Gökçeada Bozcaada Bergama Ayvalık Kaz Dağları Turu (4 Gece 5 Gün)

  • Gökçeada Bozcaada Bergama Ayvalık Kaz Dağları Turu (4 Gece 5 Gün):
  • Gökçeada Bozcaada Bergama Ayvalık Kaz Dağları Turu (4 Gece 5 Gün):
  • Gökçeada Bozcaada Bergama Ayvalık Kaz Dağları Turu (4 Gece 5 Gün):

ANKARA ÇIKIŞLI
GÖKÇEADA BOZCAADA BERGAMA AYVALIK
KAZ DAĞLARI TURU
(4 GECE 5 GÜN)

Ankara Çıkışlı Gökçeada Bozcaada Bergama Ayvalık Kaz Dağları Turu, Türkiye'nin en güzel ve ilgi çekici yerlerini keşfetmek için mükemmel bir fırsat sunuyor. Bu turda, Ege'nin eşsiz doğal güzellikleri, tarihi dokusu ve lezzetleri ile buluşacaksınız.
!YEMEKLİ AYVALIK TEKNE TURU DAHİL!

BİLGİ VE REZERVASYON:

0850 308 5768 - 0533 816 7306

ANKARA ÇIKIŞLI GÖKÇEADA BOZCAADA BERGAMA AYVALIK KAZ DAĞLARI TURU İÇİN KAYIT OLUŞTURMA VE ÖDEME YÖNTEMLERİ:
-WEB SİTESİ ÜZERİNDEN REZERVASYON YAPIN DİYEREK %30 ÖN ÖDEME YAPIP GERİYE KALANI ARAÇTA ÖDEYEBİLİRSİNİZ VEYA TAMAMINI ONLİNE OLARAK ÖDEYEBİLİRSİNİZ.
-WHATSAPP ÜZERİNDEN BİZE ULAŞARAK İBAN ADRESLERİMİZE %30 ÖN ÖDEME YAPIP GERİYE KALAN ÜCRETLERİNİZİ TUR GÜNÜ ARAÇTA ÖDEYEBİLİRSİNİZ.
-OFİSİMİZDE ÖN GÖRÜŞME GERÇEKLEŞTİREREK KREDİ KARTI VEYA NAKİT ÖDEME YAPARAK KAYIT OLUŞTURABİLİRSİNİZ.

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
GELİBOLU, CONK BAYIRI, 57. ALAY, GÖKÇEADA, ZEYTİNLİKÖY, TUZ GÖLÜ 1 gün programını görmek için tıklayınız
Ankara Çıkışlı Gökçeada Bozcaada Bergama Ayvalık Kaz Dağları Turu için Saat 21:00da Kızılay Gama İş Merkezi önünde buluşma sizlerle buluşarak Çanakkale'ye hareket ediyoruz. 
Gece yolculuğumuz ve gerekli molaların ardından sabah saatlerinde Çanakkale'ye varış. Araç içerisinde alacağımız kahvaltılık ikramlar sonrasında ilk olarak feribot ile Gelibolu'ya geçiyoruz. 57.Alay Şehitliği ve Conk Bayırı'nın görülmesi ardından Kabatape Limanı'na hareket. Feribot ile vapur iskelesinden bakir toprakları ve mavi yeşil denizi ile bizi bekleyen Gökçeada’ya geçiyoruz. Dar sokakları ve şarabı ile ünlü Gökçeada gezimize ilk olarak Dibek kahvesi ile meşhur Zeytinliköy’ü gezerek başlıyoruz. Burada vereceğimiz serbest zaman sonrasında öğle yemeği molası. Ardından Aydıncık (Kefaloz) koyunun görülmesinden sonra Tuz Gölü'nde fotoğraf molası veriyoruz. Merkezde alış veriş için vereceğimiz serbest zamanda ada kekiği, sabun, ekolojik zeytinyağı gibi organik ürünlerden alabilirsiniz. Belirlenen saatte buluşma ve vapura binerek Çanakkale'deki otelimize geçiyoruz. Odalarımıza yerleşme, akşam yemeği ve konaklama.

