Olimpos Bungalov Evleri


Olimpos bungalov evleri

Olympos bungalov evleri doğa severlerin en gözde tatil konaklama yerlerindendir. Bölgenin dokusunu bozmayan ve oldukça konforlu olan bu evler, doğa ile sizi kavuştururken beklediğiniz konforu da sunmakta. Olympos bungalov evleri seçenekleri bölgede oldukça fazla, içlerinden sizin için en uygun olanını seçerek doğa ile iç içe, Olympos antik kentinin yakınında ve Olympos plajına sadece birkaç 100 metre mesafede bir tatil planı yapabilirsiniz. Her arkadaş ortamında en az bir kişinin yaz tatili sözü geçtiğinde aklına gelen ve anlata anlata bitiremediği Olympos’tan biraz bahsedelim.


Olympos nerede?

Antalya Kumluca ilçesine bağlı olan ve Torosların uzantısı, tahtalı dağından adını alan Olympos, Helenistik dönemden günümüze ulaşan bir tarihi kenttir. Olympos plajına yürürken antik kentin kalıntıları arasında yolunuza sık sık kalıntıları incelemek için ara vereceksiniz. Kalıntıların bir bölümün karşınıza çıktığı bu patika yol dışında bir çok kalıntı da orman ve çalılıkların arasına karışmış durumda.. Özellikle caretta caretta’ların yavrulama bölgesi olarak nam salan bölge tarihi ve doğal güzellikleri yanı sıra tertermiz suyu ile doğa, kültür ve deniz severlerin tüm beklentilerini karşılayan bir tatil sunuyor. Beydağları Milli Parkı sınırları içinde yer alan Olympos konaklama için yer arayan misafirleri için bir çok seçenek sunuyor. Özellikle doğa severlerin kamp yapmak için tercih ettiği bölgede farklı konaklama imkanları mevcut. Bölge de doğal ve tarihi dokuya zarar verilmeden hizmet veren pansiyonlar var. Asıl dikkat çeken konaklama alanları ise şüphesiz ağaç evler ve bungalov evler. Peki Olympos bungalov evleri konaklama için tercih edilme sebepleri nelerdir?


Olympos’ta neden bungalov evlerde konaklamalı?

Olympos’ta yapılacak bir çok aktivite mevcut bunların en başında ise muhteşem atmosferi ve ekonomik bir konaklama sunan bungalov ve ağar evler geliyor. Olympos’un simgesi haline gelmiş Olympos bungalov evleri sizlere sakin, samimi bir konaklama sunuyor. tam pansiyon bir işletme konforu kadar olmasa da bölgenin dokusuna uygun ve beklentilerinizi tam anlamı ile karşılayan bir hizmet sunuyor. Olympos bungalov evleri konaklama imkanları ile ilgili bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.


KATEGORİLER