Bayramda Karadeniz Turu


BAYRAMDA KARADENİZ TURU

Karadeniz bölgesi yeşilin binbir tonuyla ün salmış, ülkemizin dikkat çeken yerlerinden biridir. Her yıl yerli ve yabancı çok fazla turist ağırlamaktadır. Karadeniz turu, Karadeniz bölgesini kapsayan 3 gece 4 gün ve 4 gece 5 gün şeklinde düzenlenen gezilerdir.

Bölgede yağış boldur, her mevsim yağışlıdır ve kurak dönem yoktur. Bundan dolayı mevsim şartlarına uygun olarak yılın belli dönemleri gidilmektedir. Nisan aylarında başlayıp sonbahar mevsimine kadar devam eden Karadeniz turlarıyla doğayla iç içe olabileceğiniz, yeşil ve mavinin ahenkli dansına şahit olabileceğiniz, huzurun tam da ortasında olabileceksiniz.


Karadeniz turlarının en çok tercih edilen zamanlarından biri de ramazan bayramı ve kurban bayramı zamanlarıdır. Bayram tatillerinde doğayla iç içe olmak isteyen misafirler için Karadeniz turları çok fazla tercih edilmektedir.

Bayram tatillerini değerlendirmek isteyen misafirler için 3 gece 4 gün ve 4 gece 5 gün olarak düzenlenen Ankara Çıkışlı Karadeniz turlarında, hem bayramınızı keyifli geçirebilecek, hem de yaşadığınız şehrin stresinden birkaç gün uzaklaşıp kendinizi doğanın kucağında hissedebileceksiniz.

Binhan Tur ile her hafta 3 Gece 4 Gün Karadeniz Turu, Ramazan Bayramı Özel Karadeniz Turu, Kurban Bayramı Özel Karadeniz Turu, 29 Ekim Özel Karadeniz turlarında sizlerle buluşuyoruz.

Ankara Çıkışlı Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı Özel Karadeniz Turlarında bayram tatilinizi keyifle geçirebilir, uygun fiyatlandırmalarıyla ve konforlu konaklama otelleriyle bayramı doyasıya yaşayabilirsiniz.

Karadeniz turları ile eşsiz el değmemiş doğal güzellikleri, tarihin dokusunu, ormanlarla kaplı yolları, yeşil ve mavinin eşsiz güzelliğine şahit olabileceksiniz. Aynı zamanda tulum ve kemençe sesiyle eğlencesine doyum olmayan yöresel oyunları görebilecek ve yöresel yemekler ile mideleriniz şenlenecek.

Binhan tur, Bayram tatilini Karadeniz turunda değerlendirmek isteyen misafirler için erken rezervasyon fırsatlarıyla satın alabilecekleri uygun fiyatlandırmaları ile şimdi satın alarak tur gününe kadar ödeme imkânı sunmaktadır.

Karadeniz Turları Erken Rezervasyon Fırsatlarını kaçırmayıp %40 ön ödeme ve +3 Vade Farksız Kredi Kartına Taksit imkânları ile bayramda Karadeniz Turu'nun keyfini çıkarabilirsiniz.


Ankara Çıkışlı Kurban Bayramı ve Ramazan Bayramı 3 Gece 4 Gün Karadeniz ve Batum Turlarında

Sümela Manastırı – Altındere Milli Parkı – Vatan Çay Fabrikası – Çaykara – Uzungöl – Seyir Terası – Kom Kafe – Sürmene Sis Dağı -Sürmene - Batum- Orta Camii – Altın Post Anıtı – Posedion Meydanı – Piazza Meydanı-Ali ve Nino Heykeli- Ters Restoran-Batum Bulvarı – Batum Sahili -Çeymacukur Yaylası –Çinçiva Köyü-Zilkale-Palovit Şelalesi- Şimşir Ormanları-Çat Vadisi-Elevit Yaylası-Çamlıhemşin-Fırtına Vadisi-Gelin Tülü Şelalesi-Ayder Yaylası-Çeçeva Çay Bahçesi-Bçak Atolyesi-Ayasofya Müzesi-Yöresel Şarküteri-Ordu Boztepe şeklinde program bulunmaktadır.

4 gece 5 gün Baştan Sona Karadeniz Turlarında

Trabzon – Maçka - Sümela Manastırı – Uzungöl - Artvin Borçka – Karagöl - Sarp Kapısı - Gürcistan Batum - Gonio Kalesi - Orta Camii - Nicholas Kilisesi - Avrupa Meydanı - Medea Heykeli - Ali ve Nino - Alfabe Kulesi - Rize Çamlıhemşin – Zilkale - Şenyuva Köprü - Palovit Şelalesi - Ayder Yaylası - Huser Yaylası - Atatürk Köşkü - Ayasofya Camii - Giresun Adası (panaromik) - Giresun Kalesi (panaromik) - Ordu Boztepe (teleferik) – Samsun Bandırma Vapuru - Onur Anıti - Tütün İskelesi – Amasya - Arkeoloji Etnoğrafya Müzesi - Beyazıd Külliyesi - Yalıboyu Evleri - Şehzadeler Parki - Hazeranlar Konağı - Yeşilırmak Vadisi - Kralkaya Mezarları(panaromik) şeklinde program bulunmaktadır.

Bayram tatillerinde sizler ve sevdikleriniz beraber farklı bir bayram geçirmek için Karadeniz turlarını tercih edebilirsiniz.

2023 Ramazan Bayramı Ne Zaman?

2023 Yılında Ramazan Bayramı Nisan ayına denk gelmektedir. Ramazan Bayramı’nın ilk günü 21 Nisan’a denk gelmektedir.


2023 Kurban Bayramı Ne Zaman?

2023 Yılında Kurban Bayramı Haziran ayının sonuna denk gelmektedir. Kurban Bayramı’nın ilk günü 28 Haziran 2023 Çarşamba gününe denk gelmektedir.

Sizlerde bayram tatillerinizi doğayla içe içe olarak, puslu Karadeniz dağları arasında, yöresel yemekler ve tulum sesi eşliğinde, el değmemiş doğal güzellikleri ile değerlendirmek isterseniz eğer; Binhan Tur ayrıcalıkları ile Ankara Çıkışlı Karadeniz turlarını satın alabilir, keyifli bir tatil yapabilir, ülkemizin en güzel yerlerinden olan Karadeniz bölgesini, Bayramda Karadeniz turlarını tercih ederek keşfedebilirsiniz.

0850 308 57 68 no’lu Binhan Tur müşteri hizmetleri hattı ile iletişime geçerek 2023 Ramazan Bayramı Karadeniz turları ve Kurban Bayramı Karadeniz turları hakkında genel bilgileri müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir, Binhan Tur whatsapp şirket hattı üzerinden kayıt işlemleriniz için yardım alabilirsiniz.

Binhan Tur ile her hafta Ankara Çıkışlı Karadeniz turları, Ankara Çıkışlı Ramazan Bayramı özel Karadeniz turları ve Ankara Çıkışlı Kurban Bayramı özel Karadeniz turlarında siz değerli misafirlerimizle görüşmek dileğiyle…