Fethiye Tatil Turları

Çıkış Tarihi
FETHİYE TATİL TURLARI LİSTELENİYOR
 • Fethiye Kaş Kalkan Turu

  VADE FARKSIZ +3 TAKSİT ve %30 ÖN ÖDEME İLE KAYIT OLUŞTURMA FIRSATI!
  5 Gün
  Otobus
  6.490TL
  Detaylar
 • Fethiye Marmaris Tatil Turu (3 Gece 4 Gün)

  VADE FARKSIZ +3 TAKSİT ve %30 ÖN ÖDEME İLE KAYIT OLUŞTURMA FIRSATI!
  4 Gün
  Otobus
  5.690TL
  Detaylar


KATEGORİLER
SÜRE
TOPLAM FİYAT

Fethiye Tatil Turları; 2023 Yaz Sezonu Boyunca Her Hafta Ankara Çıkışlı Konaklamalı Tatil Turu Paketleri. En Uygun Fiyat ile Konaklamalı Tatil Turları kategorisinde misafirlerimiz için hazırladığımız diğer bir seçenektir. 2023 Yazında Konaklamalı Tatil Turlarından Fethiye Tatil Turları ile Keyifli ve bir o kadar da Ekonomik bir Tatil’e hazır mısınız? Ankara Çıkışlı Fethiye Tatil Turları ile 2023 Yazında Marmaris – Fethiye’ye gidiyoruz. Marmaris Tekne Turu, Dalyan Tekne Turu, Azmak Nehri Tekne Turu, Jeep Safari turları ve daha bir çok aktivite paketi ile Fethiye Tatil Turlarında doyasıya eğleniyoruz. Konaklamalı Tatil Turları Kategorisinde düzenlenen Fethiye Tatil Turları ile Fethiye Marmaris Otelleri’nde konaklama yapabilir, Ölüdeniz’in keyfini çıkarabilir, 12 Adalar Tekne Turları ile güneşin ve denizin keyfini çıkarabilir, Jeep Safari Turları ile eğlencenin tadına varabilirsiniz. Fethiye Tatil Turları; 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu ve 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu olarak düzenlenmektedir.

Bulunduğunuz ile göre Ankara Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Ankara Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, İstanbul Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, İstanbul Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Kırıkkale Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Kırıkkale Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Çorum Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Çorum Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Konya Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu ve Konya Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu Turlarımıza katılabilirsiniz.

Fethiye Tatil Turları için yukarıdaki Konaklamalı Tatil Paketlerinden dilediğinizi seçip Erken Rezervasyon Fırsatlarını kaçırmayıp %30 ön ödeme ve +3 Vade Farksız Kredi Kartına Taksit imkanları ile Fethiye Marmaris Tatil Turlarının keyfini Binhan Tur ile çıkartın.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Hangi İllerden Fethiye Tatil Turları Çıkışınız Var?

• Ankara Çıkışlı Fethiye Tatil Turları (3 Gece – 4 Gün & 4 Gece 5 Gün)

• İstanbul Çıkışlı Fethiye Tatil Turları (3 Gece – 4 Gün & 4 Gece 5 Gün)

• Konya Çıkışlı Fethiye Tatil Turları (3 Gece – 4 Gün & 4 Gece 5 Gün)

• Kırıkkale Çıkışlı Fethiye Tatil Turları (3 Gece – 4 Gün & 4 Gece 5 Gün)

• Çorum Çıkışlı Fethiye Tatil Turları (3 Gece – 4 Gün & 4 Gece 5 Gün)

Fethiye Tatil Turları Nelerdir?

Fethiye Tatil Turlarımız;

- Ankara Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu

- Ankara Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu

- İstanbul Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu

- İstanbul Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu

- Kırıkkale Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu

- Kırıkkale Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu

- Çorum Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu

- Çorum Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu

- Konya Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu

- Konya Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu

Şeklindedir.

Fethiye Tatil Turlarında Nereler Gezilir -Neler Yapılır?

