PGS Hy İle Budva Turu 3 Gece 4 Gün TGD-TGD - Vizesiz - Ankara

VİZESİZ
  • PGS Hy İle Budva Turu 3 Gece 4 Gün TGD-TGD - Vizesiz - Ankara:
  • PGS Hy İle Budva Turu 3 Gece 4 Gün TGD-TGD - Vizesiz - Ankara:
  • PGS Hy İle Budva Turu 3 Gece 4 Gün TGD-TGD - Vizesiz - Ankara:

PGS Hy İle Budva Turu 3 Gece 4 Gün TGD-TGD - Vizesiz - Ankara

Ankara Çıkışlı Budva Turu

3 Gece 4 Gün – 4* Otellerde Konaklama

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Ankara – Podgorica (Kotor,Perast ,Tivat ) 1 gün programını görmek için tıklayınız
Ankara – Podgorica (Kotor,Perast ,Tivat )

Esenboğa Havalimanı Dışhatlar Gidiş Terminali önünde buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından, Pegasus Hava Yolları’nın PC1755 seferi ile saat 10:10’da Podgorica’ya hareket. Yerel saat ile 11:20’de Podgorica’ya varış.Pasaport , bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından özel otobüslerimizle Podgorica şehir merkezine hareket ediyoruz.Kısa süreli yolculuk ile Podgorica şehir merkezini panoramik olarak görüp sonrasında tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Kotor , Perast , Tivat (Porto Montenegro) turuna katılabilirler.(55 EUR) İlk durağımız Kotor, küçük fakat barındırdığı tarihi ve mimari eserler açısından oldukça önemli olan bu şehir 1979 yılından beri UNESCO'nun Dünya Mirası Listesi'nde yer almaktadır. Yürüyerek yapılacak şehir turumuzda, Venedik mimarisinin dokusunu taşıyan Kotor'un en önemli yapılarını görecek ve devamında Kotor Körfezi'nin etrafını dolaşmaya başlayarak, eşsiz manzarasıyla kartpostallara fotoğraf olan Perast'ı ziyaret ediyoruz. Bu körfezin nadide kıyılarındaki yolculuğumuzun son durağı Porto Montenegro'nun bulunduğu Tivat şehri. Karadağ’ın Monaco’su olarak bilinen Tivat'ın lüks kafelerinde dinlenebilir, günün yorgunluğunu yüzerek ya da sahilde yürüyerek atabilirsiniz. Turumuzun ardından Podgorica’ya dönüş. Geceleme otelimizde.

2.

Gün
Podgorica (Budva-Sveti Stefan-Yüzme Turu) 2 gün programını görmek için tıklayınız
Podgorica (Budva-Sveti Stefan-Yüzme Turu)

Sabah kahvaltısı sonrası tam günlük serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Sveti Stefan – Budva ve yüzme turuna katılabilirler.(60 EUR) Bu turumuz da ilk olarak zamanında balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapur’lu bir multimilyardere satılması ile günümüzde Jet Sosyetenin tatil yeri olan , muhteşem St Stefan’ı panaromik olarak tepeden görebileceğiniz bir mola veriyoruz. Sveti Stefanın eşsiz manzarası sonrası Budva eski şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Şehir turu sonrası Budva plajlarında tüm gün yüzme molası veriyoruz. Yüzme ve dinlenme ile geçireceğimiz bu turumuzda güneşin, Adriyatik denizinin ve manzaranın keyfini çıkaracağız. Akşam saatlerinde Podgorica’ya dönüş. Geceleme otelimizde.

3.

Gün
Podgorica (Poçitel–Mostar- Kraviçe Şelalesi) 3 gün programını görmek için tıklayınız
Podgorica (Poçitel–Mostar- Kraviçe Şelalesi)

Sabah kahvaltısı sonrası tam günlük serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Poçitel – Mostar – Kraviçe şelalesi turuna katılabilirler.(75 EUR) Turumuz için Bosna Hersek’e hareket ediyoruz. İlk olarak Osmanlı köyü Poçitel köyünü ziyaret edip meşhur Boşnak kahvesinin tadına bakma imkanına sahip oluyoruz.Sonrasın da Balkanların en muhteşem şelalerinden olan Kraviçe şelalesini ziyaret ediyoruz.Burada vereceğimiz serbest zaman sonrası Mostar’a hareket ediyoruz. Mostar`a varış ardından yürüyerek yapacağımız şehir turumuzda önce Mostar Köprüsü'nü görüyoruz. (Mimar Hayreddin tarafından 1557 yılında inşa edilen köprü Osmanlı mimarisinin bir şaheseridir.) Köprü 1992 yılında cereyan eden savaşta Hırvat topçusu tarafından yıkıldı, ancak Türkiye Cumhuriyeti'nin de büyük katkılarıyla 2004 yılında yeniden hizmete açılmıştır. Koska Mehmet Paşa Camii'ni görüyoruz. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

4.

