Yurtdışı Turları

Çıkış Tarihi
YURTDIŞI TURLARI LİSTELENİYOR
 • Alplerin Gölgesinde 6 Ülke Turu Aj (Bsl-Bsl)

  FRIEDRICHSHAFEN (1) – MİLANO (1) – NİCE (2) – CENEVRE (2) – STRASBOURG (1)
  8 Gün
  Ucak
  449
  Detaylar
 • Iskandinavya Turu 2024 Pc (Arn-Cph)

  İskandinavya'nın masalsı dünyasını keşfetmeye hazır mısınız?
  8 Gün
  Ucak
  849
  Detaylar
 • Büyük Ispanya Turu Pc 2024 (Bcn-Mad)

  Sıcakkanlı insanları, tarihi zenginlikleri ve nefes kesen manzaralarıyla İspanya'yı keşfetmeye hazır mısınız?
  8 Gün
  Ucak
  599
  Detaylar
 • Marsilya & Nice & Milano Turu 2024 (Mrs-Bgy)

  MARSİLYA (1) & NİCE (2) & MİLANO (2)
  6 Gün
  Ucak
  449
  Detaylar
 • Uçaklı Tiflis & Batum Turu

  Gürcistan'ın Mistik Atmosferini, Tiflis'in Tarih Dolu Sokaklarını Keşfedin!
  4 Gün
  Ucak
  ---
  Detaylar
 • Ekspress Ispanya Turu 2024 (Bcn-Mad)

  Hayalinizdeki tatil, İspanya'da sizi bekliyor!
  5 Gün
  Ucak
  449
  Detaylar
 • Almanya & Polonya Turu Pc 2024 (Ber-Ber)

  Almanya'nın zengin kültür mirası, nefes kesen doğal güzellikleri ve modern yaşam tarzı sizi bekliyor!
  8 Gün
  Ucak
  499
  Detaylar
 • Motto Italya Turu Pegasus Havayolları Ile 7 Gece

  8 Gün
  Ucak
  549
  Detaylar
 • Ekstra Turlar Dahil Ankara'dan Dubai Turu

  Ankara Çıkışlı Dubai Turu ile unutulmaz bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? Renkli ve görkemli Dubai'nin büyüleyici atmosferine doğru unutulmaz bir Dubai Turu…
  5 Gün
  Ucak
  649
  Detaylar
 • Klasik Italya Turu Pc 2024 (Fco-Bgy)

  İtalya'nın eşsiz güzellikleri ve zengin kültürel mirasıyla dolu bir serüvene hazır olun!
  8 Gün
  Ucak
  499
  Detaylar
 • Ekspress Ispanya Turu 2024 (Mad-Bcn)

  5 Gün
  Ucak
  449
  Detaylar
 • Milano & Nice & Marsilya Turu 2024 (Bgy-Mrs)

  Renkli sokaklar ve tarih kokan meydanlar sizi bekliyor !
  6 Gün
  Ucak
  449
  Detaylar
 • Benelux & Paris Turu Pc 2024 (Crl-Crl)

  Benelux ve Paris'in Büyüsüne Ortak Olmak İster Misiniz ?
  8 Gün
  Ucak
  549
  Detaylar
 • Espresso Italya Turu 2024 (Fco-Vce)

  ROMA (2) & FLORANSA (2) & VENEDİK (1)
  6 Gün
  Ucak
  449
  Detaylar
 • Msc Euribia Ile Norveç Fiyortları 7 Gece 2024

  DANİMARKA - NORVEÇ - ALMANYA
  8 Gün
  Deniz
  1.283
  Detaylar
 • Iskandinavya Turu 2024 Pc (Cph-Arn)

  İskandinavya'nın büyüleyici hikayesini keşfedin !
  8 Gün
  Ucak
  799
  Detaylar
 • Ankara Çıkışlı Dubai Turu 3 Gece 4 Gün

  Ankara Çıkışlı Dubai Turu ile Hayalini kurduğunuz egzotik bir destinasyona doğru unutulmaz bir yolculuk için hazır mısınız? Ankara çıkışlı Dubai turu ile bu hayalinizi…
  5 Gün
  Ucak
  429
  Detaylar
 • Roma Turu 2024 Pc (Fco-Fco)

