Karadeniz Turları

Çıkış Tarihi
KARADENİZ TURLARI LİSTELENİYOR
 • LÜKS

  Ankara Çıkışlı Karadeniz Ve Batum Turu

  Ankara Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Karadeniz Turunu Binhan Tur İle Gezmeye Ne Dersiniz ? Bilgi ve Rezervasyon: 0850 308 5768 WhatsApp Hattı: 0533 816 7306 VADE FARKSIZ…
  4 Gün
  Otobus
  7.490TL
  Detaylar
 • Ankara Çıkışlı Uçaklı Karadeniz Ve Batum Turu

  Ankara'dan direkt uçuş ile 4 Gece 5 Gün Ankara Çıkışlı Uçaklı Karadeniz Turunu Binhan Tur İle Gezmeye Ne Dersiniz ? Bilgi ve Rezervasyon: 0850 308 5768 WhatsApp…
  5 Gün
  Ucak
  16.990TL
  Detaylar
 • Uçaklı Gürcistan Batum Tiflis Turu

  4 Gün
  Ucak
  12.990TL
  Detaylar
 • İYİ SEÇİM!

  Batı Karadeniz Turu

  VADE FARKSIZ +3 TAKSİT ve %30 ÖN ÖDEME İLE KAYIT OLUŞTURMA FIRSATI!
  2 Gün
  Otobus
  2.990TL
  Detaylar
 • Kardan Adam Şenlikleri Ve Karadeniz Turu

  3 Gün
  Otobus
  4.790TL
  Detaylar
 • FIRSAT

  Kırıkkale Çıkışlı Karadeniz Ve Batum Turu

  VADE FARKSIZ +3 TAKSİT ve %30 ÖN ÖDEME İLE KAYIT OLUŞTURMA FIRSATI!
  4 Gün
  Otobus
  7.490TL
  Detaylar
 • Konya Çıkışlı Doğu Karadeniz Ve Batum Turu

  VADE FARKSIZ +3 TAKSİT ve %30 ÖN ÖDEME İLE KAYIT OLUŞTURMA FIRSATI!
  4 Gün
  Otobus
  7.250TL
  Detaylar
 • FIRSAT

  Çorum Çıkışlı Karadeniz Ve Batum Turu

  Çorum Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu VADE FARKSIZ +3 TAKSİT ve %30 ÖN ÖDEME İLE KAYIT OLUŞTURMA FIRSATI!
  4 Gün
  Otobus
  7.490TL
  Detaylar
 • Ankara Çıkışlı Baştan Sona Karadeniz Turu

  5 Gün
  Otobus
  ---
  Detaylar


KATEGORİLER
SÜRE
TOPLAM FİYAT

Karadeniz Turları; Her Hafta Sonu Ankara Hareketli Günübirlik ve Konaklamalı Tur Paketleri. En Uygun Fiyat , konaklamalı turlar içinde misafirlerimiz için hazırladığımız diğer bir seçenektir. Yeşilin kaç tonu vardır sizce? Peki ya gökyüzü gün içinde kaç farklı maviye bürünür? Bu sorulara vereceğiniz cevaplar katılacağınız Karadeniz turları sonrası değişecek. Muhteşem doğası, muhteşem yaylaları, uçsuz bucaksız çaylıkları, etrafa yayılmış mis gibi taze demlenmiş çay kokusu ile harika bir tur programı sizi bekliyor. Yeşilin kaynağı olan mavi ile bu kadar karışıp bir o kadar da apayrı olduğu başka bir yer görmediğiniz konusunda iddialıyız. Karadeniz turlarımızda 3 gece 4 gün, 4 gece 5 gün şeklinde iki farklı turumuz bulunmaktadır. Karadeniz ve Batum Turu ve Baştan Sona Karadeniz Batum Turu olarak ikiye ayrılmaktadır. Bulunduğunuz ile göre Ankara Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu, İstanbul Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu, İzmir Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu, Konya Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu, Kırıkkale Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu, Çorum Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turuna katılabilirsiniz.

Karadeniz Turları yukarıdaki 7 adet tur'dan dilediğinizi seçip Erken Rezervasyon Fırsatlarını kaçırmayıp %40 ön ödeme ve +3 Vade Farksız Kredi Kartına Taksit imkanları ile karadeniz turu 'nun keyfini Binhan Tur ile çıkartın.

Hangi İllerden Karadeniz Turu Çıkışınız Var?

