Ilgaz Turu Bir Gece Konaklamalı


Ilgaz Turu Bir Gece Konaklamalı

Ilgaz turu bir gece konaklamalı sayesinde Kastamonu’nun en güzel ilçelerinden biri olan Ilgaz, dünyaca ünlü Ilgaz Dağı Milli Parkı ile her yıl binlerce insanı kendine çekiyor ve bu tur size bu güzellikle tanışma imkanı sunuyor. Batı Karadeniz’in olağanüstü manzaralarının yanı sıra çok zengin bir bitki örtüsüne ve vahşi yaşama sahip olan Ilgaz, doğa sevenleri kendisine hayran bırakan bir yer. Ilgaz Dağı Milli Parkı’nda doğanın içinde huzur bulabileceğiniz ve temiz havanın keyfini çıkarabileceğiniz pek çok güzel yürüyüş parkuru barınıyor. Ilgaz Dağı eteklerinde kurulan Ilgaz kayak merkezi de kış aylarında muhteşem kış manzaraları arasında kayak yapabileceğiniz muhteşem bir tesis, bu tesisle beraber Ilgaz ilçesi kış aylarında da turistlerin ilgisini çekiyor. Bir gece konaklamalı Ilgaz turu sayesinde bu eşsiz güzelliklerle çok güzel anılar biriktirme şansı bulabilirsiniz.

Ilgaz Turu Bir Gece Konaklamalı

Ilgaz Turu Bir Gece Konaklamalı 2

Ilgaz Turu Bir Gece Konaklamalı 3

Ilgaz Turu Bir Gece Konaklamalı Turda Nereler Gezilir?

Ilgaz turu bir gece konaklamalı nereler gezilir? Sorusunun cevabı şu şekilde açıklanabilir. İndağı Kaya Mezarı, Ilgaz gezinizde mutlaka uğramanız gereken yerler arasında bulunuyor. Bizans ve Roma dönemine ait olan ve kayalara oyulmuş bu mezarlar, tarih seven kişileri büyüleyecek pek çok ayrıntıyla dolu. İndağı Kaya Mezarı gezinizden sonra ziyaret edebileceğiniz ünlü Kırkpınar Yaylası, sıcak yaz aylarında hem yerel halk hem de turistler için serin bir kaçış noktası haline gelmiştir. Deniz seviyesinden 1800 metre yüksekte yer alan bu güzel yayla, yüksek oksijene sahip havasıyla yılın bütün stresinden kurtulup rahatlayabileceğiniz bir mekan. Kırkpınar Yaylası’nda bulunan ağaç evlerde de konaklayarak, yöresel kahvaltıların ve doğa yürüyüşlerinin eşsiz güzelliğine tanık olabilirsiniz. Kış aylarında muhteşem göl manzarasının fotoğraflarını çekmek, yaz aylarında ise balık tutmak veya serin göl sularında yüzmek için Osman Gölü'nü ziyaret edebilirsiniz.

Ilgaz Turu Bir Gece Konaklamalı 4

Ilgaz Turu Bir Gece Konaklamalı Niçin Tercih Edilmeliyiz?

1 gece konaklamalı ılgaz turu sayesinde kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Hem uygun fiyatlardan yararlanmak hem de konforlu ve kaliteli bir tatil yaşamak istiyorsanız bir gece konaklamalı Ilgaz turunu tercih etmenizi tavsiye ederiz. Bir gece konaklamalı Ilgaz turu sayesinde doğa güzellikleri ve zengin tarihi dokusuyla ülkemizin gizli cennetlerinden birisi olan Ilgaz’la tanışma ve oranın keyfini çıkarma şansı bulabilirsiniz.


KATEGORİLER