Sapanca Turu Ankara Çıkışlı


Sapanca Turu 

Sapanca Turu Ankara Çıkışlı ile şehrin stresini arkanızda bırakıp doğa ile iç içe olmaya ne dersiniz? İstanbul'a yakın gidilecek yerler arasında yer alan Sapanca hem kolay ulaşıma hem de uygun fiyatlara sahip turların bölgesi olma niteliğine sahip. Ayrıca bünyesinde pek çok doğal güzelliği de barındırıyor. Bahar aylarında yemyeşil doğası ile, kış aylarında beyaza sarınan coğrafyası ile her mevsimin rotalarından olan Sapanca'yı görülecek yerler listenize kesinlikle dahil etmelisiniz. Sapanca Turu Ankara Çıkışlı ile yola çıkan misafirlerimiz bu doğa harikası yer haricinde pek çok çeşitli durağı da keşfetme şansı bulacak. Sapanca, Maşukiye, Kartepe güzergahı bir hafta sonunu olağanüstü kılacak.

Sapanca Turu Ankara Çıkışlı

Sapanca Turu Ankara Çıkışlı 2

Sapanca Turu Ankara Çıkışlı Gezi Rehberi

 Sapanca Turu Ankara Çıkışlı yolculuğu ile görülecek pek çok yer var. İmtiyazlı kültür turlarına katılarak Sapanca'ya giden misafirleri pek çok keşfedilecek durak bekliyor. Kartepe eteklerinde bulunan, orman içinden akan Yayla Dere'nin meydana getirdiği çağlayanlar üzerine kurulu restoranlar, çiftlikler, piknik alanları, seyir terasları bu rotalar arasında bulunuyor. Sapanca'da görülecek pek çok yerin beraberinde sıra dışı tecrübeler de elde edeceksiniz. ATV kiralayarak serüven dolu bir yolculuğa çıkabilir ya da zipline yaparak eğlenceye bolca doyabilirsiniz. Bazen de doğa ile baş başa kalıp, orman içinde gezinip, toprağa basıp, su ve kuş sesi dinleyebilirsiniz. Hem kültürel hem tarihi hem doğal bir istikamet arayanlar için Sapanca gezisi uygun fiyatlarla sizi bekliyor.

Sapanca Turu Ankara Çıkışlı 3

Sapanca Turu Ankara Çıkışlı 4

Neden Sapanca Turu Ankara Çıkışlı Yolculuğa Katılmalısınız?

 Ankara çıkışlı olmak üzere çeşitli güzergahlardan yolculuğa katılabileceğiniz Sapanca turu kolay ödeme ve taksit üstünlükleriyle bütçe dostu bir dinlenme vaat ediyor. Bu yüzden siz de bir hafta sonu evde oturmak yerine kendinizi doğanın kucağına atmak isterseniz Sapanca Turu Ankara Çıkışlı yolculuğu ile yola çıkabilir, şehrin karışıklığını, gürültüsünü ve gerginliğini ardınızda bırakabilirsiniz. Size uygun bir hafta sonunu düzenleyerek ister online olarak ister acentelerden Sapanca turlarını satın alabilir, sevdiklerinizle yada doğa tutkusunu paylaştığınız arkadaşlarınızla yola çıkabilirsiniz. Sapanca Turu Ankara Çıkışlı yolculuğu ile kendinizi yeni keşiflere yelken açarken bulabilir, doğanın tertemiz havasını içinize çekebilirsiniz.


KATEGORİLER