruz. Yol güzergâhında Karadeniz deyince akla ilk gelen ürünlerden biri olan Çayın hikâyesini bizzat fabrikasına uğrayarak dinliyoruz. Daha sonra Uzungöl’e varıyoruz. Burada sizlere verilen serbest zaman sonrası aracımızla buluşup otelimize doğru hareket ediyoruz.

  Kahvaltı: Yol üzerindeki tesiste alınacaktır. (Dahil Değildir)
  Öğle Yemeği: Yol üzerindeki tesiste alınacaktır. (Dahil Değildir)
  Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. (Ücrete Dahildir)
  Konaklama Oteli: Golden İnn Otel vb. oteller

  2.

  Gün
  2 gün programını görmek için tıklayınız
  Oteldeki kahvaltımızın ardından Rize-Hopa-Borçka istikametinde yola koyuluyoruz. İlk durak noktamız Borçka olacaktır. Burada minibüslerle buluşarak Karadeniz’in doğa harikası el değmemiş bakir topraklarından biri olan Karagöl’e doğru ilerliyoruz. Bu heyelan set gölü ziyaretimizi gerçekleştirirken doğanın tadını çıkarabilmeniz için sizlere serbest zaman verilecektir. Ardından tekrar minibüslere binerek aracımızla buluşuyoruz. Aracımızla buluştuktan sonra Hopa'dan geçerek ülkemizi Gürcistan'a bağlayan Sarp sınır kapısına Çoruh Nehri'nin Karadeniz'e dökülen yerine konumlandırılmış Batum'a giriş yapıyoruz. Sınırdan geçiş işlemlerimizi tamamladıktan sonra Batum’da ilk olarak küçük bir sahil kasabasında olan Gonio Kalesi'ni panoramik olarak görüyoruz. Burada Ahalsopel’i ve Adlia’yı birbirine bağlayan taş köprüyü Gonio Köprüsü’nün altından Çoruh Nehri’ni seyredip, dillere destan olan Ters Ev için küçük bir fotoğraf molası veriyoruz. Molamızın ardından Avrupa Meydanı'nda göğe yükselen Kafkasların mitolojik yüzünü gösteren Medea Heykeli’nin hikâyesini dinleyip, sonrasında Piazza Meydanı’na geçiyoruz. Batum’un en güzel yerlerinden biri olan meydan Avrupa şehirlerinin meydanlarını anımsatıyor. Havayı saran taze kahve kokusu ile hoş bir atmosfer sunan meydanda bilgiler aldıktan sonra Ortodoks mezhebine ait Saint Nicholas Kilisesi'ni geziyoruz. Osmanlı İmparatorluğu döneminde inşa edilmiş kilise aktif olarak kullanılmaktadır. Tiyatro Meydanı’nda, altın renkli Poseidon Heykeli’ni görüp fotoğraf molası veriyoruz. Tiyatro Binası'nı, Meryem Ana Katedrali’ni ziyaret ediyoruz. Dünyadaki 14 yazı sisteminden biri olan Gürcü Alfabesini görebileceğimiz Alfabe Kulesi ve aşkları filmlere ve kitaplara konu olan Ali ve Nino Heykeli’ni görüp alışveriş ve Casino da vakit geçirmek isteyen misafirlerimiz için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından konaklama için otelimize geçiyoruz.

  Kahvaltı: Otelde alınacaktır. (Ücrete Dahildir)
  Öğle Yemeği: Yol üzerindeki tesiste alınacaktır. (Dahil Değildir)
  Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. (Ücrete Dahildir)
  Konaklama Oteli: Oris Green Otel vb. oteller


  3.

