Olympos Tatil Turları

Çıkış Tarihi
OLYMPOS TATİL TURLARI LİSTELENİYOR


KATEGORİLER
SÜRE
TOPLAM FİYAT

Olympos Tatil Turları (Olimpos Tatil Turları); Yaz Sezonu Boyunca Her Hafta Ankara Çıkışlı Konaklamalı Tatil Turu Paketleri. En Uygun Fiyat ile Konaklamalı Tatil Turları kategorisinde misafirlerimiz için hazırladığımız diğer bir seçenektir. 2023 Yazında Konaklamalı Tatil Turlarından Olympos (Olimpos) Tatil Turları ile Keyifli ve bir o kadar da Ekonomik bir Tatil’e hazır mısınız? Olympos (Olimpos) Tatil Turları ile 2023 Yazında Bungalov Evleri ve temiz doğası ile ünlü Olympos’a gidiyoruz. Konaklamalı Tatil Turları Kategorisinde düzenlenen Olympos (Olimpos) Tatil Turları ile Bungalov Evler’de konaklama yapabilir, Olympos Plajı’nın keyfini çıkarabilir, Adrasan’da Tekne Turları ile güneşin ve denizin keyfini çıkarabilir, Kemer’de gece kulüplerinde eğlencenin tadına varabilirsiniz. Olimpos Tatil Turları; 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu ve 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu olarak düzenlenmektedir.

Bulunduğunuz ile göre Ankara Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu, Ankara Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu, İstanbul Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu, İstanbul Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu, Kırıkkale Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu, Kırıkkale Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu, Çorum Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu, Çorum Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu, Konya Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu ve Konya Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu Turlarımıza katılabilirsiniz.

Olympos Tatil Turları için yukarıdaki Konaklamalı Tatil Paketlerinden dilediğinizi seçip Erken Rezervasyon Fırsatlarını kaçırmayıp %30 ön ödeme ve +3 Vade Farksız Kredi Kartına Taksit imkanları ile Olympos (Olimpos) Tatil Turlarının keyfini Binhan Tur ile çıkartın.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Hangi İllerden Olympos Tatil Turları Çıkışınız Var?

• Ankara Çıkışlı Olympos Tatil Turları (3 Gece – 4 Gün & 4 Gece 5 Gün)

• İstanbul Çıkışlı Olympos Tatil Turları (3 Gece – 4 Gün & 4 Gece 5 Gün)

• Konya Çıkışlı Olympos Tatil Turları (3 Gece – 4 Gün & 4 Gece 5 Gün)

• Kırıkkale Çıkışlı OlymposTatil Turları (3 Gece – 4 Gün & 4 Gece 5 Gün)

• Çorum Çıkışlı Olympos Tatil Turları (3 Gece – 4 Gün & 4 Gece 5 Gün)

Olympos (Olimpos) Tatil Turları Nelerdir?

Olympos (Olimpos) Tatil Turlarımız;

- Ankara Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu

- Ankara Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu

- İstanbul Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu

- İstanbul Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu

- Kırıkkale Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu

- Kırıkkale Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu

- Çorum Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu

- Çorum Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu

- Konya Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu

- Konya Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu

Şeklindedir.

Olympos Tatil Turlarında Nereler Gezilir -Neler Yapılır?

3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu ve 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu

Olimpos, Bungalov Evler, Olympos Antik Kenti, Olympos Plajı, Kemer, Gece Clup Etkinlikleri, Adrasan, Adrasan Plajı, Adrasan Tekne Turu, Yanartaş, Mehtap Tekne Turu, İnsuyu Mağarası

Olympos & Adrasan Tekne Turları:

Konaklamalı Tatil Turlarının en keyifli anlarını yaşamaya hazır mısınız? Adrasan Sahil şeridi boyunca uzanmış olan muhteşem koylarda Adrasan Tekne Turu organizasyonumuz sizleri bekliyor. Tekne ve Tekne Turu severler için masmavi bir deniz ve muhteşem koylar Olympos Tatil Turu katılımcılarımızı bekliyor.

Olympos Tatil Turlarında dileyen misafirlerimiz ile turlarımızın belirlenen bir gününde Binhan Tur Temsilcisi ile Olympos & Adrasan Tekne Turuna çıkıyoruz. Tam gün düzenlenen tekne turu için Olympos Bungalov önünden belirlenen saatte transfer aracı ile tekne turu kalkış noktasına geçiyoruz. Konaklama Tatil Turu katılımcılarımız için özel olarak hazırlanan ve tur grubumuza özel kapatılan Adrasan Teknemize biniyoruz. Tam gün olarak düzenlenen tekne turu ile mavinin, denizin, eşsiz koyların ve güneşin keyfini çıkarıyoruz.

Adrasan Tekne Turları öğle yemekli olarak düzenlenmektedir.

Olympos & Adrasan Tekne Turlarında sırasıyla bölgenin en güzel koylarında yüzmek için mola verilmektedir.

Olympos (Olimpos) Tatil Turları Hangi Aylarda Düzenlenir?

- Mayıs Ayı

- Haziran Ayı

- Temmuz Ayı

- Ağustos Ayı

- Eylül Turu

- Ekim Ayı

Olympos Tatil Turlarına Çıkarken Yanımızda Neler Bulunmalıdır?

