EN İYİ FİYAT
  • Balon Seyirli Günübirlik Kapadokya Turu : VADE FARKSIZ +3 TAKSİT ve %30 ÖN ÖDEME İLE KAYIT OLUŞTURMA FIRSATI!
  • Balon Seyirli Günübirlik Kapadokya Turu : VADE FARKSIZ +3 TAKSİT ve %30 ÖN ÖDEME İLE KAYIT OLUŞTURMA FIRSATI!
  • Balon Seyirli Günübirlik Kapadokya Turu : VADE FARKSIZ +3 TAKSİT ve %30 ÖN ÖDEME İLE KAYIT OLUŞTURMA FIRSATI!
  • BİNHAN TUR ile KAPADOKYAYI KEŞFEDİN !
  • EŞSİZ PERİ BACALARINI GÖRÜN!
  • ÇÖMLEK YAPIMINI SEYREDİN!
  • ASMALI KONAKTA GEÇMİŞE GİDİN!
  • YÖRESEL ÜRÜN ALIŞVERİŞİ YAPIN!
VADE FARKSIZ +3 TAKSİT ve %30 ÖN ÖDEME İLE KAYIT OLUŞTURMA FIRSATI!

ANKARA ÇIKIŞLI
KAPADOKYA TURU
GÜNÜBİRLİK

Kapadokya'nın mistik güzellikleri, peri bacaları, tarihi yapıları ve doğal oluşumları ile doğal güzelliklerini keşfetmek isteyenler için Günübirlik Kapadokya Turu kaçırılmayacak bir fırsat. Kapadokya'nın muhteşem atmosferine tanıklık edebileceğiniz, unutulmaz anılar ve fotoğraflarla dolu bir gün geçirmenizi sağlayacak olan Günübirlik Kapadokya Turu, tarihi ve doğal güzellikleri ile sizleri büyüleyecek. Kapadokya'yı keşfetmek istiyorsanız, haydi sizde bu tura katılın!

KAPADOKYA TURU GİRİŞ VE ÇIKIŞ SAATLERİ

ANKARA'DAN ÇIKIŞ SAATİ: 00:00
ANKARA'YA VARIŞ SAATİ : 23:00 

BİLGİ ve REZERVASYON:
0850 308 5768 - 0533 816 7306


TUR PROGRAMI

BALON SEYRİ, GÜVERCİNLİK VADİSİ, UÇHİSAR KALESİ, DEVRENT VADİSİ, AVANOS, ONYX TAŞI, ÜÇ GÜZELLER, ASMALI KONAK, TURASAN ŞARAP FABRİKASI
00:00 KIZILAY ATATÜRK BULVARI GAMA İŞ MERKEZİ ÖNÜ
00:15 ARMADA AVM
00:30 GÖLBAŞI YUNUS MARKET ÖNÜ
Kalkış noktalarından değerli misafirlerimizi karşıladıktan sonra Güzel Atlar Diyarı Kapadokya Turumuz için gece yolculuğumuza başlıyoruz. Sabah erken saatlerde bölgeye ulaşıyor ve ilk olarak Balon Seyir noktasına geçiyoruz. Dileyen misafirlerimiz Balon Turlarına katılabilir, dileyen misafirlerimiz ise eşsiz balon kalkışları manzarasına karşı çay – kahve içebilir, birbirinden güzel fotoğraflar çekebilirler. Balon Seyir turumuzun ardından şapkalı peri bacalarının en güzel örneklerinin bulunduğu, aynı zamanda bütün Kapadokya Bölgesinin panoramik manzarasının izlenebildiği Güvercinlik Vadisini ziyaret ediyor, panoramik olarak Uçhisar Kalesi’ni görüyor ve sonrasında öğle yemeğimiz için bir mola veriyoruz (ekstra ücretlendirilmektedir) . Sonrasında Paşabağları’nı (panoramik) ve içerisindeki oluşumları yol güzergahımızda gördükten sonra baktığınızda sizlere çeşitli şeyleri anımsatacak olan ve tamamen hayal gücünüzle şekilleri görebileceğiniz peribacalarının bulunduğu Devrent Vadisi’ne geçiyoruz. Fotoğraf molamızın ardından değerli misafirlerimiz ile birlikte Avanos’a gidiyor ve işin ustaları tarafından çömlek yapımını izliyor, alışveriş için serbest zaman tanıyoruz. Daha sonrasında Onyx Taşı atölyesi ziyaretlerimiz gerçekleşiyor. Atölye gezimizin hemen ardından isimlerini bir efsaneden alan Üç Güzelleri görüyor ve ünlü dizimizin çekildiği Asmalı Konak’ı ziyaret ediyoruz. Son olarak uzun yıllardır faaliyet gösteren Turasan Şarap Fabrikası’nı da gördükten sonra turumuzu noktalıyor ve Ankara’ya doğru yola çıkıyoruz. Gerekli molalarımızın ardından 23.00 civarında Ankara'ya varıyoruz. Bir başka BİNHAN TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.
KAYIT OLUŞTURMA VE ÖDEME YÖNTEMLERİ:
-WEB SİTESİ ÜZERİNDEN REZERVASYON YAPIN DİYEREK %30 ÖN ÖDEME YAPIP GERİYE KALANI ARAÇTA ÖDEYEBİLİRSİNİZ VEYA TAMAMINI ONLİNE OLARAK ÖDEYEBİLİRSİNİZ.
-WHATSAPP ÜZERİNDEN BİZE ULAŞARAK İBAN ADRESLERİMİZE %30 ÖN ÖDEME YAPIP GERİYE KALAN ÜCRETLERİNİZİ TUR GÜNÜ ARAÇTA ÖDEYEBİLİRSİNİZ.
-OFİSİMİZDE ÖN GÖRÜŞME GERÇEKLEŞTİREREK KREDİ KARTI VEYA NAKİT ÖDEME YAPARAK KAYIT OLUŞTURABİLİRSİNİZ.

DAHİL OLANLAR:
Özel Tur Araçları ile Ulaşım
Rehberlik ve BİNHAN TURİZM Refakat Hizmetleri
Programda Belirtilen Geziler
Sabah Kahvaltısı (Araçta Sandviç Paketi)
Milli Park Giriş Ücretleri

HARİÇ OLANLAR:
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Öğle Yemeği
Kişisel Harcamalar
Balon Turu

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER
BİNHAN TUR - KATILIMCI TUR SÖZLEŞMESİ
Ankara Çıkışlı Günübirlik KAPADOKYA Turumuzda Bebek / Çocuk indirimleri sadece iki (2) yetişkin yanında katılan bir (1) çocuk için geçerli olmaktadır. 5 yaşa kadar olan bebek katılımcılar kucakta ücretsiz olarak seyahat edebilmektedir. Bebek misafir (0 - 5 yaş) için ek koltuk talep edilmesi halinde sistemde yer alan 5 - 11 yaş fiyatlandırmaları geçerli olacaktır.
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#200
LOKASYON:
Kapadokya (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
Araç İçi Kahvaltı Paketi
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
00:00 KIZILAY ATATÜRK BULVARI GAMA İŞ MERKEZİ ÖNÜ
00:15 ARMADA AVM
00:30 GÖLBAŞI YUNUS MARKET ÖNÜ
BİTİŞ:
TURUMUZDA YER ALAN BİNİŞ NOKTALARI İLE AYNI NOKTALARDA İNİŞ YAPILABİLİR.
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

1.190TL

1 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Balon Seyirli Günübirlik Kapadokya... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.