  Gün
  3 gün programını görmek için tıklayınız

  Oteldeki kahvaltımızın ardından dileyen misafirler ile Zilkale-Şenyuva-Palovit Şelalesi turunu(ekstra) gerçekleştiriyoruz. Rize Bez Atölye ziyaretimiz olacaktır. Daha sonrasında öğle yemeği için mola vereceğiz. İsteyenler yörenin önemli aktivitelerinden olan zipline ve salıncak deneyebilirler. Ardından aracımızla Ayder Yaylasına doğru yol alıyoruz. Burada sizlere serbest zaman verdikten sonra dileyen misafirlerle Huser Yaylası turunu (ekstra) gerçekleştiriyoruz. Daha sonrasında otelimize doğru yol alıyoruz.
  Kahvaltı: Otelde alınacaktır. (Ücrete Dahildir)
  Öğle Yemeği: Yol üzerindeki tesiste alınacaktır. (Dahil Değildir)
  Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. (Ücrete Dahildir)
  Konaklama Oteli: Oris Green Otel vb. oteller

  4.

  Gün
  4 gün programını görmek için tıklayınız

  Oteldeki kahvaltımızın ardından Trabzon’a doğru yol alıyoruz. Yol güzergâhında bölgenin kültürlerinden Sürmene Bıçağının teminatı için bıçak atölyesinde mola veriyoruz. Daha sonra sizlerle beraber Atatürk’ün vasiyetini yazdığı Trabzon’u kuş bakışı görebileceğiniz Atatürk Köşkü’nü ziyaret ediyoruz. Ziyaretimizi gerçekleştirdikten sonra Bölgenin el emeği göz nuru olan kazaziye sanatını bizzat ustasından dinledikten sonra Ayasofya Camiine doğru yol alıyoruz. Bu ziyaretimiz gerçekleştirdikten sonra yöresel lezzetlerden biri olan Akçaabat Köftesini tadabileceğimiz restorana geçiyoruz. Ardından Ordu’ya doğru devam ediyoruz. Yol güzergâhından Karadeniz’in tek yaşanabilir adası olan Giresun Adasının ve Giresun Kalesini panoramik olarak görerek Orduya devam ediyoruz. Orduda ziyaret noktamız teleferikle çıkacağımız ve Orduyu kuşbakışı görebileceğimiz Boztepe ziyaretini gerçekleştirdikten sonra otelimize doğru yol alıyoruz.
  Kahvaltı: Otelde alınacaktır. (Ücrete Dahildir)
  Öğle Yemeği: Yol üzerindeki tesiste alınacaktır. (Dahil Değildir)
  Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. (Ücrete Dahildir)
  Konaklama Oteli: Ordu şehir otelleri vb. oteller

  5.

  Gün
  5 gün programını görmek için tıklayınız

  Oteldeki kahvaltımızın ardından bölgenin tarımsal ürünlerinden olan fındığı tanımak için fabrikaya gidiyoruz. Buradaki ziyaretimizi gerçekleştirdikten sonra Milli Mücadele şehri olan Samsun’a doğru hareket ediyoruz. İlk durak noktamız Atatürk’ün milli mücadeleyi başlatmak için sefere çıktığı Bandırma Vapurunu ziyaret ediyoruz. Ardından Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk heykellerinden olan Onur anıtını ziyaret edip Atatürk’ün Samsun’a ayak bastığı Tütün iskelesini ziyaret ediyoruz. Aynı zamanda yabancılar pazarını da ziyaret edebilmek için sizlere serbest zaman veriyoruz. Daha sonrasında araçla buluşup Osmanlılar döneminde şehzadeler şehri olarak bilinen Amasya’ya hareket ediyoruz. Şirine olan aşkı uğruna Ferhat’ın deldiği dağ olarak bilinen Ferhat su kanalını görüp hikâyelerini tekrar dinleyip fotoğraf molası veriyoruz. Ardından Amasya ve çevresinde bulunan yirmi bini aşkın eserin sergilendiği Amasya Arkeoloji Etnografya ve Mumya Müzesi ile başlıyoruz. Müzede Hititlerden Romalılara, Selçukludan, Osmanlıya kadar birçok medeniyete ait eser sergilenmektedir. Müze gezimizin ardından Amasya’nın yöresel menülerinden oluşan öğle yemeğimizi alıyoruz. Bayezid Külliyesi, Yalı Boyu Evleri, Şehzadeler Parkı, Saat Kulesi, Hazeranlar Konağı gezileri sonrasında Yeşilırmak Vadisi kıyısında yer alan görüntüsüyle ve hikâyesi ile büyüleyen Kral Kaya Mezarlarını panoramik görüp fotoğraflayıp Amasya’dan ayrılıyor ve dönüşe geçiyor bir başka BİNHAN TUR organizasyonda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.
  Kahvaltı: Otelde alınacaktır. (Ücrete Dahildir)
  Öğle Yemeği: Yol üzerindeki tesiste alınacaktır. (Dahil Değildir)
  Akşam Yemeği: Yol üzerindeki tesiste alınacaktır. (Dahil Değildir)
  Konaklama Oteli: Bu gece otel konaklaması yoktur.