Ankara Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu, Ankara Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu, İstanbul Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu, İstanbul Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu, Kırıkkale Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu, Kırıkkale Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu, Çorum Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu, Çorum Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu, Konya Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu ve Konya Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu programlarımıza katılacak misafirlerimiz için Olympos (Olimpos) Tatil Turlarına çıkarken yanlarına almaları ve yanlarında bulundurmaları gereken eşyaları maddeler halinde belirtelim.

- Şarj Aleti

- Rahat Yürüyüş Ayakkabısı

- PowerBank

- Ağrı Kesici

- Fotoğraf Makinesi

- Yedek Kıyafetler

- Güneş Gözlüğü

- Sırt Çantası

- Sahil & Deniz Malzemeleri

- Plaj Havlusu

- Terlik

- Güneş Kremi

Olympos (Olimpos) Tatil Turlarında Ulaşım Ne ile Sağlanıyor?

Ankara Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu, Ankara Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu, İstanbul Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu, İstanbul Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu, Kırıkkale Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu, Kırıkkale Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu, Çorum Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu, Çorum Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu, Konya Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu ve Konya Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu programlarımız ilgili çıkış şehirlerine göre otobüs, minibüs veya midibüs ile gerçekleştirilmektedir.

Olympos Tatil Turlarımıza dileyen katılımcılarımız havayolu ulaşımı ile de katılabilirler. Olimpos’ta konaklama yapılacak Olimpos Bungalow Evler’e geçiş yaparak burada Olympos Tatil Turlarımıza dahil olabilirsiniz

Konaklamalı Tatil Turları Erken Rezervasyon Fırsatları Sunuyor mu?

Ankara Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu, Ankara Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu, İstanbul Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu, İstanbul Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu, Kırıkkale Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu, Kırıkkale Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu, Çorum Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu, Çorum Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu, Konya Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu ve Konya Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu programlarımız sizlere Erken Rezervasyon fırsatı sunmaktadır. Mart ayı itibariyle Erken Rezervasyon’a açılan Olympos Tatil Turları için %30 ön ödeme yaparak kayıtlarınızı oluşturabilir ve geriye kalan ücretlerinizin tamamını Olympos Tatil Turu’nuzun ilk gününde yapabilirsiniz.

Olympos Tatil Turlarında Serbest Zaman Veriliyor mu?

Ankara Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu, Ankara Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu, İstanbul Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu, İstanbul Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu, Kırıkkale Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu, Kırıkkale Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu, Çorum Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu, Çorum Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu, Konya Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu ve Konya Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu programlarımız BİNHAN TUR tarafından özenle hazırlanmış olmakla birlikte yılların bilgi, birikim ve deneyimi ile oluşturulmuştur. Konaklamalı Tatil Turu olarak düzenlenen Olympos Tatil Turlarımızda misafirlerimiz bolca serbest zaman içerisinde keyifle tatillerini yapabilmektedirler.

Özel Aracımızla Olympos Tatil Turlarına Katılabiliyor muyuz?

Evet, özel aracınızla Olympos (Olimpos) Tatil Turlarına katılabilirsiniz. Ortak nokta buluşmalı Olympos Tatil Turları özel aracı ile katılmak isteyen tatil severler için düzenlenmiştir.

Çocuklu Aile Olarak Olympos Tatil Turlarına Katılabiliyor muyuz?

Ankara Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu, Ankara Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu, İstanbul Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu, İstanbul Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu, Kırıkkale Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu, Kırıkkale Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu, Çorum Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu, Çorum Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu, Konya Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu ve Konya Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu programlarımız her kitleye ve yaş grubuna hitap etmektedir. Çocukları ile beraber 2023 Olympos Tatil Turlarımıza katılmayı düşünen misafirlerimiz gönül rahatlığı ile Olympos (Olimpos) Tatil Turlarımıza rezervasyon yapabilirler.

Olympos Tatil Turlarında Serbest Zamanlarda Rehber Bize Eşlik Ediyor mu?

Ankara Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu, Ankara Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu, İstanbul Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu, İstanbul Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu, Kırıkkale Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu, Kırıkkale Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu, Çorum Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu, Çorum Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu, Konya Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu ve Konya Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu programlarımızda tur esnasında verilen serbest zamanlarımız katılımcılarımız bölgeyi bireysel olarak gezmesi, fotoğraflaması ve hissetmesi için verilmektedir. Verilen serbest zamanlarda rehberlerimiz bire bir katılımcılara eşlik etmemekte olup serbest zaman verilen bölgede herhangi bir duruma karşı hazır olarak katılımcılarımıza yakın noktalarda yer almaktadır.

Olympos Tatil Turlarına Nasıl Kayıt Oluşturabilirim?

Ankara Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu, Ankara Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu, İstanbul Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu, İstanbul Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu, Kırıkkale Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu, Kırıkkale Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu, Çorum Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu, Çorum Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu, Konya Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Turu ve Konya Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Olympos Tatil Turu paketlerimiz için www.binhantur.com web sayfamızdan online rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Web sayfamız üzerinden kredi kartınız ile dilerseniz %30 ön ödeme ile kayıtlarınızı oluşturabilir veya tam ödeme yaparak OLYMPOS TATİL TURLARI için kayıtlarınızı oluşturabilirsiniz.

Dilerseniz 0850 308 57 68 no’lu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek şirket iban bilgilerimiz alabilir, ön ödeme veya tam ödemelerinizi şirket hesabımıza havale/eft yoluyla iletebilirsiniz.

Kızılay Karanfil Sokak’ta bulunan BİNHAN TUR ofisimizden Olympos (Olimpos) Tatil Turlarımız ile ilgili yüz yüze bilgi alabilir ve nakit veya kredi kartı ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.