4 Günlük Gap Turu


4 Günlük Gap Turu

04.02.2024

4 GÜNLÜK GAP TURU

Güneydoğu Anadolu Bölgesini tanımak, gezip görmek için Binhan Tur ayrıcalıkları ile Ankara Çıkışlı 3 gece 4 gün şeklinde düzenlenen GAP turuna katılabilirsiniz.

3 Gece 4 Gün GAP Turu her hafta Çarşamba akşamları çıkışlı ve resmi tatil dönemlerinde Binhan Tur tarafından organize edilen, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin keşfedilmeye değer turistik, kültürel ve tarihi noktalarını değerli katılımcıları ile buluşturan Kültürel Gezi organizasyonudur.

D2 Yetki Belgeli Tur araçları, alanında uzman tur rehberleri, misafir memnuniyeti odaklı acente görevlileri ve kaliteli otel konaklaması seçenekleri ile 3 Gece 4 Gün Gap - Mezopotamya Turlarımıza siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz. Güneydoğu Anadolu’nun en güzel yerlerini beraber keşfediyor, 3 Gece 4 Gün Gap Turumuz ile doğunun keyfini çıkarıyoruz. Her hafta çarşamba akşamı çıkışlı gerçekleşen 3 gece otel konaklaması bulunan GAP turlarında Güneydoğu Anadolu bölgesinin eşsiz güzelliklerini yakından görebileceksiniz.


Güneydoğu Anadolu bölgesi tarihi ve kültürüyle geniş bir coğrafyaya sahip olan, uzun yıllar öncesine dayanan, gizemini hala koruyan tarihi yerlere sahip bir bölgedir. Bu bölgeyi doyasıya tadabileceğiniz GAP turlarına Binhan tur erken rezervasyon fırsatlarından faydalanarak katılabilirsiniz. GAP turları ile tarih kitaplarını değiştiren bizleri 12 bin yıl öncesine götüren, gizemini hala koruyan Göbeklitepe’yi, ‘dünyanın gözbebeği olan’ Gaziantep’i, Nemrut Dağı ile Adıyaman’ı, Tarih kokan Mardin’i, sular altında kalmış hüznün yeri Hasankeyf’i ve Güneydoğu Anadolu’nun başkenti sayılan Diyarbakır’ı keşfediyoruz.

Türküleri ve yöresel yemekleriyle de sizleri mest edecek olan bu bölgede 3 gece otel konaklaması yapılmaktadır. 5 yıldızlı otellerde konaklama yapılan GAP turlarında birinci gün Adıyaman, ikinci gün Mardin, üçüncü gün Şanlıurfa’da konaklama yapılmaktadır. Binbir çeşit mutfak kültürü bulunan, lezzetli yemeklerini tadabileceğiniz bu bölgede Binhan Tur Ankara Çıkışlı 3 gece 4 gün düzenlenen GAP turlarıyla uzman rehberlerimizin yönlendirmeleri ile yeme-içme ihtiyaçlarınızı da rahatlıkla karşılayabileceksiniz.

Güneydoğu Anadolu bölgesi denilince Şanlıurfa Sıra geceleri akla gelenlerden biridir. Binhan tur ile Ankara Çıkışlı 3 gece 4 gün GAP turlarında üçüncü gün sıra gecesi etkinliği bulunmaktadır. Keyifli ve yöreye özgü sıra gecesinin de keyfini çıkarabileceksiniz. Kısacası tarih, kültür, gizem, sazlı-sözlü eğlence ve yöresel lezzetli yemekler eşliğinde Binhan tur ile 4 günlük GAP turlarına katılabilir, bölgenin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Gap Turlarında Sıra Gecesi

Güneydoğu Anadolu bölgesi şehirlerinden Şanlıurfa denilince ilk akla gelen meşhur sıra gecesi olmaktadır. Sıra geceleri Şanlıurfa'da önemli bir yer tutmaktadır. Sıra gecesi halkın içinden gelen ve günümüze kadar yaşatılmış bir gelenektir. Sıra gecesi müzik ve muhabbetin iç içe olduğu bir kültür olarak ele alınabilir. Binhan tur ile 3 gece 4 gün olarak düzenlenen GAP turlarında turun üçüncü günü Şanlıurfa konaklaması bulunmaktadır. Şanlıurfa’da dileyen misafirler bölge kültürünü tanıyabilecekleri sıra gecesine katılabilirler.

3 gece 4 Günlük Gap Turlarında Gezilecek Yerler

Binhan Tur ile Ankara Çıkışlı 3 gece 4 günlük GAP turlarında Adana ile programa başlanmaktadır. Tarihi Taş Köprü, Adana Sabancı Merkez Camii gezilmektedir. Adıyaman, Kahta, Karakuş Tümülüsü, Cendere Köprüsü, Nemrut Dağı, Nissibi Köprüsü, Diyarbakır, Ulu Camii, Dört Ayaklı Minare, Diyarbakır Surları, On Gözlü Köprü, Hevsel Bahçeleri, Batman’da Hasankeyf, Midyat, Telkâri Atölyesi, Midyat Konuk Evi, Kasımiye Medresesi, Eski Mardin Sokakları, Zinciriye Medresesi, Mardin Protestan Kilisesi, Latifiye Camii, Sokulbar (İnekler Çarşısı), Bakırcılar Çarşısı Mardin Ulu Camii, Şehidiye Camii, Şahtana Konağı, Şanlıurfa, Göbeklitepe, Balıklı Göl, Bakırcılar Çarşısı, Bedesten, Sipahi Pazarı, İsot Pazarı, Gümrük Hanı, Sıra Gecesi, Harran, Konik Kubbeli Evler, Halfeti, Gaziantep, Zeugma Mozaik Müzesi, Antep Kalesi, Pirsefa Hazretleri ve Hz. Yuşa Peygamber Türbeleri, Almacı Pazarı ve Tahmis Kahvecisi olarak son bulmaktadır.


GAP turları hem bütçenize uygun olup, hem de ekonomik fiyatlandırmaları ile sizlere farklı şehirleri görme imkânı sağlamaktadır. Her hafta Ankara Çıkışlı Gap Turu, Ramazan Bayramı Özel GAP Turu, Kurban Bayramı Özel GAP Turu ve Yılbaşı Özel GAP Turu seçenekleri ile Ankara Çıkışlı GAP Turlarımıza değerli misafirlerimizi bekliyoruz.

Ankara Çıkışlı 3 gece 4 gün Gap Turumuz için www.binhantur.com web sayfamız üzerinden online rezervasyon oluşturabilir ve %40 ön ödeme imkanı ve +3 taksit avantajı ile kayıt işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. 0850 308 57 68 no’lu Binhan Tur müşteri hizmetleri hattı ile iletişime geçerek GAP-MEZOPOTAMYA turları hakkında genel bilgileri müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir, Binhan Tur whatsapp şirket hattı üzerinden kayıt işlemleriniz için yardım alabilirsiniz.


KATEGORİLER