  DAHİL OLANLAR:
  Özel Tur Araçları ile Gidiş–Dönüş Ulaşım
  Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
  BİNHAN TUR Refakat Hizmeti
  Zorunlu Paket Tur Sigortası
  Araç İçi Sıcak – Soğuk İkramlar
  Çevre Gezileri
  Milli Park Giriş Ücretleri
  Otellerde 4 gece konaklama
  Otelde açık büfe 4 sabah kahvaltısı
  Otelde açık büfe veya set menü 4 akşam yemeği

  HARİÇ OLANLAR:
  Programda belirtilen İlk Gün Sabah Kahvaltısı
  Öğle Yemekleri
  Programda Belirtilen Son Gün Akşam Yemeği
  Tüm yemeklerde alınan içecekler
  Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
  Müze Kart (Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı müzeler için geçerlidir)
  Kişisel Harcamalar
  Extra Olarak Belirtilen Zipline, Rafting Etkinlikleri

  YORUMLAR

  İlk yorumu siz yapın  EK BİLGİLER
  BİNHAN TUR - TUR KATILIMCI SÖZLEŞMESİ

  İstanbul Çıkışlı Baştan Sona Karadeniz Turu Turumuza katılacak misafirlerimize MüzeKart+ çıkartmalarını tavsiye etmekteyiz.

  MüzeKart+ Nedir ?

  MüzeKart ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Milli Saraylar ve Çanakkale Alan Başkanlığına bağlı 350’den fazla müze ve ören yerini bir yıl boyunca sınırsız ziyaret edebilmektesiniz.

  Müze Kart satın aldığınız ilk günden itibaren bir yıl boyunca geçerli olmaktadır.

  Türkiye'nin Müzeleri uygulaması ile üyelik oluşturarak, müze ve örenyeri girişinde oluşturacağınız kod ile kartınızı anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Üyelik oluşturulmayan durumlarda MüzeKart'ınızın kargo ile size ulaşmasını beklemeniz gerekecektir.

  MÜZE KART SATIN ALMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN.

  İstanbul Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Baştan Sona Karadeniz Turumuzun Fiyatlandırmaları Hakkında Notlar:

  -Sistemlerimizde yer alan yetişkin ücretleri 2 ve 3 kişilik odalarda kişi başı ücretlerdir.

  -Tek kişilik katılımlarda veya tek kişilik oda taleplerinde fiyat farkı alınmaktadır.

  -Konaklamalı turlarımızda çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında sadece 1 çocuk için geçerli olmaktadır. 


  AKTİVİTE DETAYLARI
  AKTİVİTE KODU:
  #58
  LOKASYON:
  Karadeniz (İstanbul çıkışlı)
  YEMEK:
  4 Kahvaltı, 4 Akşam Yemeği
  ULAŞIM
  Otobüs    Minibüs, Van   
  BULUŞMA:
  17:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü
  17:30 Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü)
  18:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
  18:15 Kartal Köprüsü Otobüs Durağı
  18:30 Çayırova Mc Donalds Önü
  BİTİŞ:
  BİNİŞ YAPILAN DURAKLARDA İNİŞ YAPILABİLİR
  İPTAL POLİTİKASI:
  İptal ve iade şartları

  TARİH VE FİYATLAR

  BİLGİ
  İSTEYİNİZ

  5 Gün

  ​Bu program hakkında bilgi istiyorum
  Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


  En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

  SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

  İstanbul Çıkışlı Baştan Sona Karadeniz... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.