TUR DETAYI
Sabah Kahvaltısı : Aracımızda alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Serbest zamanda ekstra olarak yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Konaklama : Grand Anzac Hotel vb.

2.

Gün
BOZCAADA, AYAZMA PLAJI 2 gün programını görmek için tıklayınız
Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Geyikli İskelesi'ne varıyoruz. Bizleri Bozcaada’ya götürecek olan feribota binerek yarım saatlik yolculuk sonrasında Bozcaada'ya geçiş. Ada'ya yaklaşırken ihtişamlı Bozcaada Kalesi bizi karşılayacaktır. Merkezde rehberimizin vereceği bilgilendirme sonrası Ada'da; dileyen misafirlerimizle Ayazma Plajı'na gidiyoruz. Rüzgâr Değirmenleri'nin panoramik olarak görülmesi sonrasında Ege’nin enfes balıklarından tadabileceğiniz restoranlarda öğle yemeği için mola veriyoruz. Yemek sonrası dileyen serbest zamanda Ayazma Plajı’nda yüzerek (Hava ve müsaitlik durumuna göre yüzme molası verilecektir.) veya yürüyüş yaparak değerlendirebilirler. Dileyen misafirlerimiz ada merkezindeki renkli sokaklarda keyifli vakit geçirebilirler. Adada yaşayan köylü kadınların yaptığı meşhur domates reçeli ve diğer yüresel ürünlerden ve şarap alışverişinden sonra feribot ile tekrar Geyikli İskelesi'ne geçiyoruz. Daha sonra otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

TUR DETAYI
Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Serbest zamanda ekstra olarak yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Konaklama : Grand Anzac Hotel vb.

3.

Gün
ASSOS ANTİK KENTİ, ADATEPE KÖYÜ, KAZ DAĞLARI, SÜTÜVEN ŞELALESİ 3 gün programını görmek için tıklayınız
Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası bugünkü adı Behramkale olan Assos’a doğru hareket ediyoruz. Assos’a vardığımızda kısa bir tırmanışın ardından Athena Tapınağı'nın bulunduğu Akropol adını verdiğimiz tepeye çıkıyoruz. Tapınağı ve antik kent kalıntılarını, antik Assos Limanı'nı yukarıdan görürken, Ege Denizi’nin muhteşem manzarasıyla büyüleneceksiniz.. Yunanistan’ın 3. büyük adası olan Midilli Adası da tam karşınızda olacak.. Ardından zeytinlikler ve muhteşem manzaralar eşliğinde, taş ustalığının en güzel örneklerini barındıran Adatepe Köyü'ne geçiyoruz. Öğle yemeği molası sonrasında oksijen cenneti Kaz Dağları'na hareket ediyoruz. Çağlayan şelaleleri ve pınarları ile efsanelere konu olmuş dünyevi bir cennet; Kaz Dağları eteklerine gidiyoruz. Kısa bir yürüyüşün ardından Hasan'ın Emine’nin aşkı uğruna yaşamına son verdiği Hasan Boğuldu adı verilen göleti görüyoruz. Sutüven Şelalesi'nin görülmesi sonrasında Bergama'ya hareket. Otelimize yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

TUR DETAYI
Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Serbest zamanda ekstra olarak yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Konaklama : Berksoy Hotel vb.

4.