Fethiye Marmaris Turlarında Gezi Noktalarımız;

Marmaris, Marmaris Limanı, Marmaris Tekne Turu, Cennet Adası, Fosforlu Mağara, Akvaryum Koyu, Çiftlik Koyu, Amos Koyu, Turunç Koyu, Jeep Safari, Tlos Antik Şehri, Yaka Park, Saklıkent Kanyonu, Karaçay, Çamur Banyosu, Xhanthos, Patara Plajı, Ölüdeniz, 12 Adalar Tekne Turu, Yamaç Paraşütü, Tüplü Dalış, Kelebekler Vadisi Tekne Turu, Dalyan, Kral Kaya Mezarları, İztuzu Plaj,ı Caretta Caretta Cinsi Deniz Kaplumbağaları, Aşıklar Yolu, Azmak Nehri, Azmak Nehri’nde Tekne Turu şeklindedir.

Fethiye Tatil Turlarında Ekstra Aktiviteler Nelerdir?

Fethiye Tatil Turları - 12 Adalar Tekne Turu:

Fethiye 12 Adalar ve Ölüdeniz Tekne Turu (Her Şey Dahil 12 Adalar Tekne Turu) için misafirlerimiz otelimizden alınarak kısa bir minibüs yolculuğunun ardından Fethiye Limanına geçecektir. Masmavi sularda Akdeniz ile Ege’yi birleştiren Göcek Adalarında tura çıkacağımız 12 Adalar Tekne Turumuzda; değişik çağlarda kimi zaman korsanların, tapınak şövalyelerinden saklanmak için kullandıkları, kimi zaman ise Osmanlının tersane olarak kullandığı eşsiz güzellikteki koylar ve adaları keşfedecek, kendinizi adrenalin dolu bir Akdeniz macerasının içinde bulacaksınız.

Fethiye Tatil Turunda 12 Adalar Tekne Turumuz boyunca masmavi berrak sularda yüzecek, çeşitli adalarda keşif yürüyüşleri yapacak, güneş banyosunun tadını çıkaracaksınız. 12 Adalar Tekne Turunda teknemizde öğle yemeğimiz mangalda tavuk ve balık, yanında ise spagetti makarna & salata olarak sunulmaktadır. Fethiye Tatil Turunuzda unutulmaz bir gün olarak hatıralarınızda kalacak bir gün sizi bekliyor.

Fethiye Tatil Turları - Yamaç Paraşütü:

Tandem Yamaç Paraşütü, bir yamaç paraşütü ile iki kişinin yani pilot ve yolcunun aynı anda uçması anlamına gelir. Fethiye Tatil Turunda Yamaç Paraşütü aktivitesine katılacak misafirlerimiz otelimizden transfer aracı ile alınarak yaklaşık 40 dakika süren bir yolculuğun ardından zirveye ulaştırılmaktadır.

Zirveye ulaştıktan sonra rüzgar durumuna göre en uygun takeoff u yani kalkış alanını seçilmektedir. 3 adet kalkış alanı bulunmaktadır.1700 metre, 1800metre ve 1960 metre. Pilotunuz sizi kuşandırdıktan ve kendisi de malzeme kuşandıktan sonra size kısa bir briefing veriyor ve iyi bir koşu yapmanızı istiyor. Paraşüt bağlandıktan ve son kontroller yapıldıktan sonra nefes kesen bir manzaraya doğru uçuyorsunuz. Uçuş yaklaşık yarım saat sürüyor. Eğer akrobasi isterseniz uçuş süresi 20 dakikaya düşebiliyor. Finalde birkaç adımlık bir koşuyla yumuşacık bir iniş yapıyoruz.

Fethiye Tatil Turları - Tüplü Dalış:

Fethiye ve çevresindeki su altı dünyasını keşfetmek isteyenler için en ideal aktivite olan Fethiye Dalış Turu profesyonel dalış eğitmenleri eşliğinde tamamlanır. Özel bir yetenek, bilgi veya donanım gerektirmeyen Fethiye Su Altı Dalışı esnasında büyülü bir dünyanın kapılarından giriş yapılır. Her yaştan tatilcinin rahatlıkla katılabileceği bir su sporu olarak görülmesi gereken dalışlar, su altını keşfetme hayaliyle yanıp tutuşanlar için adrenalin dolu bir eğlence olarak düşünülebilir. Sabah 08.30 gibi başlayan program saat 18.30 gibi sona erer.