• Ankara Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu (3 Gece – 4 Gün)

• Ankara Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu (4 Gece – 5 Gün)

• İstanbul Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu (4 Gece – 5 Gün)

• İzmir Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu (3 Gece – 4 Gün)

• Konya Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu (3 Gece – 4 Gün)

• Kırıkkale Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu (3 Gece – 4 Gün)

• Çorum Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turuna (3 Gece – 4 Gün)

Karadeniz Turunda Gezilecek Yerler Nereler? :

 3 Gece 4 Gün Karadeniz Turları:

Sümela Mnastırı – Altındere Milli Parkı – Vatan Çay Fabrikası – Çaykara – Uzungöl – Seyir Terası – Kom Kafe – Sürmene Sis Dağı -Sürmene - Batum- Orta Camii – Altın Post Anıtı – Posedion Meydanı – Piazza Meydanı-Ali ve Nino Heykeli- Ters Restoran-Batum Bulvarı – Batum Sahili -Çeymacukur Yaylası –Çinçiva Köyü-Zilkale-Palovit Şelalesi- Şimşir Ormanları-Çat Vadisi-Elevit Yaylası-Çamlıhemşin-Fırtına Vadisi-Gelin Tülü Şelalesi-Ayder Yaylası-Çeçeva Çay Bahçesi-Bçak Atolyesi-Ayasofya Müzesi-Yöresel Şarküteri-Ordu Boztepe

4 Gece 5 Gün Karadeniz Turları

Trabzon – Maçka - Sümela Manastırı – Uzungöl - Artvin Borçka – Karagöl - Sarp Kapısı - Gürcistan Batum - Gonio Kalesi - Orta Camii - Nicholas Kilisesi - Avrupa Meydanı - Medea Heykeli - Ali ve Nino - Alfabe Kulesi - Rize Çamlıhemşin – Zilkale - Şenyuva Köprü - Palovit Şelalesi - Ayder Yaylası - Huser Yaylası - Atatürk Köşkü - Ayasofya Camii - Giresun Adası (panaromik) - Giresun Kalesi (panaromik) - Ordu Boztepe (teleferik) – Samsun Bandırma Vapuru - Onur Anıti - Tütün İskelesi – Amasya - Arkeoloji Etnoğrafya Müzesi - Beyazıd Külliyesi - Yalıboyu Evleri - Şehzadeler Parki - Hazeranlar Konağ - Yeşilırmak Vadisi - Kralkaya Mezarları(panaromik)

Karadeniz Turu Hangi Aylarda Düzenlenir? 

- Nisan Ayı (Ramazan Bayramı)

- Mayıs Ayı

- Haziran Ayı

- Temmuz Ayı

- Ağustos Ayı

- Eylül Turu

- Ekim Ayı

Karadeniz'da Ne Yenir, Ne İçilir? 

- Deniz Ürünleri

- Hinkal

- Hamsili Pilav

- Hoşkıran Kavurması

- Kaygana

- Karalahana Sarması

- Laz Böreği

- Karalahana Çorbası

- Kuru Fasulye

- Mısır Ekmeği

- Mıhlama

- Turşu Kavurması

- Kuyu Kebabı

- Sarımsak

- Çay

Karadeniz Turuna Çıkarken Yanımızda Neler Bulunmalıdır? 

Ankara Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu, Ankara Çıkışlı Baştan Sona Karadeniz Turu, Çorum Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu, Çorum Çıkışlı Baştan Sona Karadeniz Turu, Kırıkkale Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu, Kırıkkale Çıkışlı Baştan Sona Karadeniz Turu, Konya Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu, Konya Çıkışlı Baştan Sona Karadeniz Turu, İstanbul Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu, İstanbul Çıkışlı Baştan Sona Karadeniz Turu programlarımıza katılacak misafirlerimiz için Karadeniz Turu’na çıkarken yanlarına almaları ve yanlarında bulundurmaları gereken eşyaları maddeler halinde belirtelim.

- Şarj Aleti

- Rahat Yürüyüş Ayakkabısı

- PowerBank

- Şemsiye

- Ağrı Kesici

- Fotoğraf Makinesi

- Yedek Kıyafetler

- Güneş Gözlüğü

- Yeni,Çipli,Resimli Kimlik Kartı

- Sırt Çantası

- Yağmurluk

Karadeniz Turlarında Ulaşım Ne ile Sağlanıyor?

Ankara Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu, Ankara Çıkışlı Baştan Sona Karadeniz Turu, Çorum Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu, Çorum Çıkışlı Baştan Sona Karadeniz Turu, Kırıkkale Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu, Kırıkkale Çıkışlı Baştan Sona Karadeniz Turu, Konya Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu, Konya Çıkışlı Baştan Sona Karadeniz Turu, İstanbul Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu, İstanbul Çıkışlı Baştan Sona Karadeniz Turu programlarımız ilgili çıkış şehirlerine göre otobüs, minibüs veya midibüs ile gerçekleştirilmektedir.

Karadeniz Turlarımıza dileyen katılımcılarımız havayolu ulaşımı ile de katılabilirler. Trabzon’a ulaşımlarını havayolu ile gerçekleştiren katılımcılarımız Trabzon Havalimanı’ndan Karadeniz Turlarımıza katılabilirler.

Karadeniz Turu Erken Rezervasyon Fırsatları Sunuyor mu? 

