Ulaşımlı Tatil Turları

Çıkış Tarihi
ULAŞIMLI TATİL TURLARI LİSTELENİYOR
 • Ankara Çıkışlı Bodrum Tatil Turu (3 Gece 4 Gün)

  VADE FARKSIZ +3 TAKSİT ve %30 ÖN ÖDEME İLE KAYIT OLUŞTURMA FIRSATI!
  4 Gün
  Otobus
  7.490TL
  Detaylar
 • Ankara Çıkışlı Bodrum Tatil Turu (4 Gece 5 Gün)

  VADE FARKSIZ +3 TAKSİT ve %30 ÖN ÖDEME İLE KAYIT OLUŞTURMA FIRSATI!
  5 Gün
  Otobus
  8.590TL
  Detaylar
 • Kemer Tatil Turu (3 Gece 4 Gün)

  VADE FARKSIZ +3 TAKSİT ve %30 ÖN ÖDEME İLE KAYIT OLUŞTURMA FIRSATI!
  4 Gün
  Otobus
  8.290TL
  Detaylar
 • Kemer Tatil Turu (4 Gece 5 Gün)

  VADE FARKSIZ +3 TAKSİT ve %30 ÖN ÖDEME İLE KAYIT OLUŞTURMA FIRSATI!
  5 Gün
  Otobus
  11.990TL
  Detaylar
 • Ankara Çıkışlı Antalya Tatil Turu (Kaila Beach Hotel)

  VADE FARKSIZ +3 TAKSİT ve %30 ÖN ÖDEME İLE KAYIT OLUŞTURMA FIRSATI!
  4 Gün
  Otobus
  12.790TL
  Detaylar
 • Ankara Çıkışlı Antalya Tatil Turu (Kaila Krizantem Hotel)

  VADE FARKSIZ +3 TAKSİT ve %30 ÖN ÖDEME İLE KAYIT OLUŞTURMA FIRSATI!
  4 Gün
  Otobus
  10.390TL
  Detaylar
 • Olympos Adrasan Tatil Turu (3 Gece 4 Gün)

  VADE FARKSIZ +3 TAKSİT ve %30 ÖN ÖDEME İLE KAYIT OLUŞTURMA FIRSATI!
  4 Gün
  Otobus
  6.990TL
  Detaylar
 • Olympos Adrasan Tatil Turu (4 Gece 5 Gün)

  VADE FARKSIZ +3 TAKSİT ve %30 ÖN ÖDEME İLE KAYIT OLUŞTURMA FIRSATI!
  5 Gün
  Otobus
  8.990TL
  Detaylar


KATEGORİLER
SÜRE
TOPLAM FİYAT

Ulaşımlı Tatil Turları; Her Hafta Ankara Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları Paketleri. Ankara Çıkışlı En Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet ve Unutulmaz Bir Tatil Sizleri Bekliyor. Ulaşımlı Tatil Turları; Konaklamalı Tatil Turları, 2023 Yaz Turları, Yaz Turları 2023 kategorilerinde bulunan turlar içinde misafirlerimiz için hazırladığımız diğer bir seçenektir.

 2023 Yazında Ulaşımlı Tatil Turları ile ekonomik, keyifli ve her şey dahil konseptinde bir tatile hazır mısınız? Ulaşımlı Tatil Turları ile 2023 Yazında Her Şey Dahil Konseptli Otelleri ile Bodrum’a, Bungalov Evleri ve temiz doğası ile ünlü Olympos’a, Birbirinden eğlenceli aktiviteleri ile doyasıya eğleneceğimiz Fethiye’ye gidiyoruz. BİNHAN TUR Ulaşımlı Tatil Turları ile Bodrum’da Her Şey Dahil otellerde keyifli bir tatil yapabilir, Bodrum Turları’nın vazgeçilmezleri olan Beach Clup ve Night Clup etkinlikleri ile eğlenceli anlar yaşayabilir ve Bodrum Tekne Turları ile masmavi denizin keyfini çıkarabilirsiniz.

