Karadeniz Turu 2023


Karadeniz Turu 2023

08.01.2023

KARADENİZ TURLARI

Karadeniz, yeşil ve mavinin buluştuğu doğa ve kültür harikası olan ülkemizin en güzel yerlerinden biridir. Ankara çıkışlı 2023 Karadeniz turlarıyla bu bölgeyi keşfe çıkacaksınız. Karadeniz turu 3 gece 4 gün ve 4 gece 5 gün şeklinde düzenlenmektedir. Bu doğa harikası yerde neredeyse tüm illeri görebilecek ve doğayla iç içe olacaksınız. Aynı zamanda kültürüne şahit olabileceğiniz Karadeniz turlarında geçmişten günümüze kalan birçok yeri keşfedebilecek, muazzam güzellik ve tarihine şahit olabileceksiniz.

Binhan tur ile 2023 Karadeniz turlarında Karadeniz’in eşsiz bozulmamış doğasıyla bütünleşerek keyifli ve eğlenceli bir tatil yapacaksınız.Karadeniz turları; baştan sona tüm şehirleri görebileceğiniz, yöresel yemekler ile midenizin şenleneceği, tarihi dokusuyla sizleri geçmişe götüren, bölge halkının samimiyeti ile kendinizi evinizde hissedeceğiniz, bitmesini istemeyeceğiniz rüya gibi bir tur olacaktır.

Karadeniz Turu 2023

Yeşil ve mavinin ahenkli dansına şahit olabileceğiniz, dağlarını saran sisleri arasında huzur bulacağınız, bol oksijenli havasıyla sizlerde 2023 Karadeniz turlarını Binhan tur ile keşfedebilirsiniz. 2023 Karadeniz turları hem bütçenize uygun olup, ekonomik fiyatlandırmaları ile sizlere farklı şehirleri görme imkânı sağlamaktadır. Ankara çıkışlı Karadeniz turlarında D2 Yetki Belgeli Tur araçları, alanında uzman tur rehberleri, misafir memnuniyeti odaklı acente görevlileri ile sorun yaşamadan gezinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Karadeniz turunda farklı şehirleri tanıyabilecek, doğa ile iç içe olabileceksiniz. Zengin yemek kültürüyle meşhur şehirlerimizde lezzetli yemekler tadabileceksiniz. Tur bitiminde kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz ve birden fazla anıyla evlerinize geri döneceksiniz.

Karadeniz turunda gezilecek yerler

  • Artvin Borçka Karagöl,
  • Batum Gonia Kalesi, Ters Ev, Piazza Meydanı, Avrupa Meydanı, Saat Kulesi, Ali Nino Heykeli, Saint Nicholas Kilisesi, Tiyatro Meydanı, Alfabe Kulesi
  • Trabzon, Sümela Manastırı, Altındere Milli Parkı, Uzungöl, Çaykara, Sürmene,
  • Rize, Fırtına Vadisi, Ayder Yaylası, Gelintülü şelalesi, Zilkale Palovit Şelalesi,Rize Bez Atölyesi, Bıçak Atölyesi,Atatürk Köşkü, Ayasofya Camii,
  • Giresun, Giresun Kalesi
  • Ordu Boztepe, Fındık Fabrikası,
  • Samsun Bandırma Vapuru, Onur Anıtı,

Amasya, Amasya Müzesi ve Mumyalar Müzesi, Saray Düzü Kışlası, Bimarhane (Şifahane) , Şehzadeler Parkı, Şehzadeler Müzesi, Hazeranlar Konağı, Kral Kaya Mezarları, Saat Kulesi ve Yeşilırmak, Bayezid Külliyesi ve Amasya Minyatür Müzesi, Gök Medrese ve Torumtay Türbesi

Sizlerde Karadeniz turunda birçok yeri keşfedecek, bölge halkının samimiyetini hissedecek, yeni lezzetler tadacak ve bölgeye aşık olacaksınız. Çarşılarında Sevdikleriniz ve kendiniz için güzel anılar anımsatacak küçük hediyelik eşyalar alabilecek, sohbetin demi olan, Karadeniz’e özgü çay fabrikalarında çay yapımını görecek, bölgeden yöresel ürün alışverişleri yapabileceksiniz

3 gece 4 gün ve 4 gece 5 gün şeklinde bulunan 2023 Karadeniz Turları, sizler ve sevdiklerinizle rüya gibi bir tatil yapacağınız, geri dönmek istemeyeceğiniz, güzel hatıralar bırakacak olan bir gezi olacaktır.

Ankara Çıkışlı Karadeniz turunda gezme-görme keyfinizin yanında rafting heyecanı yaşayabilmeniz için fırtına vadisi uğrak noktalarımızdan biri olacak. Zipline etkinliği de bulunan fırtına vadisinde uygun fiyatlarıyla gününüzü daha da keyifli hale getirebileceksiniz.

Yeme-içme ihtiyaçlarınız için bölgenin yöresel yemeklerini tadabileceğiniz restorantları uzman rehberlerimiz tarafından yönlendirilebileceksiniz ve rahatlıkla ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek, bölgenin meşhur tatlarını keşfedebileceksiniz.

Binhan tur erken rezervasyon indirim fırsatlarıyla 2023 Karadeniz turlarını satın alabilir, bütçenize uygun, keyifli tatil fırsatı yakalayabilirsiniz. 2023 Karadeniz turlarında erken rezervasyonla tur ücretinin yarısını şimdi ödeyip geri kalanı tur günü verebilir, tur gününden 15 gün öncesine kadar koşulsuz iptal hakkına sahip olabilirsiniz. 2023 Karadeniz turları için www.binhantur.com web sayfamız üzerinden online rezervasyon oluşturabilir ve %40 ön ödeme imkanı ve +3 taksit avantajı ile kayıt işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

0850 308 57 68 no’lu Binhan Tur müşteri hizmetleri hattı ile iletişime geçerek 2023 Karadeniz turları hakkında genel bilgileri müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir, Binhan Tur whatsapp şirket hattı üzerinden kayıt işlemleriniz için yardım alabilirsiniz.

Karadeniz Turu 2023 Turuna Hazır mısın?

KARADENİZ TURLARINDA KONAKLAMA YERLERİ

Ankara çıkışlı Karadeniz turu ve Karadeniz ve Batum turu olarak bulunan 2023 Karadeniz turlarımızda otel konaklamalarımızı öncelikli olarak birinci gün Trabzon Golden Inn hotel’de ikinci gün Rize Oris Green Hotel’de üçüncü gün Ordu Balıktaşı City Hotelde gerçekleştirmekteyiz. Konakladığımız otellerde güler yüzlü ve sıcakkanlı personelleri, hijyenik ve konforlu odaları, lezzetli yemekleri ile rahat bir konaklama gerçekleştirebilirsiniz.


KATEGORİLER