En Uygun Gap Turu


En Uygun Gap Turu

04.02.2024

EN UYGUN GAP TURU

GAP turları yeni kültürleri görmek isteyenler ve tarihi doyasıya yaşamak isteyenler için ziyaretçilerin en çok tercih ettiği bölgelerden biri olmaktadır. Binlerce yıllık tarih kokan yerleriyle, her bir noktasında ayrı hislere bürüneceğiniz bu bölgede 3 gece 4 gün olarak düzenlenen Ankara Çıkışlı GAP Turlarıyla keyifli bir gezi yapabilirsiniz. Mezopotamya olarak bilinen Anadolu topraklarını doyasıya gezme görme imkânı bulabileceksiniz. 3 gece 4 gün şeklinde düzenlenen GAP Turları sizler için, geri dönmek istemeyeceğiniz, güzel hatıralar bırakacak olan bir gezi olacaktır.

GAP turlarında en uygun, ekonomik fiyatlı arayış içindeyseniz eğer Binhan tur size bu fırsatı sunuyor. Erken rezervasyon fırsatlarıyla uygun fiyatlı ekonomik GAP turu satın alabilir, gezinizin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

GAP turları hem bütçenize uygun olup, hem de ekonomik fiyatlandırmaları ile sizlere farklı şehirleri görme imkânı sağlamaktadır. Ankara çıkışlı GAP Turlarında D2 Yetki Belgeli Tur araçları, alanında uzman tur rehberleri, misafir memnuniyeti odaklı acente görevlileri ile sorun yaşamadan gezinizin tadını çıkarabilirsiniz.


GAP turlarında erken rezervasyonla tur ücretinin yarısını şimdi ödeyip geri kalanı tur günü verebilir, tur gününden 15 gün öncesine kadar koşulsuz iptal hakkına sahip olabilirsiniz. GAP turları için www.binhantur.com web sayfamız üzerinden online rezervasyon oluşturabilir ve %40 ön ödeme imkanı ve +3 taksit avantajı ile kayıt işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

0850 308 57 68 no’lu Binhan Tur müşteri hizmetleri hattı ile iletişime geçerek GAP-MEZOPOTAMYA turları hakkında genel bilgileri müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir, Binhan Tur whatsapp şirket hattı üzerinden kayıt işlemleriniz için yardım alabilirsiniz.

GAP TURLARINDA OTEL KONAKLAMALARI

Binhan tur ile GAP turları 3 gece 4 gün şeklinde düzenlenmektedir. 3 gece otel konaklaması bulunan GAP turlarında 5 yıldızlı otellerde konforlu konaklama sağlayıp yarım pansiyon konaklama hizmeti alabilirsiniz. 3 gece konaklamalı GAP turlarında Otel konaklamaları tek kişilik oda (single room), iki kişilik oda (double room) ve üç kişilik oda (triple room) şeklinde yapılmaktadır.

 • Birinci gün otel konaklaması Adıyaman Antiochos Otel
 • İkinci gün konaklama Mardin Mardiva otel
 • Üçüncü gün konaklama Şanlıurfa Nevali otelde sağlanmaktadır.

GAP turları; baştan sona tüm şehirleri görebileceğiniz, yöresel yemekler ile midenizin şenleneceği, tarihi dokusuyla sizleri geçmişe götüren, bölge halkının samimiyeti ile kendinizi evinizde hissedeceğiniz, bitmesini istemeyeceğiniz rüya gibi bir tur olacaktır.

Uygun fiyatlandırmaları ile 5 yıldızlı otel konaklamaları bulunan GAP turunun keyfini çıkarabilirsiniz.


GAP turuna ne zaman gidilmeli?

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin iklim tipi, karasal iklimdir. Karasal iklimin özelliklerine bakıldığında, yaz mevsimi çok sıcak ve kurak geçer.

Bundan dolayı GAP turuna gidilmesi gereken en uygun zaman dilimi bahar ayları ve yaz ayının bir bölümü olacaktır. GAP turları Nisan aylarında başlayarak haziran ayının sonuna kadar devam etmektedir. Sonrasında Eylül ayında başlayarak Kasım ayına kadar tercih edebilirsiniz.

En uygun fiyatlandırmalarıyla GAP turlarını erken rezervasyon imkânı ile satın alabilirsiniz.

GAP TURLARINDA SIRA GECESİ

Güneydoğu Anadolu bölgesi şehirlerinden Şanlıurfa denilince ilk akla gelen meşhur sıra gecesi olmaktadır. Sıra geceleri Şanlıurfa'da önemli bir yer tutmaktadır. Sıra gecesi halkın içinden gelen ve günümüze kadar yaşatılmış bir gelenektir. Sıra gecesi müzik ve muhabbetin iç içe olduğu bir kültür olarak ele alınabilir. Binhan tur ile 3 gece 4 gün olarak düzenlenen GAP turlarında turun üçüncü günü Şanlıurfa konaklaması bulunmaktadır. Şanlıurfa’da dileyen misafirler bölge kültürünü tanıyabilecekleri sıra gecesine katılabilirler. Dileyen misafirler ile araçta buluşarak geçiş yapılmaktadır. Akşam yemeği ile birlikte Sıra Gecesi organizasyon ücreti kişi başı 250 TL’dir. Akşam Yemeği Menüsünde; Lebeni Çorbası , Adana, Patlıcanlı Kebap, Fındık Lahmacun, İçli Köfte Ayran bulunmaktadır. Canlı müzik etkinlikleri ile ortalama 2,5 saat süren Sıra Gecesi organizasyonunun ardından araca binerek otele geri dönüş sağlanmaktadır.

3 Gece 4 Gün GAP Turuna Çıkarken Yanınızda Neler Bulunmalıdır

 • - Şemsiye
 • - Şarj Aleti
 • - Rahat Yürüyüş Ayakkabısı
 • - PowerBank
 • - Ağrı Kesici
 • - Fotoğraf Makinesi
 • - Yedek Kıyafetler
 • - Güneş Gözlüğü
 • - Sırt Çantası
 • - Şapka

Binhan tur erken rezervasyon indirim fırsatlarıyla GAP turlarını satın alabilir, bütçenize uygun, keyifli tatil fırsatı yakalayabilirsiniz. Ankara Çıkışlı GAP Turlarında buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz.


KATEGORİLER