 Ayrıca Konaklamalı Tatil Turları kapsamından düzenlenen Olympos Turları ile Bungalov Evler’de konaklama yapabilir, Olympos Plajı’nın keyfini çıkarabilir, Adrasan’da Tekne Turları ile güneşin ve denizin keyfini çıkarabilir, Kemer’de gece kulüplerinde eğlencenin tadına varabilirsiniz. Ankara Çıkışlı Fethiye Marmaris Turları ile masmavi koylarda tekne turlarına çıkabilir, Jeep Safari Aktivitesi ile unutulmaz anlar yaşayabilir, Ölüdeniz’in keyfini çıkarabilir, 12 Adalar Tekne Turu – Yamaç Paraşütü – Tüplü Dalış gibi ekstra aktiviteler ile unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Ulaşımlı Tatil Turları; 3 Gece 4 Gün Ulaşımlı Tatil Turları, 4 Gece 5 Gün Ulaşımlı Tatil Turları ve Haftalık Ulaşımlı Tatil Turları olarak düzenlenmektedir. Bulunduğunuz ile göre Ankara Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları, İstanbul Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları, İzmir Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları, Konya Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları, Kırıkkale Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları ve Çorum Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turlarına katılabilirsiniz.

Ulaşımlı Tatil Turları için yukarıdaki Ulaşımlı Tatil Paketlerinden dilediğinizi seçip Erken Rezervasyon Fırsatlarını kaçırmayıp %40 ön ödeme ve +3 Vade Farksız Kredi Kartına Taksit imkanları ile Ulaşımlı Tatil Turları’nın keyfini Binhan Tur ile çıkartın.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Hangi İllerden Ulaşımlı Tatil Turları Çıkışınız Var?

• Ankara Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları (3 Gece – 4 Gün & 4 Gece 5 Gün)

• İstanbul Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları (3 Gece – 4 Gün & 4 Gece 5 Gün)

• İzmir Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları (3 Gece – 4 Gün & 4 Gece 5 Gün)

• Konya Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları (3 Gece – 4 Gün & 4 Gece 5 Gün)

• Kırıkkale Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları (3 Gece – 4 Gün & 4 Gece 5 Gün)

• Çorum Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları (3 Gece – 4 Gün & 4 Gece 5 Gün)

Ulaşımlı Tatil Turları Nelerdir?

Ulaşımlı Tatil Turlarımız;

- 3 Gece 4 Gün Bodrum Tatil Turu

- 4 Gece 5 Gün Bodrum Tatil Turu

- 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu

- 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu

- 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu

- 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu

Şeklindedir.

Ulaşımlı Tatil Turlarında Nereler Gezilir -Neler Yapılır?

3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu ve 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu

Olimpos, Bungalov Evler, Olympos Antik Kenti, Olympos Plajı, Kemer, Gece Clup Etkinlikleri, Adrasan, Adrasan Plajı, Adrasan Tekne Turu, Yanartaş, Mehtap Tekne Turu, İnsuyu Mağarası

Olympos & Adrasan Tekne Turları:

Ulaşımlı Tatil Turlarının en keyifli anlarını yaşamaya hazır mısınız? Adrasan Sahil şeridi boyunca uzanmış olan muhteşem koylarda Adrasan Tekne Turu organizasyonumuz sizleri bekliyor. Tekne ve Tekne Turu severler için masmavi bir deniz ve muhteşem koylar Olympos Tatil Turu katılımcılarımızı bekliyor.

Olympos Tatil Turlarında dileyen misafirlerimiz ile turlarımızın belirlenen bir gününde Binhan Tur Temsilcisi ile Olympos & Adrasan Tekne Turuna çıkıyoruz. Tam gün düzenlenen tekne turu için Olympos Bungalov önünden belirlenen saatte transfer aracı ile tekne turu kalkış noktasına geçiyoruz. Ulaşımlı Tatil Turu katılımcılarımız için özel olarak hazırlanan ve tur grubumuza özel kapatılan Adrasan Teknemize biniyoruz. Tam gün olarak düzenlenen tekne turu ile mavinin, denizin, eşsiz koyların ve güneşin keyfini çıkarıyoruz.

Adrasan Tekne Turları öğle yemekli olarak düzenlenmektedir.

Olympos & Adrasan Tekne Turlarında sırasıyla bölgenin en güzel koylarında yüzmek için mola verilmektedir.

3 Gece 4 Gün Bodrum Tatil Turu ve 4 Gece 5 Gün Bodrum Tatil Turu

Bodrum Tatil Turları gezi üzerinde değil tamamen tatil üzerine hazırlanmış olan Ulaşımlı Tatil Turlarıdır.

