Günübirlik Yedigöller Turu


Yedigöller Turu

Günübirlik Yedigöller turu sizi doğa ile iç içe olmaya ve tazelenmeye çağırıyor. Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Yedigöller Milli Parkı, Türkiye’nin yeşil rotalarından biri olma niteliğine sahip. Siz de doğanın kucağına rotanızı çevirmek ve karışıklığı ardınızda bırakıp yenilenmek istiyorsanız avantajlı Yedigöller turları ile yola çıkabilirsiniz. Türkiye’nin manzarası şahane yerlerinden biri olan Yedigöller aynı zamanda kamp alanı için de uygun bir yer olması sebebiyle tatil severlerin ilgisini çekiyor.

Günübirlik Yedigöller Turu

Günübirlik Yedigöller Turu 2

Günübirlik Yedigöller Turu 3

Günübirlik Yedigöller Rehber Turu

Günübirlik Yedigöller turu harika bir doğanın sizi kucakladığı hafta sonları keşif rotalarından biri olurken, tertemiz havayı içinize çekip adeta detoks etkisi yaşayacaksınız. Hem kış hem yaz hem de bahar aylarında ayrı güzellikler sağlayan Yedigöller, her mevsime özel tecrübelerle buluşturacak sizleri. Kışın Yedigöller turları ile bembeyaz bir coğrafyaya merhaba derken bahar aylarında yeşili, sarıyı ve kırmızıyı bir arada görecek, görkemli doğa fotoğrafları çekeceksiniz. Yazın yapacağınız Yedigöller turu ile göl kenarında dinlenecek ve kano kiralayarak gölde huzurlu hissedeceksiniz. Ve hemen her mevsimde yürüyüş ve kamp yapacak, kuşları gözlemleyecek, doğayla birleşeceksiniz. Yedigöller’i bir hafta sonu planı ile harika bir tatil keyfine dönüştürebilirsiniz. Abant, Gölcük ve Yedigöller zevki gerçekten bir başkadır. İster bir gün ister iki günlük bir planla bu harika coğrafyaya siz de tanık olmalısınız.

Günübirlik Yedigöller Turu 4


Günübirlik Yedigöller Turu 5

Neden Günübirlik Yedigöller Turuna katılmalısınız?

Günübirlik Yedigöller turu her yıl olduğu gibi bu yıl da hem yakınlığı hem ideal fiyatlı oluşu hem de doğa ile iç içe olması Yedigöller turu ile yola çıkmayı avantajlı kılıyor. Kışın da bahar aylarında da çok talep gören Yedigöller turu, dönemsel olarak çeşitli fiyatlara sahip oluyor. Günübirlik Yedigöller turları, epeyce uygun fiyatlara sahip olurken konaklamalı Yedigöller turunda da fiyatlar farklılık gösterebiliyor. Lüks otobüsler, otobüs ikramları, sucuk partilerinin ücrete dahil olduğu Yedigöller turları pek çok ilden çıkışlı düzenleniyor. Ankara çıkışlı Yedigöller turları, Kocaeli çıkışlı Yedigöller turları gibi çeşitli illerden çıkışlı turlar da fiyat değişiklik gösterebiliyor. Yedigöller turu genellikle her kesime hitap ettiği için her zaman revaçta oluyor. Eğer çalışan biriyseniz hafta sonu gidebileceğiniz Yedigöller turu ile neşeli bir gün geçirebilirsiniz. Eğer öğrenci iseniz Yedigöller turu epeyce ekonomik fiyatlı olduğu için arkadaş grubunuzla bol bol eğlenebileceğiniz bir organizasyon yapabilirsiniz.


KATEGORİLER