Bayramda Gap Turu


Bayramda Gap Turu

04.02.2024

BAYRAMDA GAP TURU

Güneydoğu Anadolu bölgesi kültür ve tarih açısından ülkenin en dikkat çeken yerlerinden biri olmaktadır. GAP Turu Güneydoğu Anadolu bölgesini kapsayan 3 gece 4 gün şeklinde düzenlenen bir tur programıdır.

Yılın belli dönemlerinde gidilmesi uygun olan bölge her sene çok fazla turist ağırlamaktadır. Güneydoğu Anadolu Bölgesinin iklim tipi, karasal iklimdir. Karasal iklimin özelliklerine bakıldığında, yaz mevsimi çok sıcak ve kurak geçer.

Bundan dolayı GAP turuna gidilmesi gereken en uygun zaman dilimi bahar ayları ve yaz ayının bir bölümü olacaktır. GAP turları Nisan aylarında başlayarak temmuz ayının başına kadar devam etmektedir. Sonrasında Eylül ayında başlayarak Kasım ayına kadar sürmektedir.


GAP turları bu mevsimler arasında tercih edilirken en çok tercih edilenlerden biri de Bayramda GAP turları olmaktadır. Bayram tatillerini değerlendirmek isteyenler için 3 gece 4 gün şeklinde düzenlenen GAP turları çok fazla ilgi çekmektedir.

Binhan Tur ile her hafta 3 Gece 4 Gün GAP Turu, Ramazan Bayramı Özel GAP Turu, Kurban Bayramı Özel GAP Turu, 29 Ekim GAP turlarında sizlerle buluşuyoruz.

Ankara Çıkışlı Ramazan bayramı ve kurban bayramı özel GAP turlarında bayram tatilinizi keyifle geçirebilir, uygun fiyatlandırmalarıyla ve 5 yıldızlı konaklama otelleriyle bayramı doyasıya yaşayabilirsiniz.

Bu turlar ile eşsiz tarihi gezi noktalarını, muhteşem gastronomi şehirlerini, güneydoğu Anadolu kültürünü, tarihi ve bölgenin sıcak samimi havasıyla şeker gibi bir bayram geçireceksiniz.

Binhan tur, Bayram tatilini GAP turunda değerlendirmek isteyen misafirler için erken rezervasyon fırsatlarıyla satın alabilecekleri uygun fiyatlandırmaları ile şimdi satın alarak tur gününe kadar ödeme imkânı sunmaktadır.

GAP Turları Erken Rezervasyon Fırsatlarını kaçırmayıp %40 ön ödeme ve +3 Vade Farksız Kredi Kartına Taksit imkânları ile bayramda GAP Turu'nun keyfini çıkarabilirsiniz.

3 Gece 4 Gün GAP Turlarında

Adana, Tarihi Taş Köprü, Adana Sabancı Merkez Camii, Adıyaman, Kahta, Karakuş Tümülüsü, Cendere Köprüsü, Nemrut Dağı, Nissibi Köprüsü, Diyarbakır, Ulu Camii, Dört Ayaklı Minare, Diyarbakır Surları, On Gözlü Köprü, Hevsel Bahçeleri, Hasankeyf, Midyat, Telkâri Atölyesi, Midyat Konuk Evi, Kasımiye Medresesi, Eski Mardin Sokakları, Zinciriye Medresesi, Mardin Protestan Kilisesi, Latifiye Camii, Sokulbar (İnekler Çarşısı), Bakırcılar Çarşısı, Mardin Ulu Camii, Şehidiye Camii, Şahtana Konağı, Şanlıurfa, Göbeklitepe, Balıklı Göl, Bakırcılar Çarşısı, Bedesten, Sipahi Pazarı, İsot Pazarı, Gümrük Hanı, Sıra Gecesi, Harran, Konik Kubbeli Evler, Halfeti, Gaziantep, Zeugma Mozaik Müzesi, Antep Kalesi, Pirsefa Hazretleri ve Hz. Yuşa Peygamber Türbeleri, Almacı Pazarı ve Tahmis Kahvecisi gezi rotası olarak bulunmaktadır.

Aynı zamanda bölge kültürünü yakından tanımak isteyen misafirler için Sıra gecesi organizasyonu bulunan GAP turlarında, hem kulaklarınızın pası silinecek, hem de meşhur yöresel yemekler ile mideleriniz bayram edecektir.

Bayram tatillerinde sizler ve sevdikleriniz beraber farklı bir bayram geçirmek için GAP turlarını tercih edebilirsiniz.

2023 Ramazan Bayramı Ne Zaman?

2023 Yılında Ramazan Bayramı Nisan ayına denk gelmektedir. Ramazan Bayramı’nın ilk günü 21 Nisan’a denk gelmektedir.

2023 Kurban Bayramı Ne Zaman?

2023 Yılında Kurban Bayramı Haziran ayının sonuna denk gelmektedir. Kurban Bayramı’nın ilk günü 28 Haziran 2023 Çarşamba gününe denk gelmektedir.

Sizlerde bu özel günleri değerlendirmek isterseniz Binhan Tur ayrıcalıkları ile GAP turlarını satın alabilir, keyifli bir tatil yapabilir, ülkemizin en güzel yerlerinden olan Güneydoğu Anadolu bölgesini, Bayramda GAP turlarını tercih ederek keşfedebilirsiniz.

Kurban Bayramı ve Razaman Bayramı Gap Turlarına Çıkarken Yanımızda Neler Bulunmalıdır?

Bayramda Gap turuna katılacak misafirlerimiz için tura çıkarken yanlarına almaları ve yanlarında bulundurmaları gereken eşyaları maddeler halinde belirtelim.

  • - Şarj Aleti
  • - Rahat Yürüyüş Ayakkabısı
  • - PowerBank
  • - Şemsiye
  • - Ağrı Kesici
  • - Fotoğraf Makinesi
  • - Yedek Kıyafetler
  • - Güneş Gözlüğü
  • - Sırt Çantası
  • - Şapka

Bulundurmanızı tavsiye ederiz.

0850 308 57 68 no’lu Binhan Tur müşteri hizmetleri hattı ile iletişime geçerek 2023 Ramazan Bayramı GAP turları ve Kurban Bayramı GAP turları hakkında genel bilgileri müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir, Binhan Tur whatsapp şirket hattı üzerinden kayıt işlemleriniz için yardım alabilirsiniz.

Binhan Tur ile Ankara Çıkışlı GAP turları, Ankara Çıkışlı Ramazan Bayramı özel GAP turları ve Ankara Çıkışlı Kurban Bayramı özel GAP turlarına siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz.


KATEGORİLER