Gün
Podgorica – Ankara 4 gün programını görmek için tıklayınız
Podgorica – Ankara

Sabah kahvaltısı sonrası rehberimizin belirleyeceği saatte Podgorica Havalimanına transferimizi sağlıyoruz. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından, Pegasus Hava Yolları’nın PC1756 sefer uçağı ile saat 12:05’de Ankara’ya hareket. Saat 15:05’de Ankara’ya varış. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek dileğiyle …
DAHİL OLANLAR:
* Pegasus Hava Yolları ile Ankara – Podgorica – Ankara Ekonomi Sınıf Uçuş Biletleri
* Yerel Ulasim Hizmetleri
* Yerel profesyonel Turkce rehberlik hizmetleri
* 4* Otellerde de 3 Gece konaklama
* Otelde alınan 3 Sabah kahvaltısı
* Bazı şehirlerde alınan mecburi yerel rehberlik hizmetleri
* Tüm otoban check-point ve otopark ücretleri
* Şehir Vergileri
* Gümrük Vergileri
* Programda belirtilen panoramik şehir turları
* Havalimanı vergileri ve servis bedelleri

HARİÇ OLANLAR:
* Otelde alınan ekstralar.
* Tüm kişisel harcamalar
* Ekstra turlar
* Öğle ve Akşam yemekleri
* Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar.
* İsteğe bağlı şöför ve rehber bahşişleri
* Yurtdışı çıkış harcı
* Yurtdisi seyahat saglik sigortasi

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER
BILGILENDIRME ,


- Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için , Euro bulundurmamız yeterlidir.

- Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet bulundurmanızda fayda vardır.

- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’de ki merciler den alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.

-Tur Programımız yeterli katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 15 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur BİNHAN TUR tarafından bildirilecektir.

- 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

- BİNHAN TUR, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. BİNHAN TUR, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

- Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken eşya ( alkol - sigara vb.) getirebilmek için en az 3 gün konaklama zorunluluğu vardır.

- Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken free shop alışveriş limiti : Sigara: 3 karton , Alkollü İçecekler: 1 litre Alkollü içki (%22’den fazla alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya hariç) , Alkollü İçecekler: 2 litre Alkollü içki (%22’den az alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya dahil) , Parfüm: 600 ml , Makyaj veya Cilt Bakım Ürünleri: 5 adet , Çikolata ve Şekerleme: 2 kg ,Kahve: 1 kg ,Çay: 1 kg

- Tur programında Rehberler hava ve yol şartlarına bağlı olarak , programda belirtilen her yeri göstermek şartı ile program akışında değişiklik yapabilirler.

-Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 2 Gün önce BİNHAN TUR tarafından bildirilecektir.

-Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

-Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından BİNHAN TUR sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

- Seyahat esnasında karayolu ile geçiş yapılan gümrük kapılarında bekleme süresi standartları aşabilir, bu bekleme sürelerinden kaynaklı yaşanan olumsuzluklardan BİNHAN TUR sorumlu tutulamaz.

-Ekstra turlar , servis aldığımız yerel BİNHAN TUR tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

- Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.

- Tura katılım için BİNHAN TUR tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden BİNHAN TUR sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

-Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır) *Mercedes Travego/Tourismo *NEOPLAN Cityliner/Tourliner -*Temsa Safir/Maraton *Man Fortuna

Midibusler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır) *Isuzu Turkuaz , *Otokar Mega

Minibusler: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) *Vw Volt , *Mercedes Sprinter

-Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#221
LOKASYON:
Budva (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
3 Kahvaltı
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
Esenboğa Havalimanı Dışhatlar Gidiş Terminali
BİTİŞ:
Esenboğa Havalimanı
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

549

4 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

PGS Hy İle Budva Turu 3 Gece 4... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.