Karadeniz Gezi Rotası


KARADENİZ GEZİ ROTASI

Binhan tur 3 gece 4 gün ve 4 gece 5 gün şeklinde düzenlenen Karadeniz Turları gezi rotası ile baştan sona Karadeniz bölgesini görebileceksiniz. Ankara Çıkışlı 3 Gece 4 Gün ve 4 Gece 5 Gün Karadeniz Turları her hafta çıkışlı ve resmi tatil dönemlerinde Binhan Tur tarafından organize edilen, Karadeniz Bölgesi’nin keşfedilmeye değer turistik, kültürel, tarihi ve el değmemiş doğal güzelliklerini değerli katılımcıları ile buluşturan Kültürel Gezi organizasyonudur.

D2 Yetki Belgeli Tur araçları, alanında uzman tur rehberleri, misafir memnuniyeti odaklı acente görevlileri ve kaliteli otel konaklaması seçenekleri ile Ankara Çıkışlı 3 Gece 4 Gün ve 4 Gece 5 Gün Karadeniz Turlarımıza siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz. Karadeniz’in eşsiz doğasını ve tarihini beraber keşfediyor, Binhan tur ile Karadeniz’in keyfini çıkarıyoruz.Her hafta Çarşamba akşamı Ankara çıkışlı gerçekleşen 3 gece 4 gün şeklinde düzenlenen Karadeniz turlarında 3 gece otel konaklaması bulunmaktadır. 4 gece 5 gün şeklinde düzenlenen turlarda 4 gece otel konaklaması bulunmaktadır. 4 ve 5 gün boyunca sürecek olan turlarda Karadeniz bölgesinin eşsiz güzelliklerini yakından görebileceksiniz. Karadeniz bölgesi el değmemiş doğal güzellikleri, kültür ve tarihi geçmişiyle geniş bir coğrafyaya sahip olan bir bölgedir. Bu bölgeyi doyasıya tadabileceğiniz Ankara Çıkışlı Karadeniz turlarına Binhan tur erken rezervasyon fırsatlarından faydalanarak katılabilirsiniz.


Karadeniz turlarında gizemli Sümela Manastırını, doğa harikası Uzungölü, bol oksijenli havası ile Ayder Yaylasını, renkli sokakları ile Batumu, Boztepe Manzarası ile Orduyu ve daha birçok şehri Binhan tur ile keşfe çıkıyoruz! Muhteşem doğası, eşsiz yaylaları, uçsuz bucaksız çaylıkları, etrafa yayılmış mis gibi taze demlenmiş çay kokusu ile harika bir tur programı sizi bekliyor Kemençe ve tulumun sizlere eşlik ettiği, tadı damağınızda kalacak olan yöresel yemekleriyle Karadeniz bölgesi sizlere bambaşka bir tatil keyfi yaşatacak.

3 gece 4 gün karadeniz turu ve 4 gece 5 gün karadeniz turu şeklinde düzenlenen Karadeniz turlarında otel konaklamalarımızı öncelikli olarak birinci gün Trabzon ikinci ve üçüncü gün Rize, son gün Ordu’da gerçekleştirmekteyiz. Konakladığımız otellerde güler yüzlü ve sıcakkanlı personelleri, hijyenik ve konforlu odaları, lezzetli yemekleri ile rahat bir konaklama gerçekleştirebilirsiniz.

Tur esnasında yeme-içme ihtiyaçlarınızı uzman rehberlerimizin yönlendirmeleri ile rahatlıkla karşılayabileceksiniz. Binbir çeşit mutfak kültürü bulunan, lezzetli yemeklerini tadabileceğiniz bu bölgenin Binhan Tur Ankara Çıkışlı Karadeniz turları ile tadını çıkarabilirsiniz.


Karadeniz Turunda Gezilecek Yerler Nereler?

 3 Gece 4 Gün Karadeniz Turları:

Sümela Manastırı – Altındere Milli Parkı – Vatan Çay Fabrikası – Çaykara – Uzungöl – Seyir Terası – Kom Kafe – Sürmene Sis Dağı -Sürmene - Batum- Orta Camii – Altın Post Anıtı – Posedion Meydanı – Piazza Meydanı-Ali ve Nino Heykeli- Ters Restoran-Batum Bulvarı – Batum Sahili -Çeymacukur Yaylası –Çinçiva Köyü-Zilkale-Palovit Şelalesi- Şimşir Ormanları-Çat Vadisi-Elevit Yaylası-Çamlıhemşin-Fırtına Vadisi-Gelin Tülü Şelalesi-Ayder Yaylası-Çeçeva Çay Bahçesi-Bçak Atolyesi-Ayasofya Müzesi-Yöresel Şarküteri-Ordu Boztepe

4 Gece 5 Gün Karadeniz Turları:

Trabzon – Maçka - Sümela Manastırı – Uzungöl - Artvin Borçka – Karagöl - Sarp Kapısı - Gürcistan Batum - Gonio Kalesi - Orta Camii - Nicholas Kilisesi - Avrupa Meydanı - Medea Heykeli - Ali ve Nino - Alfabe Kulesi - Rize Çamlıhemşin – Zilkale - Şenyuva Köprü - Palovit Şelalesi - Ayder Yaylası - Huser Yaylası - Atatürk Köşkü - Ayasofya Camii - Giresun Adası (panaromik) - Giresun Kalesi (panaromik) - Ordu Boztepe (teleferik) – Samsun Bandırma Vapuru - Onur Anıti - Tütün İskelesi – Amasya - Arkeoloji Etnoğrafya Müzesi - Beyazıd Külliyesi - Yalıboyu Evleri - Şehzadeler Parki - Hazeranlar Konağ - Yeşilırmak Vadisi - Kralkaya Mezarları(panaromik)

Binhan tur Karadeniz gezi rotası ile baştan sona Karadeniz’i keşfedebileceksiniz.

Her hafta Ankara Çıkışlı Karadeniz Turu, Ramazan Bayramı Özel Karadeniz Turu, Kurban Bayramı Özel Karadeniz Turu ve Yılbaşı Özel Karadeniz Turu seçenekleri ile Ankara Çıkışlı Karadeniz Turlarımıza değerli misafirlerimizi bekliyoruz.

Ankara Çıkışlı 3 gece 4 gün ve 4 gece 5 gün şeklinde düzenlenen Karadeniz Turumuz için www.binhantur.com web sayfamız üzerinden online rezervasyon oluşturabilir ve %40 ön ödeme imkanı ve +3 taksit avantajı ile kayıt işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.


KATEGORİLER