  Roma'nın Efsanevi Tarihine ve Etkileyici Kültürüne Tanıklık Etmek için Hazır Olun!
  4 Gün
  Ucak
  449
  Detaylar
 • Thy Ile Bosna Karadağ 3 Gece 4 Gün - Vizesiz

  Balkanların Gizemli Atmosferinde Unutulmaz Bir Yolculuğa Hazır Mısınız ?
  4 Gün
  Ucak
  379
  Detaylar
 • Dubai Turu Ramazan Bayramı Özel

  Pegasus Havayolları ile 3 Gece / SHJ - AUH
  6 Gün
  Ucak
  749
  Detaylar


KATEGORİLER
SÜRE
TOPLAM FİYAT

İtalya Kozmetik Fuarı Turu

İtalya Kozmetik Fuarı, dünyanın önde gelen kozmetik fuarlarından biridir. Bu fuar, her yıl İtalya'nın Bologna şehrinde düzenlenmektedir ve dünya genelinden birçok katılımcıyı ağırlamaktadır. Binhantur, bu önemli fuarda yer almak isteyenlere özel bir tur düzenlemektedir. Bu turda, katılımcılar fuarın yanı sıra İtalya'nın tarihi ve kültürel yerlerini de gezebilirler. Venedik, Floransa, Pisa ve Roma gibi şehirleri ziyaret ederek İtalyan kültürünü yakından deneyimleyebilirler. Ayrıca, tur kapsamında lezzetli İtalyan yemekleri de tadabilirsiniz.

Ankara Hareketli Fly Dubai Turu

Ankara'dan hareket eden Fly Dubai turu, Dubai'de unutulmaz bir tatil geçirmek isteyenler için idealdir. Bu turda, dünyaca ünlü lüks otellerde konaklayabilir, alışveriş merkezlerinde alışveriş yapabilir ve Dubai'nin gökdelenlerle dolu muhteşem manzarasını izleyebilirsiniz. Dubai, modern bir şehir olduğu kadar geleneksel bir Ortadoğu şehridir. Burada, cami ve saray gibi tarihi yapıları ziyaret edebilir, çöl safarisi yapabilir, plajlarda dinlenebilir ve daha birçok aktiviteyle zamanınızı keyifli hale getirebilirsiniz.

Vizesiz Balkan Üçlüsü Turu (Arnavutluk, Makedonya, Kosova)

Balkanlar, tarihi ve kültürel zenginlikleri, doğal güzellikleri ve lezzetli yemekleriyle ünlüdür. Binhantur, bu bölgeyi keşfetmek isteyenler için özel bir tur düzenlemiştir. Bu turda, Arnavutluk, Makedonya ve Kosova'yı ziyaret ederek Balkan kültürünü yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz. Bu turda, Ohri Gölü, Prizren Kalesi, Tirana ve Skopje gibi tarihi ve turistik yerleri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, bölgenin geleneksel yemeklerini tadabilir, yerel pazarları gezerek el işi ürünler satın alabilirsiniz.

Vizesiz Balkan Üçlüsü Turu (Arnavutluk, Makedonya, Kosova)

Bu tur, Balkanların keşfedilmemiş güzelliklerini keşfetmek isteyenler için harika bir seçenek. Arnavutluk, Makedonya ve Kosova'yı keşfedeceğiniz bu tur, zengin kültürleri, tarihi mekanları ve nefes kesen manzaralarıyla sizi kendine hayran bırakacak. Tur, Arnavutluk'un başkenti Tiran'da başlıyor ve Shkoder, Kruja, Ohrid, Prizren, Pristina, ve daha birçok yeri kapsıyor. Her bir yer, kendine özgü kültürü, tarihi dokusu ve doğal güzellikleri ile sizi kendine hayran bırakacak. Arnavutluk, Balkanlar'ın keşfedilmemiş mücevheri olarak kabul edilir. Ülke, sahip olduğu manzaralar ve doğal güzellikleri ile ziyaretçileri kendine hayran bırakıyor. Makedonya, tarihi mekanları, eşsiz doğal güzellikleri ve kültürel mirasıyla kendini öne çıkarıyor. Kosova, tarihi ve kültürel mirası, eşsiz manzaraları ve harika yemekleriyle Balkanlar'da keşfedilmesi gereken yerlerden biridir.

