• Günübirlik İstanbul Turu: VADE FARKSIZ +3 TAKSİT ve %30 ÖN ÖDEME İLE KAYIT OLUŞTURMA FIRSATI!
 • Günübirlik İstanbul Turu: VADE FARKSIZ +3 TAKSİT ve %30 ÖN ÖDEME İLE KAYIT OLUŞTURMA FIRSATI!
 • Günübirlik İstanbul Turu: VADE FARKSIZ +3 TAKSİT ve %30 ÖN ÖDEME İLE KAYIT OLUŞTURMA FIRSATI!
 • BİNHAN TUR ile İSTANBUL'U KEŞFEDİN !
 • BOĞAZ'DA TEKNE TURUNA ÇIKIN!
VADE FARKSIZ +3 TAKSİT ve %30 ÖN ÖDEME İLE KAYIT OLUŞTURMA FIRSATI!

ANKARA ÇIKIŞLI
İSTANBUL TURU
GÜNÜBİRLİK

İstanbul'un tarihi ve kültürel zenginlikleri, muhteşem manzaraları ve canlı atmosferi, şehri dünya çapında benzersiz kılan unsurlardır. Her köşesinde farklı bir hikaye ve keşfedilmeyi bekleyen bir güzellik bulunan İstanbul, ziyaretçilerine unutulmaz bir deneyim sunar.


BİLGİ ve REZERVASYON:

0850 308 5768 - 0533 816 7306


TUR PROGRAMI:


01:00 KIZILAY ATATÜRK BULVARI GAMA İŞ MERKEZİ ÖNÜ
01:05 BAHÇELİEVLER MİLLİ KÜTÜPHANE
01:10 SÖĞÜTÖZÜ ARMADA AVM ÖNÜ
01:30 ERYAMAN OPTİMUM AVM KARŞISI (KEPEZ DURAĞI)


Siz değerli misafirlerimizi belirtilen saatlerde belirtilen duraklardan aldıktan sonra, Ankara çıkışlı günübirlik İstanbul turu programımıza başlıyoruz. İlk olarak aracımız Taksim Meydanında bizi bıraktıktan sonra rehberimiz ile birbirine yürüyüş ile gezinti mesafesinde olan " Taksim Meydanı - Atatürk Kültür Merkezi - Taksim Camii - Gezi Parkı - İstiklal Caddesi - Galatasaray Lisesi - Beyoğlu - Galata Kulesi " bölgede serbest zaman veriyor. Dileyen misafirlerimiz burada rehberimiz eşliğinde gezebileceği gibi serbest olarakta gezebileceklerdir. Serbest zamanımızın ardından Galata Kulesi manzaralı çektiğimiz güzel fotoğrafların hoşnutluğuyla tur aracımıza binerek tarihi yarımada bölgesine Sultanahmet Meydanına doğru yola çıkıyoruz. Burada Sultanahmet Meydanında aracımızdan ayrılarak bu bölgede bulunan tarihi yapılar hakkında rehberimizden bilgiler alıyoruz. Bu bölgede Ayasofya Camii - Yerebatan Sarnıcı - Alman Çeşmesi - Dikilitaş - Sultanahmet Camii gibi tarihi yapılar bulunmaktadır. Rehberimiz dışarıda meydanda anlatımlarını tamamladıktan sonra dileyen misafirimizin dilediği yapıyı ziyaret etmesi için serbest zaman veriyor. Serbest zamanımızın ardından Sultanahmet Meydanından Eminönü Meydanına doğru ortalama 35 dakikalık hafif tempoda gezerek bir yürüyüş gerçekleştiriyoruz. (Turumuzun bu kısmında ortalama 35 dakika bir yürüme süresi mevcuttur. Ancak yürüyüş koştur koştur bir tempo ile değil geze geze, göre göre, aheste aheste bir tempoyla gerçekleşmektedir.) Bu yürüyüşümüz esnasında dışarıdan panoramik olarak Topkapı Sarayı'nın Hanedanın kullandığı kapısını ve çeşmeyi görüyoruz. Osmanlı döneminde Sarayın bahçesi olarak kullanılmış Gülhane Parkını, Tarihi Sirkeci Garını ziyaret ederek, Eminönü Meydanına ulaşıyoruz. Rehberimiz burada Eminönü Yeni Camii, Meydan, Mısır Çarşısı gibi bölgeler hakkında bilgi verdikten sonra bölgede serbest zaman veriyor. Bu serbest zamanda dileyen misafirlerimiz Mısır Çarşısını, Yeni Camii'yi ziyaret edebilir. Meşhur Balık Ekmekçilerde balık tadımı yapabilirler. Ardından Eminönü'nden katılacağımız katılımı isteğe bağlı ekstra ücretli Gruba Özel Tur Yatı/Teknesi ile alt katı kapalı, üst katı açık 150 kişi kapasiteli büyük bir tekne ile yaklaşık 45 dakika-1 saatlik Boğaz Turu gerçekleştiriyoruz. Boğaz Turumuzda keyifli seyirler ve anlar yaşıyoruz. Kız Kulesinin yakınlarına kadar gidiyoruz. Ardından Tekne Turumuzdan Eminönü'nde değil, Anadolu Yakası Beylerbeyi Sarayı'nda iniyoruz. Bu şekilde programımızda ortalama 2,5-3 saatlik bir süreyi köprü trafiğinde geçirmek yerine direk tekneyle geçerek gezi süresi olarak kullanıyoruz. Beylerbeyi Sarayı'nda rehberimizden aldığımız bilgilendirmeler ve fotoğraf molasının ardından turumuzu 17:00 sıralarında noktalayarak Ankara'ya doğru dönüş yoluna çıkıyoruz. Akşam saat 23:30 sıralarında Ankara'ya vararak turumuzu noktalıyor ve bir başka Binhan Tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.
KAYIT OLUŞTURMA VE ÖDEME YÖNTEMLERİ:

-WEB SİTESİ ÜZERİNDEN REZERVASYON YAPIN DİYEREK %30 ÖN ÖDEME YAPIP GERİYE KALANI ARAÇTA ÖDEYEBİLİRSİNİZ VEYA TAMAMINI ONLİNE OLARAK ÖDEYEBİLİRSİNİZ.
-WHATSAPP ÜZERİNDEN BİZE ULAŞARAK İBAN ADRESLERİMİZE %30 ÖN ÖDEME YAPIP GERİYE KALAN ÜCRETLERİNİZİ TUR GÜNÜ ARAÇTA ÖDEYEBİLİRSİNİZ.
-OFİSİMİZDE ÖN GÖRÜŞME GERÇEKLEŞTİREREK KREDİ KARTI VEYA NAKİT ÖDEME YAPARAK KAYIT OLUŞTURABİLİRSİNİZ.


  DAHİL OLANLAR:
  DAHİL OLANLAR:
  Özel Tur Araçları ile Ulaşım
  Rehberlik ve BİNHAN TURİZM Refakat Hizmetleri
  Programda Belirtilen Geziler
  Sabah Kahvaltısı (Araçta Sandviç Paketi)
  Milli Park Giriş Ücretleri

  HARİÇ OLANLAR:
  HARİÇ OLANLAR:
  Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
  Öğle Yemeği
  Kişisel Harcamalar
  Tekne Turu

  YORUMLAR

  İlk yorumu siz yapın  EK BİLGİLER

  BİNHAN TUR - KATILIMCI TUR SÖZLEŞMESİ

  Ankara Çıkışlı Günübirlik İstanbul Turumuzda Bebek / Çocuk indirimleri sadece iki (2) yetişkin yanında katılan bir (1) çocuk için geçerli olmaktadır. 4 yaşa kadar olan bebek katılımcılar kucakta ücretsiz olarak seyahat edebilmektedir. Bebek misafir (0 - 4 yaş) için ek koltuk talep edilmesi halinde sistemde yer alan 5 - 11 yaş fiyatlandırmaları geçerli olacaktır.


  AKTİVİTE DETAYLARI
  AKTİVİTE KODU:
  #202
  LOKASYON:
  İstanbul
  YEMEK:
  Araç İçi Kahvaltı Paketi
  ULAŞIM
  Otobüs    Minibüs, Van   
  BULUŞMA:
  01:00KIZILAY ATATÜRK BULVARI GAMA İŞ MERKEZİ ÖNÜ
  01:05 BAHÇELİEVLER MİLLİ KÜTÜPHANE
  01:10 SÖĞÜTÖZÜ ARMADA AVM ÖNÜ
  01:30 ERYAMAN OPTİMUM AVM KARŞISI (KEPEZ DURAĞI)
  BİTİŞ:
  TURUMUZDA YER ALAN BİNİŞ NOKTALARI İLE AYNI NOKTALARDA İNİŞ YAPILABİLİR.
  İPTAL POLİTİKASI:
  İptal ve iade şartları

  TARİH VE FİYATLAR

  1.190TL

  1 Gün

  en düşük kişi başı

  SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

  Günübirlik İstanbul Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.