Tekne Turu İle Başlayan Su Aktivitesi

Fethiye Tüplü Dalış Turu öncesinde dalış eğitmenleri tarafından verilecek brifing in ardından, aşağıda daha keyifli vakit geçirebilmek için belli başlı ipuçları konusunda fikir sahibi olunur. Profesyonel ekipmanlar eşliğinde gerçekleşecek dalışlar berrak suda bölge canlılarının gözle görülmesine ve yeni keşifler yapılmasına imkan sağlar. Dalış esnasında su canlıları ve bölgenin sahip olduğu doğal güzellikler hakkında fikir elde edilebilir. Yaratıcı bir keşif için siz de Fethiye Tatil Turları Rehberimizden Fethiye Su Altı Dalışı için yerinizi ayırtabilirsiniz.

Deniz altındaki güzellikleri keşfetmek için zaman kaybetmek istemeyenler hemen rezervasyon yaptırarak özel bir deneyim yaşayabilirler. Daha önce hiç dalış yapmayanların, yeni başlayanların ve deneyimli dalgıçların katılabileceği program su altının sahip olduğu güzellikleri görmek isteyen herkese açıktır. Dalyan ve Tarzan koylarında gerçekleştirilecek iki dalışla son bulan tur programı sonrasında limana yolculuk başlar ve otelinize transfer gerçekleşir.

Fethiye Tatil Turları - Kelebekler Vadisi Tekne Turu

Fethiye Ölüdeniz Kelebekler Vadisi Tekne Turu için misafirlerimiz otelimizden alınarak kısa bir minibüs yolculuğunun ardından Fethiye Limanına geçecektir. Masmavi sularda Akdeniz ile Ege’yi birleştiren Göcek Adalarında tura çıkacağımız 12 Adalar Tekne Turumuzda; değişik çağlarda kimi zaman korsanların, tapınak şövalyelerinden saklanmak için kullandıkları, kimi zaman ise Osmanlının tersane olarak kullandığı eşsiz güzellikteki koylar ve adaları keşfedecek, kendinizi adrenalin dolu bir Akdeniz macerasının içinde bulacaksınız.

Fethiye Tatil Turunda Kelebekler Vadisi Tekne Turumuz boyunca masmavi berrak sularda yüzecek, çeşitli adalarda keşif yürüyüşleri yapacak, güneş banyosunun tadını çıkaracaksınız. Kelebekler Vadisi Tekne Turunda teknemizde öğle yemeğimiz mangalda tavuk ve balık, yanında ise spagetti makarna & salata olarak sunulmaktadır. Fethiye Tatil Turunuzda unutulmaz bir gün olarak hatıralarınızda kalacak bir gün sizi bekliyor.

Fethiye Tatil Turları Hangi Aylarda Düzenlenir?

- Mayıs Ayı

- Haziran Ayı

- Temmuz Ayı

- Ağustos Ayı

- Eylül Turu

- Ekim Ayı

Fethiye Tatil Turlarına Çıkarken Yanımızda Neler Bulunmalıdır?

Ankara Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Ankara Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, İstanbul Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, İstanbul Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Kırıkkale Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Kırıkkale Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Çorum Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Çorum Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Konya Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu ve Konya Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu programlarımıza katılacak misafirlerimiz için Fethiye Tatil Turlarına çıkarken yanlarına almaları ve yanlarında bulundurmaları gereken eşyaları maddeler halinde belirtelim.

- Şarj Aleti

- Rahat Yürüyüş Ayakkabısı

- PowerBank

- Ağrı Kesici

- Fotoğraf Makinesi

- Yedek Kıyafetler

- Güneş Gözlüğü

- Sırt Çantası

- Sahil & Deniz Malzemeleri

- Plaj Havlusu

- Terlik

- Güneş Kremi

Fethiye Tatil Turlarında Ulaşım Ne ile Sağlanıyor?

Ankara Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Ankara Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, İstanbul Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, İstanbul Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Kırıkkale Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Kırıkkale Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Çorum Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Çorum Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Konya Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu ve Konya Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu programlarımız ilgili çıkış şehirlerine göre otobüs, minibüs veya midibüs ile gerçekleştirilmektedir.

