Güneydoğu Turları


Güneydoğu Turları

Gap güneydoğu turları; ülkemizin uzun zaman gizli kalmış güzelliklerinin değerinin artmasını gidip yerinde kutladığımız turlar olarak özetlenebilir. Gap güneydoğu turları ile bölgenin en gözde turistik yerlerini ziyaret edecek, bölgenin kültürel tüm zenginlikleri ile tanışacaksınız. Binhan tur avantajları ile sizde Gap Güneydoğu turlarına katılmak ister misiniz? Masalsı bir yolculuğa hazır mısınız?

Gap turu

Gap güneydoğu turları ile Yukarı Mezopotamya’nın tüm tarihine şahit olacaksınız. Geçmişten bugüne farklı inanışların yaşandığı coğrafyaya hediye edilen dini mabetlerden tutunda, bölgenin leziz tatlarına kadar özellikle mimarisi ve daha onlarca yönü ile bölge sizi çok etkileyecek. Binlerce yıldır, en eski uygarlıklardan günümüze farklı onlarca farklı kültüre ev sahipliği yapmış, tarihin izlerini hala bozulmadan taşıyan, doğal güzellikleri ile misafirlerini etkileyen özellikle enfes lezzetleri ile gelenleri kendine aşık eden Güneydoğu Anadolu bölgesi, gezi severlerin yeni gözdesi olmayı başardı. Bu deneyimi Binhan tur ile yaşamaya hazır olun.
Güneydoğu Anadolu turu ile göreceğiniz yerler

Güneydoğu Anadolu turu boyunca Gaziantep’ten, Hatay’a, Mardin’den, Diyarbakır’a bölgenin en güzel yerlerini ve güzelliklerini görmeye hazır olun. Nemrut Dağı, Hasankeyf dahil onlarca özel noktadan göreceğiniz manzaralar ile harika bir deneyim yaşayacaksınız. Dünyadaki ilk üniversitenin kurulduğu Harran ve eski Urfa kalesini göreceksiniz. Güneydoğu Anadolu turu ile, bölgenin en gözde eğlencelerinden olan sıra gecelerine katılacaksınız ve sizler için detaylıca hazırladığımız program için de ve ekstra etkinlikler ile bölgeyi doyasıya yaşayacaksınız. Doğal ve tarihi güzellikleri ile bir kültür şöleni sunan bölge, lezzetleri ile de meşhur peki Güneydoğu Anadolu turu boyunca bölgede hangi lezzetleri tadabilirsiniz?Güneydoğu Anadolu turu lezzetleri

Tam bir gastronomi cenneti içine düştüğünüz hissine kapılmanıza neden olacak olan Güneydoğu Anadolu turu ile yepyeni tatlar deneyeceksiniz; kuru kekik, çökelek, künefe, badem şeker, Antep lahmacunu, peynirli kadayıf, katmer, çiğköfte, tırnaklı ekmek, meyan şerbeti başta olmak üzere kebaplar ve daha onlarca lezzet sizi bekliyor. Alternatif tatil yörelerinin başında gelen Güneydoğu Anadolu bölgesi, tüm gizemiyle yüz yıllardır keşfedilmeyi bekliyor. Güneydoğu Anadolu turu ile bu gizemin içinde kaybolacak, yeni bir kültür ile tanışacaksınız. Binhan tur olarak bölgenin görülmesi gereken her noktasını programladığımız Güneydoğu Anadolu turu ile keşfe davet ediyoruz. Güneydoğu Anadolu turu programları, tur tarihleri ve detaylı bilgi için iletişime geçebilir, bilgi alabilirsiniz.


KATEGORİLER