Sapanca Maşukiye Ormanya Turu


SAPANCA MAŞUKİYE ORMANYA TURU

Binhan Turla doğayla iç içe bir gün geçirmeye hazır mısınız? Her hafta Çarşamba cumartesi ve Pazar günleri düzenlenen Ankara Çıkışlı Günübirlik Sapanca Maşukiye Ormanya turunda eğlence dolu aktiviteler eşliğinde bir gün geçirmek ve şehri keşfetmek için sizlerle buluşuyoruz. Sapanca Maşukiye Ormanya turumuzda siz değerli misafirlerimizin keyifli vakit geçirmelerine olanak sağlıyoruz.Sapanca turu

Her hafta Çarşamba cumartesi ve Pazar günleri Binhan tur olarak organize edilen günübirlik Sapanca turu; doğa harikası noktaları keşfetmek amaçlı, eğlenceli aktiviteleri ile uzman tur rehberlerimiz eşliğinde düzenlenen bir doğa turudur.

Sapanca, Sakarya iline bağlı doğasıyla meşhur bir ilçedir. İlçede bulunan tatlı su gölü olan sapanca gölü; keyifli yürüyüşler yapabileceğiniz, tekne turlarına katılabileceğiniz, göl kenarında çay kahve keyfi yapabileceğiniz doğal güzelliklerden sadece biri.Aşık ile Maşuk buluşması olarak tanımlanan Maşukiye’de ise yemyeşil orman, kuş cıvıltıları, keyif veren bir sakinlik sizleri karşılıyor. Yeşil ve mavinin buluştuğu yerde uzun yürüyüşler yapabilir, akarsu kenarında bulunan işletmelerde yemek yiyebilir, doğayla iç içe bir gün geçirebilirsiniz.

Dileyen misafirler bu doğa harikası olan yerde ATV turlarına katılıp bölgede keyifli bir aktivite yapabilir, zipline ile adrenalin dolu dakikalar yaşayabilirler. Ankara Çıkışlı Günübirlik Sapanca turunda bir diğer doğa harikası olan renkli tabiat parkı Ormanya bulunuyor. Her yaş grubunun ilgisini çeken Ormanya’da hobbit evleri ve hayvanat bahçesi özellikle çocuklar için ayrılmak istemeyecekleri bir yer oluyor. Çocukları doğa ile buluşturmak için en güzel yerlerden biri olan Ormanya renkli atmosferiyle adeta büyülüyor.

Sapanca Maşukiye Ormanya turu siz değerli misafirlerimizi birazda olsa her şeyden uzaklaştırıp dinlendirecek, keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak, hayatın olağan akışına kısa bir mola vermenizi sağlayacaktır.

Sapanca Turu Aktiviteleri ve Fiyatları

  • Adrenalini bol olan ATV turları Sapanca Maşukiye Ormanya turlarının vazgeçilmezlerinden biridir. Belirli güzergâh içerisinde doğanın tadını çıkarabileceğiniz ATV aracına tek kişi olarak binebilir veya iki kişi tek ATV’ye de binebilirsiniz.
  • ATV araç fiyatları 250 TL olmaktadır. Dilerseniz tek araca 250 TL vererek kendiniz binebilir veya iki kişi binerek kişi başı 125 TL şeklinde ödeme yapabilirsiniz.
  • Bir diğer doğal güzellik olan Sapanca gölünde tekne turu yaparak keyifli vakit geçirmek isteyen misafirler için tekne turu fiyatlandırmaları 70 TL şeklindedir.
  • Adrenalin dolu Zipline ile heyecanı doruklarda yaşamak isteyen misafirler için ise fiyatlandırmalar 60 TL şeklinde olmaktadır.


Sapanca turunda ne yenir?

Doğasıyla bizleri kendine hayran bırakan Sapanca’da bölge rehberlerimizin yönlendirmeleri ile lezzetli ve ekonomik olarak yeme-içme ihtiyaçlarınızı da karşılayabileceksiniz. Akarsu kenarında doğayla iç içe olan restorantlar da lezzetli yemekler bulabileceksiniz. Menü içeriği olarak ise Güveçte seçmeli balık-tavuk-köfte, garnitür, salata, meşrubat, su, çay bulunmaktadır.


KATEGORİLER