Karadeniz Turları


Karadeniz Turları

13.07.2024

Karadeniz Turları

Karadeniz Turları, Karadenizin harika doğası ile tanışmanız için binhan tur tarafından planlanan turlardan biridir. Karadeniz’in doğasını ve kültürünü, tarihi güzellikleri ile tanışacağınız eşsiz bir seyahate hazır mısınız?


Karadeniz turları özellikleri nelerdir?

Karadeniz’i gezmek doğası, kültürü ve tarihi eserlerini profesyonel rehberden dinleyeceğiniz, yaylarında yürüyeceğiniz, çay fabrikasında her sohbetinizin eşlikçi olan çayın her yolculuğuna şahit olacağınız Karadeniz turları ile Karadeniz’i yaşamaya davetlisiniz. Her şehrin kendine has doğası ile yaşayan bir kültür cenneti olan Karadenizin gezildiği Karadeniz turları farklı seçenekler ile ziyaretçilerini çekmeye devam ediyor;

  • Ankara çıkışlı batı Karadeniz turu
  • Yılbaşı özel Karadeniz Batum turu
  • Ankara çıkışlı baştan sona Karadeniz

Üç farklı opsiyon ile hizmet sunan Karadeniz turları özellikleri özetle şeyle;

Ankara çıkışlı batı Karadeniz turu, Gölcük’ün muhteşem manzarasının seyir keyfine dalın, Yedigöller’de eşsiz fotoğraflar çekin, Safranbolu’da tarihi yaşayın, Amasra’yı gezin ve keşfedin, bölgeye has yöresel ürün alışverişi yapın.


Yılbaşı özel Karadeniz Batum turu; yeni yıl etkinliklerine katılın, Batum’u gezin, Boztepe’den Karadenizin eşsiz fotoğraflarını çekin, Ayder yaylasında temiz havaya doyun, yöresel tatlar ile tanışın.

Ankara çıkışlı baştan sona Karadeniz turu; Ayder yaylasında gezinti yapın, yaylalarda temiz hava alın, Karadeniz doğasına karışın, bölgede yapılan bir çok etkinlik mevcut bunlara katılın, Boztepe’den Karadeniz’i seyredin

Bunlar ve daha onlarca aktivitesi ile donatılmış dolu dolu planlanmış Karadeniz turları ile Karadenizi keşfedin.  Peki bu kadar özel olan Karadeniz bölgesinden yöresel alışveriş yapmak isteyen turistler neler alabilir?


Karadenizden neler alınır?

Karadeniz turları ile gezdiğiniz her noktadan oraya ait bir anı satın alabilirsiniz. Peki bu yöresel alışverişleri nereden ve ne alarak yapabilirsiniz? Hediyelik olarak Trabzon Telkari Gümüşleri, Gümüşhane Pestil, Köme ve Kuşburnu Suyu, Rizeden Çay, Sürmeneden Bıçak, Rizeden Rize Bezi, Ordu veya Giresundan Fındık, Trabzondan Tereyağ, Vakfıkebir Ekmeği, Anzer Balı, Sinop Maket Gemileri karadenizde alabileceğiniz başlıca yöresel ürünlerdir. Karadeniz turları binhan turun programladığı onlarca turdan biridir, tur boyunca siz değerli misafirlerimizin hoşça vakit geçirmesi için yapılan planlama bölgeyi tanımanız, ve gezdiğiniz her yerin tadına varmanız için planlanmıştır. Doğası, kültürel mirasları ile öne çıkan bölgede bir konu var ki sizi çok etkileyecek; elbette yöresel lezzetleri, Karadeniz turları ile bölgenin en ünlü tüm yemeklerini tatma şansı da bulacaksınız. Karadeniz turları ve diğer tüm turlarımız ile ilgili bilgi almak için firmamıza ulaşabilirsiniz.

KATEGORİLER