Gap Turu İçin En İyi Tur Şirketi


GAP TURU İÇİN EN İYİ TUR ŞİRKETİ

Gap turu için en iyi tur şirketi arayışı içindeyseniz, Binhan tur sizlere Gap turlarını kaliteli hizmet anlayışı, D2 Yetki Belgeli Tur araçları, alanında uzman tur rehberleri, misafir memnuniyeti odaklı acente görevlileri ile sorun yaşamadan gezinizin tadını çıkarabilme imkânı sunmaktadır. Gap turları farklı yerleri görmek, yeni kültürleri öğrenmek ve tanımak isteyenler için tercih edilen, Türkiye'nin yedi coğrafi bölgesinden biri olan Güneydoğu Anadolu bölgesine düzenlenen kültür turlarıdır. Hala gün yüzüne çıkan gizemli tarihi bulunan Güneydoğu Anadolu bölgesi yerli ve yabancı birçok turistin ilgisini çekmektedir.

Sizlerde konforlu, güvenilir ve alanında uzman görevlileri ile Güneydoğu Anadolu bölgesini keşfetmek isterseniz eğer Binhan tur ile Ankara Çıkışlı Gap turlarına katılabilirsiniz. Uygun fiyatlandırmaları, erken rezervasyon imkânı ile tatilinizi keyifle yapabilir, evinize güzel anılarla dönebilirsiniz. Gap turları, Binhan tur ile 3 gece 4 gün şeklinde düzenlenen bir tur programıdır. Gap turları ile Güneydoğu Anadolu bölgesinin gizemli tarihini keşfedebilir, bölge halkının samimiyetini hissederek, yöresel yemeklerin tadına varıp, konforlu otel konaklamaları ile keyifli bir tatil yapabilirsiniz. Bölge de gezilecek yerler olarak Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Batman, Şanlıurfa, Gaziantep, Mardin şehirleri bulunmaktadır. Farklı dönemlere ev sahipliği yapmış, bu şehirlerde geçmiş milletlerin ve inanışlarının günümüze kadar taşınan tarihi izlerine ve yeni bir coğrafyaya keşif yapılmaktadır.


Detaylı olarak Gap turunda gezilecek yerler olarak; Adana Tarihi Taş Köprü, Sabancı Merkez Camii ile tura başlanmaktadır. Adıyaman, Kahta, Karakuş Tümülüsü, Cendere Köprüsü, Nemrut Dağı, Nissibi Köprüsü, Diyarbakır, Ulu Camii, Dört Ayaklı Minare, Diyarbakır Surları, On Gözlü Köprü, Hevsel Bahçeleri, Batman’da Hasankeyf, Midyat, Telkâri Atölyesi, Midyat Konuk Evi, Kasımiye Medresesi, Eski Mardin Sokakları, Zinciriye Medresesi, Mardin Protestan Kilisesi, Latifiye Camii, Sokulbar (İnekler Çarşısı), Bakırcılar Çarşısı Mardin Ulu Camii, Şehidiye Camii, Şahtana Konağı, Şanlıurfa, Göbeklitepe, Balıklı Göl, Bakırcılar Çarşısı, Bedesten, Sipahi Pazarı, İsot Pazarı, Gümrük Hanı, Sıra Gecesi, Harran, Konik Kubbeli Evler, Halfeti, Gaziantep, Zeugma Mozaik Müzesi, Antep Kalesi, Pirsefa Hazretleri ve Hz. Yuşa Peygamber Türbeleri, Almacı Pazarı ve Tahmis Kahvecisi bulunmaktadır.Sizlerde Gap turlarına katılarak eşsiz bir deneyime sahip olabileceksiniz. Tarihi taş evler, kiliseler, camiler, asırlardan bu güne ulaşmış yerler ve tarih boyunca farklı din ve mezheplere ev sahipliği yapmış bu şehirlerden geçerken tarihin kokusunu hissedecek ve eşsiz manzaraları en güzel fotoğraflarla ölümsüzleştirebileceksiniz. Zengin mutfak kültürü bulunan, lezzetli yemekleriyle bu bölgede Binhan Tur Ankara Çıkışlı 3 gece 4 gün düzenlenen GAP turlarıyla uzman rehberlerimizin yönlendirmeleri ile yeme-içme ihtiyaçlarınızı da rahatlıkla karşılayabileceksiniz. Gap turu için en uygun tur şirketi olarak ekonomik fiyatlandırmaları ile Binhan tur; her hafta Ankara Çıkışlı Gap Turu, Ramazan Bayramı Özel GAP Turu, Kurban Bayramı Özel GAP Turu ve Yılbaşı Özel GAP Turu programları düzenlemektedir.

GAP turlarında erken rezervasyonla %40 ön ödeme yaparak kayıtlarınızı oluşturabilir, geri kalan tutarları tur günü verebilirsiniz. Tur gününden 15 gün öncesine kadar koşulsuz iptal hakkına da sahip olabilirsiniz. GAP turları için 0850 308 57 68 no’lu Binhan Tur müşteri hizmetleri hattı ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir, www.binhantur.com web sayfamız üzerinden online rezervasyon oluşturabilirsiniz. 3 gece otel konaklaması bulunan GAP turlarında 5 yıldızlı otellerde konforlu konaklama sağlayıp yarım pansiyon konaklama hizmeti alabilirsiniz. 3 gece konaklamalı GAP turlarında Otel konaklamaları tek kişilik oda (single room), iki kişilik oda (double room) ve üç kişilik oda (triple room) olarak mevcuttur.


Birinci gün otel konaklaması Adıyaman Antiochos Otel, İkinci gün Mardin Mardiva otel, üçüncü gün Şanlıurfa Nevali oteldedir. Ekonomik, bütçenize uygun erken rezervasyon fiyatlarıyla GAP turlarını satın alarak, bölgede gezme-görmenin tatlı yorgunluğunu rahat bir konaklama yaparak üzerinizden atabilirsiniz. Hijyenik ve konforlu odaları, lezzetli yemekleri ile Gap turlarında konaklamalarınızı da rahatlıkla, keyifli ve konforlu şekilde sağlayabileceksiniz. Gap turu için en iyi tur şirketi olarak, Binhan Tur ayrıcalıkları ile GAP turlarını satın alabilir, keyifli tatil yapabilir, ülkemizin en güzel yerlerinden olan Güneydoğu Anadolu bölgesini, GAP turlarını tercih ederek keşfedebilirsiniz. Binhan tur ile Ankara Çıkışlı GAP Turlarında buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz.


KATEGORİLER