Bodrum Tatil Turlarında; Bodrum Bölgesinde yer alan, Her Şey Dahil Konseptinde hizmet veren otellerde konaklama yapılmaktadır.

Ulaşımlı Tatil Turları kapsamında 3 Gece 4 Gün Bodrum Tatil Turu ve 4 Gece 5 Gün Bodrum Tatil Turlarına katılan misafirlerimiz bölgeniz gözde otellerinde, her şey dahil konseptinde keyifli bir tatil yapmaktadır.

Bodrum Tatil Turlarının olmazsa olmazları arasında yer alan Bodrum Tekne Turu, Bodrum Night Clup ve Bodrum Beach Clup etkinleri için Binhan Tur Temsilcileri belirtilen etkinlikler için misafirlerimize Bodrum’da yardımcı olmaktadır.

Bodrum Tekne Turları:

Ulaşımlı Tatil Turlarının en keyifli anlarını yaşamaya hazır mısınız? Bodrum Sahil şeridi boyunca uzanmış olan muhteşem koylarda Bodrum Tekne Turu organizasyonumuz sizleri bekliyor. Tekne ve Tekne Turu severler için masmavi bir deniz ve muhteşem koylar Bodrum Tatil Turu katılımcılarımızı bekliyor.

Bodrum Tatil Turlarında dileyen misafirlerimiz ile turlarımızın belirlenen bir gününde Binhan Tur Temsilcisi ile Bodrum Tekne Turuna çıkıyoruz. Tam gün düzenlenen tekne turu için Bodrum Otel önünden belirlenen saatte transfer aracı ile tekne turu kalkış noktasına geçiyoruz. Ulaşımlı Tatil Turları katılımcılarımız için özel olarak hazırlanan ve tur grubumuza özel kapatılan Bodrum Teknemize biniyoruz. Tam gün olarak düzenlenen tekne turu ile mavinin, denizin, eşsiz koyların ve güneşin keyfini çıkarıyoruz.

Bodrum Tekne Turları öğle yemekli olarak düzenlenmektedir.

Bodrum Tekne Turlarında sırasıyla bölgenin en güzel koylarında yüzmek için mola verilmektedir.

3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu ve 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu

Fethiye Tatil Turlarında Nereler Gezilir -Neler Yapılır?

Fethiye Marmaris Turlarında Gezi Noktalarımız;

Marmaris, Marmaris Limanı, Marmaris Tekne Turu, Cennet Adası, Fosforlu Mağara, Akvaryum Koyu, Çiftlik Koyu, Amos Koyu, Turunç Koyu, Jeep Safari, Tlos Antik Şehri, Yaka Park, Saklıkent Kanyonu, Karaçay, Çamur Banyosu, Xhanthos, Patara Plajı, Ölüdeniz, 12 Adalar Tekne Turu, Yamaç Paraşütü, Tüplü Dalış, Kelebekler Vadisi Tekne Turu, Dalyan, Kral Kaya Mezarları, İztuzu Plaj,ı Caretta Caretta Cinsi Deniz Kaplumbağaları, Aşıklar Yolu, Azmak Nehri, Azmak Nehri’nde Tekne Turu şeklindedir.

Ulaşımlı Tatil Turları Hangi Aylarda Düzenlenir?

- Mayıs Ayı

- Haziran Ayı

- Temmuz Ayı

- Ağustos Ayı

- Eylül Turu

- Ekim Ayı

Ulaşımlı Tatil Turlarına Çıkarken Yanımızda Neler Bulunmalıdır?

Ankara Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları, İstanbul Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları, İzmir Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları, Konya Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları, Kırıkkale Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları ve Çorum Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turlarına katılacak misafirlerimiz için Ulaşımlı Tatil Turlarına çıkarken yanlarına almaları ve yanlarında bulundurmaları gereken eşyaları maddeler halinde belirtelim.

- Şarj Aleti

- Rahat Yürüyüş Ayakkabısı

- PowerBank

- Ağrı Kesici

- Fotoğraf Makinesi

- Yedek Kıyafetler

- Güneş Gözlüğü

- Sırt Çantası

- Sahil & Deniz Malzemeleri

- Plaj Havlusu

- Terlik

- Güneş Kremi

Ulaşımlı Tatil Turlarında Ulaşım Ne ile Sağlanıyor?