Ankara Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu, Ankara Çıkışlı Baştan Sona Karadeniz Turu, Çorum Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu, Çorum Çıkışlı Baştan Sona Karadeniz Turu, Kırıkkale Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu, Kırıkkale Çıkışlı Baştan Sona Karadeniz Turu, Konya Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu, Konya Çıkışlı Baştan Sona Karadeniz Turu, İstanbul Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu, İstanbul Çıkışlı Baştan Sona Karadeniz Turu programlarımız sizlere Erken Rezervasyon fırsatı sunmaktadır. Ocak ayı itibariyle Erken Rezervasyon’a açılan Karadeniz Turları için %40 ön ödeme yaparak kayıtlarınızı oluşturabilir ve geriye kalan ücretlerinizin tamamını Karadeniz Turu’nuzun ilk gününde yapabilirsiniz.

Karadeniz Turlarında Serbest Zaman Veriliyor mu?

Ankara Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu, Ankara Çıkışlı Baştan Sona Karadeniz Turu, Çorum Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu, Çorum Çıkışlı Baştan Sona Karadeniz Turu, Kırıkkale Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu, Kırıkkale Çıkışlı Baştan Sona Karadeniz Turu, Konya Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu, Konya Çıkışlı Baştan Sona Karadeniz Turu, İstanbul Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu, İstanbul Çıkışlı Baştan Sona Karadeniz Turu programlarımız BİNHAN TUR tarafından özenle hazırlanmış olmakla birlikte yılların bilgi, birikim ve deneyimi ile oluşturulmuştur. Karadeniz Turu katılımcılarımız Karadeniz programlarını rehberlerimiz eşliğinde detaylı bir şekilde gezerek ilgili gezilerin ardından KARADENİZ’in en çok dikkat çeken noktalarında verilen serbest zamanlarında bireysel olarak ta vakit geçirebileceklerdir.

Özel Aracımızla Tura Katılabiliyor muyuz?

Evet, özel aracınızla Karadeniz turuna katılabilirsiniz. Ortak nokta buluşmalı Karadeniz turları özel aracı ile katılmak isteyen tatil severler için düzenlenmiştir.

Çocuklu Aile Olarak Tura Katılabiliyor muyuz? 

Ankara Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu, Ankara Çıkışlı Baştan Sona Karadeniz Turu, Çorum Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu, Çorum Çıkışlı Baştan Sona Karadeniz Turu, Kırıkkale Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu, Kırıkkale Çıkışlı Baştan Sona Karadeniz Turu, Konya Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu, Konya Çıkışlı Baştan Sona Karadeniz Turu, İstanbul Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu, İstanbul Çıkışlı Baştan Sona Karadeniz Turu programlarımız her kitleye ve yaş grubuna hitap etmektedir. Çocukları ile beraber 2023 Karadeniz Turlarımıza katılmayı düşünen misafirlerimiz gönül rahatlığı ile Karadeniz Turlarımıza rezervasyon yapabilirler.

Serbest Zamanlarda Rehber Bize Eşlik Ediyor mu? 

Ankara Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu, Ankara Çıkışlı Baştan Sona Karadeniz Turu, Çorum Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu, Çorum Çıkışlı Baştan Sona Karadeniz Turu, Kırıkkale Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu, Kırıkkale Çıkışlı Baştan Sona Karadeniz Turu, Konya Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu, Konya Çıkışlı Baştan Sona Karadeniz Turu, İstanbul Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu, İstanbul Çıkışlı Baştan Sona Karadeniz Turu programlarımızda tur esnasında verilen serbest zamanlarımız katılımcılarımız bölgeyi bireysel olarak gezmesi, fotoğraflaması ve hissetmesi için verilmektedir. Verilen serbest zamanlarda rehberlerimiz bire bir katılımcılara eşlik etmemekte olup serbest zaman verilen bölgede herhangi bir duruma karşı hazır olarak katılımcılarımıza yakın noktalarda yer almaktadır.

Karadeniz Turuna Nasıl Kayıt Oluşturabilirim? 

Ankara Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu, Ankara Çıkışlı Baştan Sona Karadeniz Turu, Çorum Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu, Çorum Çıkışlı Baştan Sona Karadeniz Turu, Kırıkkale Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu, Kırıkkale Çıkışlı Baştan Sona Karadeniz Turu, Konya Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu, Konya Çıkışlı Baştan Sona Karadeniz Turu, İstanbul Çıkışlı Karadeniz ve Batum Turu, İstanbul Çıkışlı Baştan Sona Karadeniz Turu paketlerimiz için www.binhantur.com web sayfamızdan online rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Web sayfamız üzerinden kredi kartınız ile dilerseniz %40 ön ödeme ile kayıtlarınızı oluşturabilir veya tam ödeme yaparak Karadeniz Turu için kayıtlarınızı oluşturabilirsiniz.

Dilerseniz 0850 308 57 68 no’lu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek şirket iban bilgilerimiz alabilir, ön ödeme veya tam ödemelerinizi şirket hesabımıza havale/eft yoluyla iletebilirsiniz.

Kızılay Karanfil Sokak’ta bulunan BİNHANTUR ofisimizden Karadeniz Turu ile ilgili yüz yüze bilgi alabilir ve nakit veya kredi kartı ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.