Gün
AYVALIK, ŞEYTAN SOFRASI, TEKNE TURU, CUNDA ADASI 4 gün programını görmek için tıklayınız
Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Ayvalığa varıyoruz. İlk olarak Ayvalık Adaları'na hakim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrası'na hareket ediyoruz. Burada Şeytanın ayak izini simgeleyen demir kafes içindeki izi gördükten sonra adalar manzaraları eşliğinde hatıra fotoğraflarımızı çektiriyoruz ve limandan Ayvalık Tekne Turu'na başlıyoruz. Gideceğimiz ilk ada olan İncirli Adası'na doğru yol alıyoruz. Balıklar ve doğa ile iç içe olduğunuz bu koyda yüzme molası verilecek ve dilerseniz denize girme fırsatı bulacaksınız. Deniz keyfinden sonra yemek molası. İncirli Adası'ndan sonra muhteşem güzellikteki Akvaryum Koyu'na hareket edeceğiz. Kaptanımız bu koyun güzelliğini yaşamanız için yine yüzme molası verecek. Bu muhteşem koydan ayrılıp Ortunç Koyu'na geçip bir süre burada mola verdikten sonra Cunda Adası'na doğru yol alıyoruz. Cunda Adası'na (Ali Bey Adası) vardığımızda teknemizden ayrılarak ada turuna başlıyoruz. Arnavut kaldırımlı taş sokaklarda yürüyüş yapıp, denize nazır kafelerde veya renkli dar sokaklarda keyif yapıyoruz. Rehberimizin belirlediği saatte buluşma ve otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

TUR DETAYI
Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Ayvalık Tekne turu sırasında alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Konaklama : Berksoy Hotel vb.

5.

Gün
BERGAMA, BERGAMA MÜZESİ, ASKLEPİON ÖREN YERİ, ANKARA 5 gün programını görmek için tıklayınız
Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Pergamon Krallığı'nın başkenti olan Bergama’da; ilk olarak Bergama Müzesini görüyoruz. Ardından Asklepion Ören Yeri'ne gidiyoruz. M.Ö 4 yüzyıldan kalma ünlü bir tedavi merkezi, sağlık kenti Asklepion’da tıbbın simgesi yılanlı sütun, ayrıca günümüzde de kullanılan 3500 kişilik tiyatro ve Zeus Asklepios’a adanmış tapınak görülecek yerler arasında. Öğle yemeği molası sonrasında Ankara’ya hareket ediyoruz. Neşeli yolculuğumuz sonrasında gece saatlerinde Ankara’ya varış.
Keyifli Bir Gökçeada Bozcada Kaz Dağları Ayvalık Bergama Turu Ardından Bir Başka Binhan Tur Organizasyonunda Buluşmak Üzere Vedalaşma.

TUR DETAYI
Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği : Serbest zamanda ekstra olarak yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.
Akşam Yemeği : Mola tesislerinde ekstra olarak alabilirsiniz.

DAHİL OLANLAR:
► Gidiş - Dönüş Ulaşım
► Araç İçi Su İkramı
► 1.Gün Araçta Kahvaltılık İkram
► 2 Gece Çanakkale Grand Anzac Hotel vb. Konaklama
► 2 Gece Bergama Berksoy Hotel vb. Konaklama
► Otellerde; Sabah Kahvaltısı (4) - Akşam Yemeği (4)
► Gökçeada Feribot Geçiş Ücretleri
► Bozcaada Feribot Geçiş Ücretleri
► Sütüven Şelalesi Minibüs Transferi
► Ayvalık Öğle Yemekli Tekne Turu
► Seyahat Sigorta Paketi
► Profesyonel Rehberlik Hizmeti

HARİÇ OLANLAR:
► Tüm Şahsi Harcamalar
► Otel Ekstraları
► Öğle Yemekleri (Ayvalık Tekne Turu Hariç)
► Yemeklerde Alınan İçecekler
► Bozcaada Ayazma Dolmuş Ücreti
► Müze ve Ören Yeri, Plaj ve Milli Park Giriş Ücretleri

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#63
LOKASYON:
Ege (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
5 Kahvaltı, 4 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
Sıhhiye Sezenler Sokak Atatürk Lisesi Önü 21:00
Milli Kütüphane Önü 21:05
Armada Önü 21:10
Ümitköy Köprüsü Altı 21:20
Koru Sitesi Giriş Anse Avm Önü 21:35
Yaşamkent Bp Benzinlik Önü 21:50
Polatlı Beştepe Gross Önü 22:30
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

10.490TL

5 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Gökçeada Bozcaada Bergama Ayvalık... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.