Ankara Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları, İstanbul Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları, İzmir Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları, Konya Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları, Kırıkkale Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları ve Çorum Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları programlarımız ilgili çıkış şehirlerine göre otobüs, minibüs veya midibüs ile gerçekleştirilmektedir.

Ulaşımlı Tatil Turlarımıza dileyen katılımcılarımız havayolu ulaşımı ile de katılabilirler. Bodrum veya Olympos’ta konaklama yapılacak otellerimize geçiş yaparak burada Ulaşımlı Tatil Turlarımıza dahil olabilirsiniz

Ulaşımlı Tatil Turları Erken Rezervasyon Fırsatları Sunuyor mu?

Ankara Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları, İstanbul Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları, İzmir Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları, Konya Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları, Kırıkkale Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları ve Çorum Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları programlarımız sizlere Erken Rezervasyon fırsatı sunmaktadır. Mart ayı itibariyle Erken Rezervasyon’a açılan Ulaşımlı Tatil Turları için %40 ön ödeme yaparak kayıtlarınızı oluşturabilir ve geriye kalan ücretlerinizin tamamını Ulaşımlı Tatil Turu’nuzun ilk gününde yapabilirsiniz.

Ulaşımlı Tatil Turlarında Serbest Zaman Veriliyor mu?

Ankara Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları, İstanbul Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları, İzmir Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları, Konya Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları, Kırıkkale Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları ve Çorum Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları programlarımız BİNHAN TUR tarafından özenle hazırlanmış olmakla birlikte yılların bilgi, birikim ve deneyimi ile oluşturulmuştur. Ulaşımlı Tatil Turları olarak düzenlenen Bodrum Tatil Turları, Fethiye Marmaris Tatil Turları ve Olympos Tatil turlarımızda misafirlerimiz bolca serbest zaman içerisinde keyifle tatillerini yapabilmektedirler.

Özel Aracımızla Ulaşımlı Tatil Turlarına Katılabiliyor muyuz?

Evet, özel aracınızla Ulaşımlı Tatil Turlarına katılabilirsiniz. Ortak nokta buluşmalı Ulaşımlı Tatil Turları özel aracı ile katılmak isteyen tatil severler için düzenlenmiştir.

Çocuklu Aile Olarak Ulaşımlı Tatil Turlarına Katılabiliyor muyuz?

Ankara Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları, İstanbul Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları, İzmir Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları, Konya Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları, Kırıkkale Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları ve Çorum Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları programlarımız her kitleye ve yaş grubuna hitap etmektedir. Çocukları ile beraber Ulaşımlı Tatil Turlarımıza katılmayı düşünen misafirlerimiz gönül rahatlığı ile Ankara Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turlarımıza rezervasyon yapabilirler.

Ulaşımlı Tatil Turlarında Serbest Zamanlarda Rehber Bize Eşlik Ediyor mu?

Ankara Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları, İstanbul Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları, İzmir Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları, Konya Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları, Kırıkkale Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları ve Çorum Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları programlarımızda tur esnasında verilen serbest zamanlarımız katılımcılarımız bölgeyi bireysel olarak gezmesi, fotoğraflaması ve hissetmesi için verilmektedir. Verilen serbest zamanlarda rehberlerimiz bire bir katılımcılara eşlik etmemekte olup serbest zaman verilen bölgede herhangi bir duruma karşı hazır olarak katılımcılarımıza yakın noktalarda yer almaktadır.

Ulaşımlı Tatil Turlarına Nasıl Kayıt Oluşturabilirim?

Ankara Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları, İstanbul Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları, İzmir Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları, Konya Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları, Kırıkkale Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları ve Çorum Çıkışlı Ulaşımlı Tatil Turları paketlerimiz için www.binhantur.com web sayfamızdan online rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Web sayfamız üzerinden kredi kartınız ile dilerseniz %40 ön ödeme ile kayıtlarınızı oluşturabilir veya tam ödeme yaparak ULAŞIMLI TATİL TURLARI için kayıtlarınızı oluşturabilirsiniz.

Dilerseniz 0850 308 57 68 no’lu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek şirket iban bilgilerimiz alabilir, ön ödeme veya tam ödemelerinizi şirket hesabımıza havale/eft yoluyla iletebilirsiniz.

Kızılay Karanfil Sokak’ta bulunan BİNHAN TUR ofisimizden Ulaşımlı Tatil Turlarımız ile ilgili yüz yüze bilgi alabilir ve nakit veya kredi kartı ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.