Vizesiz Balkan Turu (Makedonya, Sırbistan, Bosna Hersek, Karadağ)

Bu tur, Balkanların en popüler yerlerini keşfetmek isteyenler için harika bir seçenek. Makedonya, Sırbistan, Bosna Hersek ve Karadağ'ı keşfedeceğiniz bu tur, zengin kültürleri, tarihi mekanları ve nefes kesen manzaralarıyla sizi kendine hayran bırakacak. Tur, Makedonya'nın başkenti Üsküp'te başlıyor ve Ohrid, Belgrad, Saraybosna, Mostar, Dubrovnik, Kotor gibi popüler yerleri kapsıyor. Her bir yer, kendine özgü kültürü, tarihi dokusu ve doğal güzellikleri ile sizi kendine hayran bırakacak.

Makedonya, tarihi mekanları, eşsiz doğal güzellikleri ve kültürel mirası ile kendini öne çıkarıyor. Sırbistan, zengin tarihi ve kültürel mirası, harika yemekleri ve doğal güzellikleri ile ziyaretçileri kendine hayran bırakıyor. Bosna Hersek, tarihi ve kültürel mirası, eşsiz manzaraları ve harika yemekleriyle Balkanlar'da keşfedilmesi gereken yerlerden biridir. Karadağ, nefes kesen manzaraları, tarihi mekanları ve doğal güzellikleriyle ziyaretçileri kendine hayran bırakıyor.

Vizesiz Balkan Üçlüsü Turu (Arnavutluk, Makedonya, Kosova)

Balkanların güzelliklerini keşfetmek isteyenler için Binhantur'un düzenlediği vizesiz Balkan üçlüsü turu, Arnavutluk, Makedonya ve Kosova'yı kapsıyor. Bu tur ile üç ülkenin tarihi ve doğal güzellikleri keşfedilirken aynı zamanda farklı kültürleri tanıma fırsatı da bulunuyor.

Arnavutluk, Adriyatik Denizi kıyısında bulunan bir ülke olup denizi, tarihi yapıları, doğal güzellikleri ve geleneksel yemekleri ile turistlerin ilgisini çekiyor. Arnavutluk'un başkenti Tiran'da görülebilecek yerler arasında Tiran Kalesi, Ethem Bey Camii, Ulusal Tarih Müzesi, Skanderbeg Meydanı ve Dajti Dağı gibi yerler bulunuyor.

Makedonya ise tarihi ve kültürel zenginlikleri ile dikkat çekiyor. Ülkenin başkenti Üsküp'te görülebilecek yerler arasında Makedonya Meydanı, Mustafa Paşa Camii, Taş Köprü, Kale ve Üsküp Kalesi gibi yerler bulunuyor. Ayrıca, Ohrid Gölü de Makedonya'nın önemli turistik yerlerinden biridir ve turistlerin mutlaka ziyaret etmesi gereken yerler arasındadır. Kosova ise tarihi, doğal ve kültürel güzellikleri ile turistlerin ilgisini çeken bir ülkedir. Başkenti Priştine'de görülebilecek yerler arasında, Kosova Meydanı, Fatih Camii, Rahibe Teresa Katedrali, Ethnographic Müzesi ve Prizren Kalesi gibi yerler bulunuyor. Balkanlar'da yer alan bu üç ülke, tarih, kültür ve doğal güzellikleri ile turistlerin ilgisini çekiyor ve bu tur ile bu ülkeleri keşfetmek mümkün hale geliyor.

Büyük Avrupa Turu

Binhantur tarafından düzenlenen Büyük Avrupa Turu, Avrupa'nın en güzel şehirlerini keşfetmek isteyenler için ideal bir seçenek. Bu tur ile Paris, Amsterdam, Brüksel, Köln, Frankfurt, Viyana, Budapeşte, Prag, Berlin ve Dresden gibi şehirlerin tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri keşfediliyor. Paris, Eiffel Kulesi, Louvre Müzesi, Notre Dame Katedrali, Champs-Elysées Caddesi gibi yerleri ile ünlü bir turistik şehirdir. Amsterdam ise kanalları, müzeleri, tarihi binaları ve kafeleri ile turistlerin ilgisini çeken bir şehirdir.