Fethiye Tatil Turlarımıza dileyen katılımcılarımız havayolu ulaşımı ile de katılabilirler. Fethiye Tatil Turlarında konaklama yapılacak olan Fethiye Otelleri, Marmaris Otelleri, Ölüdeniz Otelleri’ne geçiş yaparak burada Fethiye Tatil Turlarımıza dahil olabilirsiniz

Fethiye Tatil Turları Erken Rezervasyon Fırsatları Sunuyor mu?

Ankara Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Ankara Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, İstanbul Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, İstanbul Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Kırıkkale Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Kırıkkale Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Çorum Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Çorum Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Konya Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu ve Konya Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu programlarımız sizlere Erken Rezervasyon fırsatı sunmaktadır. Mart ayı itibariyle Erken Rezervasyon’a açılan Fethiye Tatil Turları için %30 ön ödeme yaparak kayıtlarınızı oluşturabilir ve geriye kalan ücretlerinizin tamamını Fethiye Marmaris Tatil Turu’nuzun ilk gününde yapabilirsiniz.

Fethiye Tatil Turlarında Serbest Zaman Veriliyor mu?

Ankara Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Ankara Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, İstanbul Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, İstanbul Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Kırıkkale Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Kırıkkale Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Çorum Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Çorum Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Konya Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu ve Konya Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu programlarımız BİNHAN TUR tarafından özenle hazırlanmış olmakla birlikte yılların bilgi, birikim ve deneyimi ile oluşturulmuştur. Konaklamalı Tatil Turları, Yaz Turları 2023 olarak düzenlenen Fethiye Tatil Turlarımızda misafirlerimiz bolca serbest zaman içerisinde keyifle tatillerini yapabilmektedirler.

Özel Aracımızla Fethiye Tatil Turlarına Katılabiliyor muyuz?

Evet, özel aracınızla Fethiye Tatil Turlarına katılabilirsiniz. Ortak nokta buluşmalı Fethiye Tatil Turları özel aracı ile katılmak isteyen tatil severler için düzenlenmiştir.

Çocuklu Aile Olarak Fethiye Tatil Turlarına Katılabiliyor muyuz?

Ankara Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Ankara Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, İstanbul Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, İstanbul Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Kırıkkale Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Kırıkkale Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Çorum Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Çorum Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Konya Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu ve Konya Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu programlarımız her kitleye ve yaş grubuna hitap etmektedir. Çocukları ile beraber 2023 Fethiye Tatil Turlarımıza katılmayı düşünen misafirlerimiz gönül rahatlığı ile Fethiye Tatil Turlarımıza rezervasyon yapabilirler.

Fethiye Tatil Turlarında Serbest Zamanlarda Rehber Bize Eşlik Ediyor mu?

Ankara Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Ankara Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, İstanbul Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, İstanbul Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Kırıkkale Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Kırıkkale Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Çorum Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Çorum Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Konya Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu ve Konya Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu programlarımızda tur esnasında verilen serbest zamanlarımız katılımcılarımız bölgeyi bireysel olarak gezmesi, fotoğraflaması ve hissetmesi için verilmektedir. Verilen serbest zamanlarda rehberlerimiz bire bir katılımcılara eşlik etmemekte olup serbest zaman verilen bölgede herhangi bir duruma karşı hazır olarak katılımcılarımıza yakın noktalarda yer almaktadır.

Fethiye Tatil Turlarına Nasıl Kayıt Oluşturabilirim?

Ankara Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Ankara Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, İstanbul Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, İstanbul Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Kırıkkale Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Kırıkkale Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Çorum Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Çorum Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu, Konya Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu ve Konya Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Fethiye Marmaris Tatil Turu paketlerimiz için www.binhantur.com web sayfamızdan online rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Web sayfamız üzerinden kredi kartınız ile dilerseniz %30 ön ödeme ile kayıtlarınızı oluşturabilir veya tam ödeme yaparak FETHİYE TATİL TURLARI için kayıtlarınızı oluşturabilirsiniz.

Dilerseniz 0850 308 57 68 no’lu çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek şirket iban bilgilerimiz alabilir, ön ödeme veya tam ödemelerinizi şirket hesabımıza havale/eft yoluyla iletebilirsiniz.

Kızılay Karanfil Sokak’ta bulunan BİNHAN TUR ofisimizden Fethiye Tatil Turlarımız ile ilgili yüz yüze bilgi alabilir ve nakit veya kredi kartı ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.