Yayla Konaklamalı Karadeniz Turu


Yayla konaklamalı karadeniz turu ile, karadeniz le tanışmanın tadına varacaksınız. Karadenizin tüm güzellikleri ile geçireceğiniz eğlenceli anlara davetlisiniz. Turumuz Ankara’dan hareket etmesi ile başlayan eğlence, tekrar Ankara’ya dönüş yapılana kadar devam edecek. Tüm profesyonel ekibimiz ve rehberlerimizle kaliteli bir seyahat geçirmeniz için hazırladığımız dolu dolu tur programımızdan mutlu ayrılacaksınız. Ülkemizin her noktası, gezi severleri cezbediyor.


Görülesi ve keşfedilmeyi bekleyen yüzlerce özel nokta arasında; tarihi mabetleri, doğası, çaylıkları, fındık ağaçları, dereleri, yaylaları, sislerin içinde göğe yükselen heybetli dağları ile eşsiz bir coğrafya olan karadeniz bölgesi ilk sıralarda yer alıyor. Yayla konaklamalı karadeniz turu ise diğer karadeniz turları arasından, bol oksijenli sabahı ile sizi karşılayan tamamen bölgenin dokusunu hissedebileceğiniz ve bu dokuya karışabileceğiniz bir deneyim sunuyor. Peki yayla konaklamalı karadeniz turu boyunca neler yaşayacak nereleri görme imkanı bulacaksınız?

Yayla konaklamalı karadeniz turu ile gezilecek yerler?

Yayla konaklamalı karadeniz turu ilk olarak misafirlerimizle buluşma noktalarından tüm misafirlerimizi alır ve yola çıkılır. Yayla konaklamalı karadeniz turu planlamasına uygun olarak ilk gece yolculuğundan sonra rota ilk gün; Ordu, Boztepe, Trabzon, Uzungöl de hazırlanan gezi programımızı gerçekleştiriyoruz. Ülkemizin en önemli sohbet eşlikçisi olan, bardağımızı dolduran, içimizi ısıtan yegane içecek Çay’ ın yolculuğu ile tanıştığımız bugün Çay fabrikasını da ziyaret ediyoruz. Program da belirtilen geziler gerçekleştirildikten sonra bu gece yayla da ahşap otelde konaklama yapıyoruz. Bulutları ayaklarınızın altına getiren, yeşilin her tonunu içinde saklayan bu doğa harikasının içinde yayla konaklamalı karadeniz turu size çok iyi gelecek, tatil anlayışınızda yepyeni bir sayfa açacak. Peki yayla konaklamalı karadeniz turu içinde dahil olan hizmetler ve hizmet kalitesi nasıldır?


Yayla konaklamalı karadeniz turu içinde olan hizmetler nelerdir?

Tur ile yolculuk yapmak her zaman çok keyifli olsa da olumsuz deneyimler sizi üzebilir. Profesyonel ekibimiz ile siz değerli misafirlerimiz hayal kırıklığına uğratmadan, çözüm odaklı, hayal ettiğiniz standartlarda hizmet sunma konusunda ısrarcıyız. Yayla konaklamalı karadeniz turu planlaması yapılırken en ince ayrıntısına kadar programlayarak, size yeterli boş zamanları da sağlamaya çalıştık. Tur ile seyahat etmenin en büyük artılarından olan daha uygun fiyatlar ile gezi severlere hizmet vermesidir. Peki yayla konaklamalı karadeniz turu içinde hangi hizmetlerden yararlanırsınız?

Yayla konaklamalı karadeniz turu içerisinde dahil olan hizmetler;

  • Turizm Paketli Araçlar İle Ulaşım
  • 2 Gece Otel Konaklaması
  • 1 Akşam Yemeği
  • 2 Sabah Kahvaltısı
  • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
  • Programda Belirtilen Çevre Gezileri
  • Seyahat Sağlık Sigortası
  • Binhan Turizm Refakat Hizmeti
  • Milli Park Giriş Ücretleri
  • Yayla konaklamalı karadeniz turu ve diğer turlar ile ilgili detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.