Kuzey Ege Turu


Kuzey Ege Turu

07.12.2022

Kuzey Ege Turu

Ege bölgesi ülkemizin en güzel köylerine sahip, temiz havası, masmavi koyları, eşsiz doğası ve antik tarihi güzellikleri ile hak ettiği değeri ziyaretçi tarafından görmeye devam ediyor. Sizde Binhan tur farkı ile ege bölgesinin en özel yerlerini gezmek istemez misiniz? Ege bölgesi ılıman iklimi nedeni ile uzun bir deniz sezonuna sahiptir. Deniz sezonu sonlandıktan hemen sonra sonbaharın sonuna doğru başlayan zeytin hasat dönemi ile ege bambaşka bir havaya bürünür. Ege bölgesinin her noktası ayrı özel peki sizde Binhan tur kuzey ege turu ile kuzey egeyi keşfetmek ister misiniz?


Kuzey Ege Turu ile yepyeni bir tatil anlayışı

Kuzey Ege turu; ziyaretçilerine deniz, tarih, doğa ve ılık bir hava dolu bir tatil sunuyor. Ege'nin antik dönem kalıntıları ile dolu tarihi dokusunu, çam ağaçlarından zeytin ağaçlarına yeşilin her tonunu, ve ılık denizinin mavinin serinliklerini keşfetmeye davetlisiniz. Bütün bir yıl ziyaretçilerine bambaşka deneyimler yaşatan kuzey ege turu ile ruhunuzu dinlendireceksiniz.

Kuzey Ege Turu

Kuzey ege turu boyunca tam bir tatil ve dinlenme yaşayacağınız bir zaman dilimi olacak. Tatiliniz boyunca doğal ve kültürel güzelliklerin yanında yöreye has bir çok lezzetle de karşılaşacaksınız. Hem kültür hem de doğa turlarını birleştiren kuzey ege turu size çok iyi gelecek. Kuzey, Güney ve İç Batı olmak üzere üç bölüme ayrılan Ege bölgesinin; Kaz dağları ile ziyaretçilerini doğası ile büyülerken Gelibolu Yarımadası, Truva Antik Kenti, Assos'u ve Ayvalık ile de ziyaretçilerini tarihi bir keşfe çıktığımız turu, kuzey ege turu.


Kuzey Ege'de Görülmesi Gereken Yerler

Kuzey ege turu ile görülecek yerler, bölgenin geniş bir alana yayılması nedeniyle bölgeyi ziyaret etmek isteyen ziyaretçilerine bol seçenek sunmaktadır. Birçok masala, şarkıya, şiire, hikayelere ilham olan kuzey ege aşkların yaşandığı, savaşların yaşandığı çok özel bir noktadır. Kuzey ege turu sırasında görülmeye değer olan yerlerden bahsetmek gerekirse; Gelibolu yarımadası, Bozcaada, Gökçeada, Assos antik kenti, Truva antik kenti, Ayvalık ve Cunda adası olarak sıralanabilir. Binhan tur farkı ile kuzey ege ’yi keşfetmek isterseniz kuzey ege turu ile bize katılabilir, rehberimizden bölgeyi dinleyebilir, bölgeyi gezebilir ve bölge için programlanan etkinliklere katılabilirsiniz. Sizde kuzey ege turu ile egenin en özel noktaları ile tanışmak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz.


KATEGORİLER