En Uygun Karadeniz Turu


EN UYGUN KARADENİZ TURU

En uygun Karadeniz turu 'na katılmak istiyorsanız eğer Binhan Tur ile Ankara Çıkışlı Karadeniz turlarını tercih edebilirsiniz! Öncelikle Karadeniz bölgesini tanıyalım. Karadeniz Bölgesi, ismini Karadeniz'den alan, Türkiye'nin yedi coğrafi bölgesinden biridir. Bölge adeta yeşilin binbir tonunu barındırmaktadır. Yeşilin ve mavinin bu binlerce tonuna rastlayabileceğiniz Karadeniz turlarında, Binhan tur ile erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak en uygun Karadeniz turu arayışınızın cevabını bulabilirsiniz. Binhan tur Karadeniz turlarında sizlere erken rezervasyon fırsatları sunuyor! Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak uygun Karadeniz turu fiyatları yakalayabilir ve tatilinizi keyifle yapabilirsiniz.

Karadeniz turu denilince akla gelen, el değmemiş Uzungöl, asırlara ev sahipliği yapan Sümela Manastırı, renkli sokaklarıyla Batum, Sislerin yaylası Ayder, Trabzon’un gözbebeği Atatürk Köşkü, Boztepe manzarasıyla Ordu, kemençe ve tulumun o sesi, yöresel yemeklerin vazgeçilmezi kuymak, meşhur laz böreği, olmazsa olmazlardan balık tava ve daha birçok güzelliği içinde barındıran bu bölgeye âşık olacaksınız. Doğa ve tarihin kalbi olan bu bölgeyi Ankara Çıkışlı Karadeniz turlarıyla baştan sona görebileceksiniz. Binhan tur ile Karadeniz turları 3 gece 4 gün şeklinde düzenlenmektedir.


Aynı zamanda dileyen misafirler için 4 gece 5 gün şeklinde düzenlenen program seçeneği de bulunmaktadır. Baştan sona Karadeniz’in keyfine doyum olmayan güzelliklerine şahit olabilecek, doğayla iç içe, şehir stresinden uzaklaşarak birkaç gün huzurlu tatil yapabileceksiniz. En uygun Karadeniz turu arayışı içindeyseniz eğer Binhan tur ile erken rezervasyon ile Karadeniz turlarına kayıt yaptırabilirsiniz. Binhan tur ile Karadeniz turları bütçenize uygun olarak, ekonomik fiyatlandırmaları ile sizlere keyifli bir tatil yaşatacaktır. Binhan Tur ile Ankara Çıkışlı Karadeniz Turlarında D2 Yetki Belgeli Tur araçları, alanında uzman tur rehberleri, misafir memnuniyeti odaklı acente görevlileri ile sorunsuz bir gezi yaşayabilirsiniz. Ankara Çıkışlı Karadeniz turlarında erken rezervasyonla kayıt yaptırabilir, %40 ön ödeme yapabilir geri kalan tutarları tur günü verebilirsiniz. Aynı zamanda tur gününden 15 gün öncesine kadar koşulsuz iptal hakkına sahip olabilirsiniz. Karadeniz turları için www.binhantur.com üzerinden rezervasyon oluşturabilir ve +3 taksit avantajı ile kayıt işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Binhan Tur ile Karadeniz turlarında gezme-görmenin yanı sıra bölgenin yöresel ürünlerini satın alabilmeniz için de yöresel alış-veriş zamanlarınız bulunuyor. Uzman rehberlerimiz en kaliteli dükkanlardan en uygun şekilde alabilmeniz için sizlere yardımcı olacaklar. Sohbetin demi olan çay fabrikalarında çay yapımlarını inceledikten sonra meşhur Karadeniz çaylarından alarak evinize döndüğünüzde keyifle yudumlayabilirsiniz. Aynı zamanda Karadeniz turlarında eğlenmeyi sevenler için zipline ve rafting etkinlikleri yapabilecekleri fırtına vadisi yer almaktadır. Zipline fiyatları 70 TL rafting fiyatları ise 250 TL civarında olmaktadır.


Doğayla iç içe vakit geçirerek, bu heyecanlı aktiviteleri de tur esnasında yapabilmeniz için serbest zamanınız bulunuyor. Bu etkinlikler ile adrenalin dolu bir gün geçirebilirsiniz. Ankara Çıkışlı Karadeniz turlarında uzman rehberlerimizin yönlendirmeleri ile yeme-içme ihtiyaçlarınızı da rahatlıkla karşılayabileceksiniz. Binhan tur ile en uygun Karadeniz turları fırsatlarını yakalayıp sizlerde bu keyifli geziye katılabilirsiniz. Erken rezervasyon indirim fırsatlarıyla Karadeniz turlarını satın alabilir, bütçenize uygun şekilde hayallerinizdeki tatili yaşayabilirsiniz.

Karadeniz Turlarında Hangi Otellerde Konaklama yapılmaktadır?

Karadeniz turlarında hangi otellerde konaklama yapıldığı merak ediyorsanız eğer bu konuda da Binhan tur sizlere konforlu ve kaliteli otellerde kalma imkânı sağlamaktadır. 3 gece otel konaklaması bulunan Karadeniz turlarında konforlu konaklama sağlayıp yarım pansiyon konaklama hizmeti alabilirsiniz. 3 gece konaklamalı Karadeniz turlarında Otel konaklamaları tek kişilik oda (single room), iki kişilik oda (double room) ve üç kişilik oda (triple room) şeklinde yapılmaktadır. Birinci gün otel konaklaması Trabzon Golden Inn Otel, İkinci gün konaklama Rize Ayder yaylası - Loya Ahşap Otel, Üçüncü gün konaklama Ordu Balıktaşı City Otelde sağlanmaktadır. 4 gece otel konaklaması bulunan Karadeniz turlarında ise ikinci ve üçüncü gün aynı otelde konaklama yapılmaktadır.
3 Gece 4 Gün Karadeniz Turuna Çıkarken Yanınızda Neler Bulunmalıdır?

3 gece 4 gün Karadeniz turuna çıkarken yanınızda bulundurmanız gerekenler ilk olarak şemsiye ve yağmurluk olmalıdır. Karadeniz bölgesi her mevsim yağışlıdır. Güne güneşli bir havayla başlayıp bir anda yağmurun sizi serinletmesi kaçınılmaz olacaktır. Diğer önerilerimiz olarak spor ayakkabısı, yedek kıyafetler, güneş gözlüğü ve şapka alabilirsiniz.

Sizlerde yeşil ve mavinin bütünleşen bölgesi, bulutlara yaslı Karadeniz’i görmek isterseniz eğer 0850 308 57 68 no’lu Binhan Tur müşteri hizmetleri hattı ile iletişime geçerek Karadeniz turları hakkında genel bilgileri müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir, Binhan Tur whatsapp şirket hattı üzerinden kayıt işlemleriniz için yardım alabilirsiniz.


KATEGORİLER